Český tenisový svaz

Holub Lukáš J.

Datum narození:
13.02.2006
Platnost reg. do:
21.11.2020
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Neridé
188 (20)
 
 
 
2018
TK Neridé
58 (35)
516 (6)
 
 
2019
TK Neridé
28 (1)
144 (15)
 
 
2020
TK Neridé
 
55 (30)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

0
2
25.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
2
25.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 6/5

20
2
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

0
3
15.12.2018, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 6/5

27
4
12.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

20
5
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

18
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

30
7
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/11

0
8
02.03.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/-

27
9
09.03.2019, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 500), K: 10/10

35
10
16.03.2019

Tenis Tábor (B - 500), K: 9/8

27
11
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/12

75
12
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
13
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
14
29.06.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/-

30
15
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

30
16
13.07.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/8

0
17
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

45
18
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

22
19
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

45
20
24.08.2019, TROČILl CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

45
21
07.09.2019

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

22
22
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

45
23
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/12

0
24
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/-

0
25
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

32
26
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
617/26

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 6/5

15
2
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

19
3
15.12.2018, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 6/5

20
4
12.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

27
5
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

18
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

30
7
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/11

0
8
02.03.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/-

-
9
09.03.2019, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 500), K: 10/10

0
10
16.03.2019

Tenis Tábor (B - 500), K: 9/8

22
11
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/12

0
12
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
13
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

16
14
29.06.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/-

-
15
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

45
16
13.07.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/8

0
17
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

0
18
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

22
19
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

30
20
24.08.2019, TROČILl CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

22
21
07.09.2019

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

0
22
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

34
23
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/12

21
24
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/-

-
25
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

-
26
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
341/21
12.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

8>4 Holub, Leipner - Kalina, Škopek 6:1, 6:0
4>2 Holub, Leipner - Šiler, Chodura 6:7 (5), 6:3 (6)
2>1 Holub, Leipner - Mojžíš, Mojžíš 7:6 (4), 7:5
získané body: 27 b.
16.03.2019

Tenis Tábor (B - 500), K: 9/8

16>8 Holub, Šiler - Čížek, Hruška 6:1, 6:2
8>4 Holub, Šiler - Krakovský, Blumaier 6:4, 6:1
4>2 Žoldák, Stauch - Holub, Šiler 6:4, 6:3
získané body: 22 b.
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

8>4 Holub, Leipner - Beránek, Kesl 5:7, 6:4, 1:0 (7)
4>2 Holub, Leipner - Čepl, Fiala 6:3, 6:1
2>1 Holub, Leipner - Kolářík, Šafrata 6:4, 3:6, 1:0 (11)
získané body: 45 b.
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

32>16 Horáček, Knesl - Stauch, Holub 7:5, 5:7, 1:0
získané body: 0 b.
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

32>16 Hänel, Holub - Kesl, Pajer 6:2, 6:3
16>8 Hänel, Holub - Mojžíš, Mojžíš 7:6 (9), 6:1
8>4 Hänel, Holub - Klepáč, Prusík 6:0, 6:2
4>2 Hänel, Holub - Bůcha, Roubal 6:1, 6:4
2>1 Čížek, Kučera - Hänel, Holub 6:3, 3:6, 1:0 (6)
získané body: 30 b.
07.09.2019

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

8>4 Stauch, Bien - Holub, Hänel 7:6, 6:4
získané body: 0 b.
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

32>16 Leipner, Holub - Komrska, Horáček 7:5, 6:3
16>8 Leipner, Holub - Šafrata, Kolářík 1:6, 7:6 (4), 1:0 (7)
8>4 Čížek, Kučera - Leipner, Holub 6:2, 6:4
získané body: 34 b.
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/12

32>16 Bien, Holub - Kuřitka, Kuřitka 6:1, 6:2
16>8 Doubek, Vrba - Bien, Holub 6:1, 6:1
získané body: 21 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Open Tennis Club - TK Neridé
6
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Neridé
9
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Neridé - TK Bohutín, z.s.
4
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
3
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Neridé - Slavoj Český Brod
9
6.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, Tenis Dobříš - TK Neridé
12
1.
501- MONETA O Pohár Prezidenta ČTS MČR družstev SŽ, Rakovník I. kolo
29.8.2019, LTK Liberec - TK Neridé
0
 Družstva celkem (2hra)
43
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
84
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
77

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Open Tennis Club - TK Neridé
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Neridé
12
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Neridé - TK Bohutín, z.s.
12
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
5
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Neridé - Slavoj Český Brod
12
6.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, Tenis Dobříš - TK Neridé
0
1.
501- MONETA O Pohár Prezidenta ČTS MČR družstev SŽ, Rakovník I. kolo
29.8.2019, LTK Liberec - TK Neridé
0
 Družstva celkem (4hra)
41
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
84
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
77