Datum narození: | 20.07.1965 |
Platnost reg. do: | 13.04.2026 |
Klub: | TK Hanspaulka |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
1999 | TK Hanspaulka | 774 (3) | |||
2022-L | TK Hanspaulka | 814 (3) | |||
2023-Z | TK Hanspaulka | 604 (4) | |||
2024-L | TK Hanspaulka | 802 (3) |
11.11.2023TJ Sokol Vysočany (C - 900), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hepner Vladimír | - | Richtar Lukáš | 6:2, 6:2 |
8>4 | Petrofský David | - | Hepner Vladimír | 6:0, 6:0 |
získané body: 10 b. |
11.11.2023TJ Sokol Vysočany (C - 900), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
25.11.2023, Tempo PrahaTempo Praha (C - 900), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Krejčí Lukáš | - | Hepner Vladimír | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
25.11.2023, Tempo PrahaTempo Praha (C - 900), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
01.12.2023CTA Rudná (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sembdner Adam | - | Hepner Vladimír | 6:3, 7:6 (1) |
získané body: 0 b. |
01.12.2023CTA Rudná (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
08.12.2023CTA Rudná (D - 800), K: 2/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Adamec Martin | - | Hepner Vladimír | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
08.12.2023CTA Rudná (D - 800), K: 2/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
16.12.2023TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Chvapil Viktor | - | Hepner Vladimír | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Holub, Rychlý | - | Fröhlich, Hepner | 6:0, 7:5 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, VYSOČANSKÝ POHÁR DTJ Sokol Vysočany (D - 800), K: 2/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Hepner Vladimír | - | Semecký Matěj | 6:1, 7:5 |
16>8 | Žahour Petr | - | Hepner Vladimír | 6:1, 6:4 |
získané body: 4 b. |
13.01.2024, VYSOČANSKÝ POHÁR DTJ Sokol Vysočany (D - 800), K: 2/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
20.01.2024TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hepner Vladimír | - | Češpivo Adam | 6:3, 6:1 |
8>4 | Vachtl Jiří | - | Hepner Vladimír | 6:0, 6:3 |
získané body: 10 b. |
20.01.2024TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
09.02.2024CTA Rudná (D - 800), K: 2/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Hepner Vladimír | - | Paulus Tomáš | 6:4, 6:0 |
16>8 | Wolf Jiří | - | Hepner Vladimír | 6:1, 6:2 |
získané body: 4 b. |
09.02.2024CTA Rudná (D - 800), K: 2/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
24.02.2024, Tami Cup 2024Sokol Řeporyje (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Gajdůšek Tomáš | - | Hepner Vladimír | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, Tami Cup 2024Sokol Řeporyje (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
13.04.2024, Meteor Cup 2024SK Meteor Praha (C - 400), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Karásek David | - | Hepner Vladimír | 6:0, 6:2 |
získané body: 0 b. |
13.04.2024, Meteor Cup 2024SK Meteor Praha (C - 400), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 09. 3.třída B 27.04.2024, TK Hanspaulka B - TJ Radlice z.s. C |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 09. 3.třída B 27.04.2024, TK Hanspaulka B - TJ Radlice z.s. C |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
27.04.2024, 09. 3.třída B TK Hanspaulka B - TJ Radlice z.s. C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hepner Vladimír | - | Voplakal Martin | 6:1, 6:2 |
získané body: 1 b. |
27.04.2024, 09. 3.třída B TK Hanspaulka B - TJ Radlice z.s. C | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |