Český tenisový svaz

Chvapil Viktor

Datum narození:
11.08.2004
Platnost reg. do:
05.06.2022
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Sparta Praha
1058 (4)
 
 
 
2016
TK Sparta Praha
349 (12)
 
 
 
2017
TK Sparta Praha
203 (1)
337 (9)
 
 
2018
TK Sparta Praha
 
242 (12)
913 (3)
 
2019
TK Sparta Praha
 
310 (1)
466 (6)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/-

10
2
01.12.2018, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 400), K: 4/4

0
3
08.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/4

0
4
14.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

10
5
22.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/-

0
6
29.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/5

0
7
12.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

0
8
19.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

0
9
01.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
10
02.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

0
11
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 6/-

0
12
23.03.2019, SK Tenis Kladno

SK Tenis Kladno (C - 400), K: 4/4

0
13
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
14
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

10
15
03.08.2019, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/4

10
16
05.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
17
07.08.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

15
18
10.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

10
19
13.08.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

15
20
15.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

7
21
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/5

10
22
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
23
24.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

10
24
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

0
25
28.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/4

10
26
31.08.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/-

0
27
07.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 4/4

0
28
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/-

6
 Jednotlivci celkem
123/28

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/-

-
2
01.12.2018, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 400), K: 4/4

0
3
08.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/4

0
4
14.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

-
5
22.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/-

-
6
29.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/5

0
7
12.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

-
8
19.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

-
9
01.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
10
02.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

-
11
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 6/-

-
12
23.03.2019, SK Tenis Kladno

SK Tenis Kladno (C - 400), K: 4/4

7
13
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
14
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
15
03.08.2019, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/4

10
16
05.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
17
07.08.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

10
18
10.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

10
19
13.08.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

0
20
15.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
21
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/5

7
22
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
23
24.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

10
24
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

0
25
28.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/4

5
26
31.08.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/-

-
27
07.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 4/4

5
28
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/-

-
 Jednotlivci celkem
64/16

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Čelákovice - LTC Kolín
0
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Čelákovice - LTC Mladá Boleslav B
1
3.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, I. ČLTPK Čerčany - TK Čelákovice
6
4.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Čelákovice - Slavoj Žiželice
0
5.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Český Brod B - TK Čelákovice
0
6.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Čelákovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Čelákovice - LTC Kolín
0
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Čelákovice - LTC Mladá Boleslav B
3
3.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, I. ČLTPK Čerčany - TK Čelákovice
0
4.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Čelákovice - Slavoj Žiželice
0
5.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Český Brod B - TK Čelákovice
2
6.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Čelákovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12