Český tenisový svaz

Richtar Lukáš

Datum narození:
28.04.1976
Platnost reg. do:
28.06.2020
Klub:
TK Ruzyně Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1999
Sokol Mníšek pod Brdy
 
 
 
774 (3)
2019
TK Ruzyně Praha
 
 
 
432 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2018, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2018

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (D - 450), K: 2/2

0
2
24.11.2018

SK Satalice (C - 500), K: 4/4

10
3
15.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

0
4
21.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/4

0
5
28.12.2018, BENY Stav OPEN 2018

SK OAZA Praha (C - 500), K: 6/7

0
6
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/-

0
7
02.02.2019

Tsport Votice o.s. (D - 400), K: 2/2

0
8
16.02.2019

Sokol Královice (C - 450), K: 4/4

0
9
23.02.2019, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2019

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (D - 450), K: 2/2

0
10
16.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 500), K: 4/4

0
11
23.03.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 500), K: 4/4

10
12
30.03.2019

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/4

0
13
20.04.2019, Compass Cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 350), K: 5/4

0
14
18.05.2019

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 5/4

0
15
29.06.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 4/-

0
16
02.07.2019

Sokol Královice (C - 350), K: 4/4

10
17
06.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #1

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/4

10
18
08.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #2

TCD Donovalská (C - 350), K: 5/-

0
19
10.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #3

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/-

0
20
12.07.2019, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2019

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (C - 350), K: 4/5

0
21
15.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #4

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/-

15
 Jednotlivci celkem
55/21

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2018, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2018

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (D - 450), K: 2/2

4
2
24.11.2018

SK Satalice (C - 500), K: 4/4

0
3
15.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

0
4
21.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/4

0
5
28.12.2018, BENY Stav OPEN 2018

SK OAZA Praha (C - 500), K: 6/7

0
6
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/-

-
7
02.02.2019

Tsport Votice o.s. (D - 400), K: 2/2

0
8
16.02.2019

Sokol Královice (C - 450), K: 4/4

7
9
23.02.2019, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2019

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (D - 450), K: 2/2

3
10
16.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 500), K: 4/4

0
11
23.03.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 500), K: 4/4

0
12
30.03.2019

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/4

0
13
20.04.2019, Compass Cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 350), K: 5/4

0
14
18.05.2019

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 5/4

5
15
29.06.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 4/-

-
16
02.07.2019

Sokol Královice (C - 350), K: 4/4

0
17
06.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #1

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/4

0
18
08.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #2

TCD Donovalská (C - 350), K: 5/-

-
19
10.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #3

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/-

-
20
12.07.2019, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2019

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (C - 350), K: 4/5

0
21
15.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #4

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
19/16
02.02.2019

Tsport Votice o.s. (D - 400), K: 2/2

4>2 Hájek, Koutek - Dostál, Richtar 2:6, 7:5, 1:0
získané body: 0 b.
16.02.2019

Sokol Královice (C - 450), K: 4/4

8>4 Richtar, Šmejkal - Slavík, Slavětínský 6:4, 2:6, 1:0 (3)
4>2 Koudelka, Brett - Richtar, Šmejkal 7:6 (4), 7:5
získané body: 7 b.
18.05.2019

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 5/4

16>8 Richtar, Zavadil - Lipovskij, Bán 3:6, 7:5, 1:0 (7)
8>4 Potůček, Loder - Richtar, Zavadil 6:0, 6:1
získané body: 5 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
10. 3.třída C
27.4.2019, SK Meteor Praha B - TO Bohemians Praha C
1
2.
10. 3.třída C
4.5.2019, TO Bohemians Praha C - TK Sokol Horní Počernice,p.s. B
0
3.
10. 3.třída C
11.5.2019, TJ TK Březiněves - TO Bohemians Praha C
0
4.
10. 3.třída C
25.5.2019, TO Bohemians Praha C - TK Konstruktiva, z.s. B
0
5.
10. 3.třída C
8.6.2019, SK Kometa Praha - TO Bohemians Praha C
0
6.
10. 3.třída C
15.6.2019, TO Bohemians Praha C - TJ Astra Zahradní Město
0
7.
10. 3.třída C
22.6.2019, TO Bohemians Praha C - TK FZŠ Trávníčkova B
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
10. 3.třída C
27.4.2019, SK Meteor Praha B - TO Bohemians Praha C
1
2.
10. 3.třída C
4.5.2019, TO Bohemians Praha C - TK Sokol Horní Počernice,p.s. B
1
3.
10. 3.třída C
11.5.2019, TJ TK Březiněves - TO Bohemians Praha C
0
4.
10. 3.třída C
25.5.2019, TO Bohemians Praha C - TK Konstruktiva, z.s. B
0
5.
10. 3.třída C
8.6.2019, SK Kometa Praha - TO Bohemians Praha C
1
6.
10. 3.třída C
15.6.2019, TO Bohemians Praha C - TJ Astra Zahradní Město
0
7.
10. 3.třída C
22.6.2019, TO Bohemians Praha C - TK FZŠ Trávníčkova B
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5