Český tenisový svaz

Přistoupil Marek

Datum narození:
11.07.2006
Platnost reg. do:
23.11.2019
Klub:
SK Tenis Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Slaný
455 (9)
 
 
 
2018
SK Tenis Kladno
345 (12)
838 (3)
 
 
2019
SK Tenis Kladno
200 (1)
536 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - II. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, SK Talent 13 Rakovník - LTC Slaný
1
2.
23 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Slaný - Tenisový klub Černošice
1
3.
23 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Bohutín, z.s. - LTC Slaný
3
4.
23 - II. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Slaný - SPORT EDEN Beroun
1
5.
23 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Rudná - LTC Slaný
1
6.
23 - II. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Slaný - TC VITALITY Březnice
1
7.
23 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sportclub Řevnice z.s. B - LTC Slaný
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - II. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, SK Talent 13 Rakovník - LTC Slaný
2
2.
23 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Slaný - Tenisový klub Černošice
1
3.
23 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Bohutín, z.s. - LTC Slaný
0
4.
23 - II. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Slaný - SPORT EDEN Beroun
0
5.
23 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Rudná - LTC Slaný
3
6.
23 - II. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Slaný - TC VITALITY Březnice
2
7.
23 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sportclub Řevnice z.s. B - LTC Slaný
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Lokomotiva Zdice - SK Tenis Kladno
0
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, WILSON Tenis Centrum - SK Tenis Kladno
0
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenis Dobříš B - SK Tenis Kladno
4
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, SK Tenis Kladno - TC VITALITY Březnice
0
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, SK Tenis Kladno - Sportclub Řevnice
3
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
1
7.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Tenisový klub Mníšek - SK Tenis Kladno
3
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Lokomotiva Zdice - SK Tenis Kladno
5
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, WILSON Tenis Centrum - SK Tenis Kladno
0
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenis Dobříš B - SK Tenis Kladno
3
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, SK Tenis Kladno - TC VITALITY Březnice
4
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, SK Tenis Kladno - Sportclub Řevnice
2
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
1
7.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Tenisový klub Mníšek - SK Tenis Kladno
2
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25