Český tenisový svaz

Doležel Alex

Datum narození:
14.09.2005
Platnost reg. do:
13.03.2020
Klub:
SK Tenis Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
SK Tenis Kladno
871 (6)
 
 
 
2017
SK Tenis Kladno
525 (9)
 
 
 
2018
SK Tenis Kladno
853 (1)
499 (6)
 
 
2019
SK Tenis Kladno
 
309 (9)
 
 
2020
SK Tenis Kladno
 
248 (1)
352 (6)
 
22.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Doležel, Gráfek - Brettl, Vaníček 7:6 (5), 4:6, 1:0 (6)
2>1 Lukášek, Cihelka - Doležel, Gráfek 6:1, 6:0
získané body: 10 b.
07.09.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/4

8>4 Hrabík, Sembdner - Doležel, Kafka 7:6 (8), 6:2
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, SK Tenis Kladno - TO SK Mělník
1
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno
1
3.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SK Tenis Kladno - TK Březnice
3
4.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Dobříš - SK Tenis Kladno
0
5.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno
1
6.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, SK Tenis Kladno - TO SK Mělník
0
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno
3
3.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SK Tenis Kladno - TK Březnice
8
4.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Dobříš - SK Tenis Kladno
0
5.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno
3
6.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
2
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22
16.03.2019

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

4>2 Moroz, Vňuk - Doležel, Jíša 4:6, 6:1, 1:0
získané body: 0 b.
29.06.2019

Lokomotiva Trutnov (B - 300), K: 8/-

32>16 Picek Samuel- Doležel Alex7:6 (5), 7:6 (5)
získané body: 0 b.
05.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

8>4 Doležel, Šusta - Daněk, KOUTEK 6:1, 6:1
4>2 Doležel, Šusta - Flusser, Sina 3:6, 6:4, 1:0
2>1 Doležel, Šusta - Dvořák, Žoldák 2:6, 6:4, 1:0
získané body: 15 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Lokomotiva Zdice - SK Tenis Kladno
6
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, WILSON Tenis Centrum - SK Tenis Kladno
0
3.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, SK Tenis Kladno - Sportclub Řevnice
3
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Lokomotiva Zdice - SK Tenis Kladno
5
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, WILSON Tenis Centrum - SK Tenis Kladno
0
3.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, SK Tenis Kladno - Sportclub Řevnice
2
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16