Český tenisový svaz

Krňávek David

Datum narození:
07.10.2006
Platnost reg. do:
08.11.2019
Klub:
ŽLTC Brno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TC-MJ TENIS Líšeň
352 (12)
 
 
 
2018
TC-MJ TENIS Líšeň
143 (20)
444 (6)
 
 
2019
ŽLTC Brno
84 (1)
358 (9)
 
 
2020
ŽLTC Brno
 
177 (12)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27. III.TŘÍDA sk. CD
5.5.2019, Mosilana Brno - ŽLTC Brno D
1
2.
27. III.TŘÍDA sk. CD
12.5.2019, ŽLTC Brno D - TK Kunštát
1
3.
27. III.TŘÍDA sk. CD
26.5.2019, ŽLTC Brno D - LTC Velen Boskovice
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27. III.TŘÍDA sk. CD
5.5.2019, Mosilana Brno - ŽLTC Brno D
0
2.
27. III.TŘÍDA sk. CD
12.5.2019, ŽLTC Brno D - TK Kunštát
1
3.
27. III.TŘÍDA sk. CD
26.5.2019, ŽLTC Brno D - LTC Velen Boskovice
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

22
2
15.12.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

0
3
27.12.2018, Východní Čechy B

TO TJ Svitavy (B - 500), K: 9/-

0
4
05.01.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 7/6

0
5
12.01.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/-

10
6
19.01.2019

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

0
7
02.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

15
8
09.02.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 4/4

0
9
16.02.2019

TK Spartak Jihlava (B - 500), K: 11/10

0
10
02.03.2019, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/5

0
11
09.03.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

0
12
16.03.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 4/4

0
13
23.03.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 4/4

0
14
30.03.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 5/-

0
15
13.04.2019, Memoriál Františka Straky

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/-

10
16
19.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

10
17
18.05.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

10
18
01.06.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
19
27.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

0
20
02.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

30
21
09.08.2019

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

15
22
20.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

10
23
24.08.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

15
24
31.08.2019

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

15
25
07.09.2019, Yonex CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/-

20
26
14.09.2019

TK Pelhřimov (C - 200), K: 4/-

20
27
21.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
202/27

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

16
2
15.12.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

0
3
27.12.2018, Východní Čechy B

TO TJ Svitavy (B - 500), K: 9/-

-
4
05.01.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 7/6

14
5
12.01.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/-

-
6
19.01.2019

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

0
7
02.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

15
8
09.02.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 4/4

0
9
16.02.2019

TK Spartak Jihlava (B - 500), K: 11/10

0
10
02.03.2019, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/5

0
11
09.03.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

0
12
16.03.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 4/4

10
13
23.03.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 4/4

0
14
30.03.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 5/-

-
15
13.04.2019, Memoriál Františka Straky

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/-

-
16
19.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

0
17
18.05.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

15
18
01.06.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
19
27.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

0
20
02.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

7
21
09.08.2019

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

15
22
20.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

7
23
24.08.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

0
24
31.08.2019

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

15
25
07.09.2019, Yonex CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/-

-
26
14.09.2019

TK Pelhřimov (C - 200), K: 4/-

-
27
21.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
121/21
08.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

16>8 Krňávek, Nagy - ZAVŘEL, Petráš 3:6, 7:6 (4), 1:0 (6)
8>4 Sedlář, Mrva - Krňávek, Nagy 6:3, 6:7 (9), 1:0 (7)
získané body: 16 b.
02.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

4>2 Krňávek, Šnajdr - Prášek, Prášek 2:6, 6:4, 1:0 (6)
2>1 Krňávek, Šnajdr - Vymazal, Vaněk 6:3, 6:4
získané body: 15 b.
09.02.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 4/4

4>2 Kilian, Robeš - Melichar, Krňávek 7:6 (4), 2:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
09.03.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

4>2 Markus, Mazal - Krňávek, Maňásek 3:6, 6:3, 1:0 (3)
získané body: 0 b.
02.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

16>8 Krňávek David- Schaur Roman6:0, 6:2
8>4 Krňávek David- Řehák Daniel6:3, 6:1
4>2 Krňávek David- Řehák Adam1:6, 7:5, 1:0 (5)
2>1 Krňávek David- Zika Šimon6:3, 6:7 (4), 1:0 (6)
získané body: 30 b.
02.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

8>4 Krňávek, Doležal - Gebel, Mazal 6:1, 6:4
4>2 Řehák, Duchoň - Krňávek, Doležal 4:6, 7:5, 1:0 (6)
získané body: 7 b.
31.08.2019

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

4>2 Grulich, Krňávek - Kilian, Prášek 7:5, 2:6, 1:0 (8)
2>1 Grulich, Krňávek - Prokeš, Doležal 7:6 (3), 7:5
získané body: 15 b.