Český tenisový svaz

Průdek Šimon

Datum narození:
23.03.2009
Platnost reg. do:
12.10.2019
Klub:
TC BORS CLUB-STK Břeclav
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TC BORS CLUB-STK Břeclav
402 (12)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
28.4.2019, TK Blansko - TC BORS CLUB-STK Břeclav
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
28.4.2019, TK Blansko - TC BORS CLUB-STK Břeclav
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.04.2019, Memoriál Františka Straky

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.04.2019, Memoriál Františka Straky

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA BS
27.4.2019, Slovácký TK Břeclav - TJ Brno-Komín
1
2.
III.TŘÍDA BS
4.5.2019, SHARK Brno - Slovácký TK Břeclav
1
3.
III.TŘÍDA BS
11.5.2019, Slovácký TK Břeclav - Tatran Starý Lískovec
0
4.
III.TŘÍDA BS
25.5.2019, Mosilana Brno - Slovácký TK Břeclav
0
5.
III.TŘÍDA BS
8.6.2019, Tenisový klub Mikulov, spolek - Slovácký TK Břeclav
1
6.
III.TŘÍDA BS
15.6.2019, Slovácký TK Břeclav - Sokol Lanžhot
1
7.
III.TŘÍDA BS
22.6.2019, TK TILIA Brno B - Slovácký TK Břeclav
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA BS
27.4.2019, Slovácký TK Břeclav - TJ Brno-Komín
1
2.
III.TŘÍDA BS
4.5.2019, SHARK Brno - Slovácký TK Břeclav
1
3.
III.TŘÍDA BS
11.5.2019, Slovácký TK Břeclav - Tatran Starý Lískovec
0
4.
III.TŘÍDA BS
25.5.2019, Mosilana Brno - Slovácký TK Břeclav
0
5.
III.TŘÍDA BS
8.6.2019, Tenisový klub Mikulov, spolek - Slovácký TK Břeclav
1
6.
III.TŘÍDA BS
15.6.2019, Slovácký TK Břeclav - Sokol Lanžhot
1
7.
III.TŘÍDA BS
22.6.2019, TK TILIA Brno B - Slovácký TK Břeclav
2
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
22.6.2019, III.TŘÍDA BS
TK TILIA Brno B - Slovácký TK Břeclav
team Evanžin, Karakevas - Krause, Průdek 1:6, 1:6
získané body: 1 b.
team Matoušek, Lipovský - Melichar, Průdek 6:7
získané body: 1 b.
12.01.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 4/4

8>4 Laššan, Průdek - Fridrich, Maňák 6:0, 6:3
4>2 Laššan, Průdek - Ondrůšek, Remeš 4:6, 6:3, 1:0 (5)
2>1 Váňa, Bodlák - Laššan, Průdek 6:4, 6:0
získané body: 10 b.
29.06.2019, PRAPAC CUP

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Průdek, Fuis - Svoboda, Štourač 2:6, 6:2, 1:0 (7)
4>2 Rybka, Rybka - Průdek, Fuis 6:4, 6:4
získané body: 7 b.
20.07.2019

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

16>8 Průdek, Merta - Šnajdr, Nevrlý 6:1, 6:1
8>4 Průdek, Merta - Pozdenkov, Mudra scr.
4>2 Němec, Veselý - Průdek, Merta 6:2, 6:2
získané body: 7 b.
23.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

16>8 Merta, Průdek - Kučera, Mudra 6:1, 6:2
8>4 Mazal, Kučera - Merta, Průdek 6:0, 6:4
získané body: 5 b.
03.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

16>8 Průdek Šimon- Merta Jakub6:3, 4:6, 1:0 (10)
8>4 Průdek Šimon- LUKŠ PATRIK2:6, 6:4, 1:0 (6)
4>2 Srpoň Martin- Průdek Šimon6:1, 6:1
získané body: 15 b.
03.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

8>4 Merta, Průdek - Brychta, Pavlík 6:2, 7:5
4>2 Merta, Průdek - Rocher, Rocher 7:6 (3), 6:3
2>1 LUKŠ, Žák - Merta, Průdek 7:5, 6:4
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA BM
28.4.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav B - TENIS SLOVÁCKO z.s.
4
2.
II.TŔÍDA BM
5.5.2019, TC Bajda Kroměříž - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
0
3.
II.TŔÍDA BM
12.5.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav B - SK Zlín-Mladcová
0
4.
II.TŔÍDA BM
26.5.2019, ŽLTC Brno C - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
1
5.
II.TŔÍDA BM
9.6.2019, TK Fatra Napajedla - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
4
6.
II.TŔÍDA BM
16.6.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav B - TK Bystřice p.H.
0
7.
II.TŔÍDA BM
23.6.2019, TC Brno C - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA BM
28.4.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav B - TENIS SLOVÁCKO z.s.
0
2.
II.TŔÍDA BM
5.5.2019, TC Bajda Kroměříž - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
0
3.
II.TŔÍDA BM
12.5.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav B - SK Zlín-Mladcová
0
4.
II.TŔÍDA BM
26.5.2019, ŽLTC Brno C - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
1
5.
II.TŔÍDA BM
9.6.2019, TK Fatra Napajedla - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
3
6.
II.TŔÍDA BM
16.6.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav B - TK Bystřice p.H.
8
7.
II.TŔÍDA BM
23.6.2019, TC Brno C - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
1
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23