Český tenisový svaz

Fedor Jakub

Datum narození:
15.03.2009
Platnost reg. do:
03.10.2020
Klub:
TK SC OSTRAVA
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK SC OSTRAVA
113 (25)
818 (3)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS
27.04.2019, TK DEZA Valašské Meziříčí A - TK SC OSTRAVA
6
2.
MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS
04.05.2019, SK LAMA A - TK Havířov - TK SC OSTRAVA
0
3.
MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS
11.05.2019, TK SC OSTRAVA - TK Milo Olomouc A
12
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS
27.04.2019, TK DEZA Valašské Meziříčí A - TK SC OSTRAVA
0
2.
MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS
04.05.2019, SK LAMA A - TK Havířov - TK SC OSTRAVA
0
3.
MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS
11.05.2019, TK SC OSTRAVA - TK Milo Olomouc A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

20
2
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/4

14
3
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

18
4
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/11

28
5
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/6

25
6
19.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 6/5

20
7
02.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 6/4

20
8
23.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

30
9
09.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/4

27
10
23.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

40
11
18.04.2019, Okresní přebor Ostrava

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (P - 200), K: 4/4

30
12
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 5/4

10
13
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/-

43
14
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

30
15
22.06.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 6/5

60
16
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

24
17
03.08.2019

TK SC OSTRAVA (C - 200), K: 4/4

30
18
17.08.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

30
19
22.08.2019, 32.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 300), K: 10/10

35
20
14.09.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

30
21
21.09.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

30
22
28.09.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 300), K: 10/11

24
 Jednotlivci celkem
618/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

7
2
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/4

10
3
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

13
4
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/11

0
5
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/6

27
6
19.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 6/5

20
7
02.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 6/4

7
8
23.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
9
09.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/4

7
10
23.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

20
11
18.04.2019, Okresní přebor Ostrava

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (P - 200), K: 4/4

10
12
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 5/4

10
13
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/-

-
14
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

15
15
22.06.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 6/5

15
16
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

19
17
03.08.2019

TK SC OSTRAVA (C - 200), K: 4/4

15
18
17.08.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

15
19
22.08.2019, 32.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 300), K: 10/10

35
20
14.09.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
21.09.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

15
22
28.09.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 300), K: 10/11

0
 Jednotlivci celkem
260/21
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

16>8 Franc, Fedor - Vykoupil, Mičulka 6:4, 6:3
8>4 Migdal, Doležal - Franc, Fedor 7:6 (5), 5:7, 1:0 (6)
získané body: 13 b.
19.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 6/5

8>4 Fedor, Franc - Hvolka, Zeman 6:4, 1:6, 1:0 (9)
4>2 Fedor, Franc - Mróz, Martinovič 6:4, 6:7 (5), 1:0 (6)
2>1 Fedor, Franc - Onderka, Hrbáč 6:4, 6:3
získané body: 20 b.
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

8>4 Fedor, Franc - Robenek, Robenek 7:5, 6:0
4>2 Fedor, Franc - Lošák, Mičulka 6:4, 6:0
2>1 Fedor, Franc - Frič, Tichý scr.
získané body: 15 b.
22.06.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 6/5

16>8 Mičulka, Fedor - Tichý, Zoufalý 6:0, 6:1
8>4 Mičulka, Fedor - Machovský, Horák 6:1, 6:4
4>2 Mičulka, Fedor - Orság, Svozil 5:7, 6:4, 1:0 (8)
2>1 Martinovič, Mróz - Mičulka, Fedor 6:0, 6:0
získané body: 15 b.
17.08.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

8>4 Fedor, Ospaly - Biroščák, Kuch 6:0, 7:6 (3)
4>2 Fedor, Ospaly - Václavík, Kašpárek 6:1, 7:5
2>1 Fedor, Ospaly - Frič, Výborný 6:1, 6:2
získané body: 15 b.
21.09.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

8>4 Fedor, Jányš - Karban, Fryštacký 6:2, 6:0
4>2 Fedor, Jányš - Mróz, Franc 6:1, 6:2
2>1 Fedor, Jányš - Foldyna, Hejátko 7:5, 6:1
získané body: 15 b.