Český tenisový svaz

Prokeš Bedřich

Datum narození:
28.06.2006
Platnost reg. do:
01.07.2020
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TC Brno.
1696 (3)
 
 
 
2018
TC Brno.
294 (12)
 
 
 
2019
TC Brno.
89 (1)
495 (6)
 
 
2020
TC Brno.
 
117 (20)
767 (4)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.09.2019

TK Mokrá-Horákov (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.09.2019

TK Mokrá-Horákov (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. I.TŔÍDA D
28.4.2019, TC Brno. B - TK Spartak Jihlava
0
1.
23. II.TŔÍDA sk.AD
5.5.2019, Start Brno B - TC Brno C
3
2.
23. II.TŔÍDA sk.AD
12.5.2019, TJ Žďár nad Sázavou - TC Brno C
4
3.
23. II.TŔÍDA sk.AD
26.5.2019, TC Brno C - SK Jundrov Brno
1
4.
23. II.TŔÍDA sk.AD
9.6.2019, TK Spartak Jihlava C - TC Brno C
0
5.
23. II.TŔÍDA sk.AD
16.6.2019, TC Brno C - ŽLTC Brno C
0
6.
23. II.TŔÍDA sk.AD
23.6.2019, Tenisový klub Tesla Brno - TC Brno C
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. I.TŔÍDA D
28.4.2019, TC Brno. B - TK Spartak Jihlava
0
1.
23. II.TŔÍDA sk.AD
5.5.2019, Start Brno B - TC Brno C
0
2.
23. II.TŔÍDA sk.AD
12.5.2019, TJ Žďár nad Sázavou - TC Brno C
4
3.
23. II.TŔÍDA sk.AD
26.5.2019, TC Brno C - SK Jundrov Brno
2
4.
23. II.TŔÍDA sk.AD
9.6.2019, TK Spartak Jihlava C - TC Brno C
0
5.
23. II.TŔÍDA sk.AD
16.6.2019, TC Brno C - ŽLTC Brno C
0
6.
23. II.TŔÍDA sk.AD
23.6.2019, Tenisový klub Tesla Brno - TC Brno C
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15
16.6.2019, 23. II.TŔÍDA sk.AD
TC Brno C - ŽLTC Brno C
team Klim, Prokeš - Samek, Zavadil 7:6, 4:6, 6:7
získané body: 0 b.

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

0
2
15.12.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

10
3
05.01.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 7/6

13
4
12.01.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

0
5
19.01.2019

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

15
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

22
7
16.02.2019

TK Spartak Jihlava (B - 500), K: 11/10

28
8
22.02.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 5/4

10
9
02.03.2019, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/-

0
10
23.03.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 5/5

0
11
30.03.2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 6/5

20
12
13.04.2019, Memoriál Františka Straky

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/-

10
13
18.05.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

10
14
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

0
15
01.06.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
16
29.06.2019, ELCOM CUP 2019

TK Bystřice n.Pernštejnem (C - 200), K: 4/4

10
17
06.07.2019

TK Hlinsko (C - 200), K: 4/4

10
18
10.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

30
19
13.07.2019, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 5/4

0
20
20.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/4

30
21
27.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/-

22
22
15.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 8/8

22
23
17.08.2019

Sokol Letovice (C - 200), K: 4/4

30
24
20.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

20
25
24.08.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

30
26
31.08.2019

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

30
27
07.09.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/-

22
28
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

0
29
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/-

32
30
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/-

0
31
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
426/31

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

16
2
15.12.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

0
3
05.01.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 7/6

10
4
12.01.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

0
5
19.01.2019

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

0
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

0
7
16.02.2019

TK Spartak Jihlava (B - 500), K: 11/10

0
8
22.02.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 5/4

0
9
02.03.2019, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/-

-
10
23.03.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 5/5

0
11
30.03.2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 6/5

7
12
13.04.2019, Memoriál Františka Straky

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/-

-
13
18.05.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

10
14
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

21
15
01.06.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

8
16
29.06.2019, ELCOM CUP 2019

TK Bystřice n.Pernštejnem (C - 200), K: 4/4

7
17
06.07.2019

TK Hlinsko (C - 200), K: 4/4

7
18
10.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

15
19
13.07.2019, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 5/4

7
20
20.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/4

0
21
27.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/-

-
22
15.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 8/8

16
23
17.08.2019

Sokol Letovice (C - 200), K: 4/4

10
24
20.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

5
25
24.08.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

15
26
31.08.2019

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

10
27
07.09.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/-

-
28
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

-
29
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/-

-
30
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/-

-
31
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
164/23
08.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

16>8 Pytel, Prokeš - Zavadil, Blaška 2:6, 6:2, 1:0 (7)
8>4 Horák, Peták - Pytel, Prokeš 6:1, 6:3
získané body: 16 b.
15.12.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

8>4 Raštica, Jurda - Prokeš, Berka 6:2, 3:6, 1:0 (9)
získané body: 0 b.
16.02.2019

TK Spartak Jihlava (B - 500), K: 11/10

16>8 Havel, Kralik - Prokeš, Pytel 2:6, 7:6 (5), 1:0 (6)
získané body: 0 b.
06.07.2019

TK Hlinsko (C - 200), K: 4/4

8>4 Pytel, Prokeš - Mareš, Králík 6:1, 6:2
4>2 Kuřitka, Kuřitka - Pytel, Prokeš 6:2, 6:3
získané body: 7 b.
10.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

8>4 Prokeš, Pytel - Lebiš, Hloušek 6:0, 6:2
4>2 Prokeš, Pytel - Mazal, Markus 6:1, 6:4
2>1 Prokeš, Pytel - Čujan, Vaněk 2:6, 6:1, 1:0 (5)
získané body: 15 b.
15.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 8/8

16>8 Prokeš, Prášek - Kubíček, Kříž 6:3, 6:4
8>4 Milar, Řehák - Prokeš, Prášek 6:4, 6:3
získané body: 16 b.
17.08.2019

Sokol Letovice (C - 200), K: 4/4

8>4 Prokeš, Doležal - Bednář, Kriegler 6:0, 6:0
4>2 Prokeš, Doležal - Čujan, Lebiš 6:2, 6:3
2>1 Kubíček, Němec - Prokeš, Doležal 6:2, 6:4
získané body: 10 b.
31.08.2019

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

8>4 Prokeš, Doležal - Schaur, Říha 6:4, 6:3
4>2 Prokeš, Doležal - Hotař, Slovák 6:3, 6:3
2>1 Grulich, Krňávek - Prokeš, Doležal 7:6 (3), 7:5
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019, TC Brno A - ŽLTC Brno
0
2.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TC Brno A
0
3.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019, TK Spartak Jihlava A - TC Brno A
0
4.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019, TC Brno A - ŽLTC Brno B
0
5.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019, TK TILIA Brno - TC Brno A
0
6.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019, TC Brno A - TK Zlín
0
7.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019, HTK Třebíč - TC Brno A
3
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24