Český tenisový svaz

Knesl David

Datum narození:
29.11.2006
Platnost reg. do:
05.10.2019
Klub:
TK TENNISPOINT FM
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK TENNISPOINT FM
173 (20)
1023 (3)
 
 
2018
TK TENNISPOINT FM
53 (35)
453 (6)
 
 
2019
TK TENNISPOINT FM
19 (1)
112 (20)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, TK TENNISPOINT FM A - TJ TO Sokol Stará Bělá
0
2.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, TK TENNISPOINT FM A - Tenis Vsetín B
1
3.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TK Havířov B - TK TENNISPOINT FM A
3
4.
Oblastní přebor skupina A
16.06.2019, Tennis Hill Havířov - TK TENNISPOINT FM A
1
1.
Oblastní soutěž skupina C
08.05.2019, TC Kopřivnice - TK TENNISPOINT FM C
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, TK TENNISPOINT FM A - TJ TO Sokol Stará Bělá
1
2.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, TK TENNISPOINT FM A - Tenis Vsetín B
4
3.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TK Havířov B - TK TENNISPOINT FM A
5
4.
Oblastní přebor skupina A
16.06.2019, Tennis Hill Havířov - TK TENNISPOINT FM A
2
1.
Oblastní soutěž skupina C
08.05.2019, TC Kopřivnice - TK TENNISPOINT FM C
1
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 6/6

27
2
21.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 7/7

0
3
27.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

60
4
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

18
5
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/8

27
6
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

22
7
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/12

0
8
02.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

20
9
08.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (B - 500), K: 8/8

30
10
23.03.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 5/5

20
11
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

45
12
19.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 6/6

60
13
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

0
14
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

27
15
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

22
16
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

0
17
08.08.2019, STRATOS AUTO CUP - B

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

30
18
15.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 8/8

30
19
14.12.2018, A1

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 700), K: 13/-

0
20
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/-

45
21
01.08.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
483/20

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 6/6

20
2
21.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 7/7

0
3
27.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

15
4
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

18
5
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/8

22
6
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

22
7
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/12

0
8
02.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

20
9
08.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (B - 500), K: 8/8

0
10
23.03.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 5/5

15
11
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
12
19.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 6/6

14
13
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

21
14
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

19
15
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

22
16
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

21
17
08.08.2019, STRATOS AUTO CUP - B

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

0
18
15.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 8/8

16
19
14.12.2018, A1

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 700), K: 13/-

-
20
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/-

-
21
01.08.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: -/8

22
 Jednotlivci celkem
267/19
07.12.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 6/6

8>4 Knesl, Chodura - Noska, Pekara 6:0, 6:0
4>2 Knesl, Chodura - Lankočí, Sosna 6:4, 7:5
2>1 Tajdus, Bonk - Knesl, Chodura 6:2, 5:7, 1:0 (1)
získané body: 20 b.
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

32>16 Knesl David- Budina Martin6:2, 6:4
16>8 Juřena Michal- Knesl David2:6, 6:3, 1:0 (5)
získané body: 22 b.
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

32>16 Horáček, Knesl - Stauch, Fiala 5:7, 6:0, 1:0 (8)
16>8 Vašenka, Krakovský - Horáček, Knesl 5:7, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 21 b.
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

8>4 Klimas, Knesl - Beneš, Kalousek 6:2, 4:6, 1:0 (3)
4>2 Juřena, Prusenovský - Klimas, Knesl 4:6, 6:4, 1:0 (8)
získané body: 22 b.
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

32>16 Horáček, Knesl - Stauch, Holub 7:5, 5:7, 1:0
16>8 Brill, Opluštil - Horáček, Knesl 6:3, 6:2
získané body: 21 b.
15.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 8/8

32>16 Knesl David- Řehák Daniel6:1, 6:1
16>8 Knesl David- Pospíšil Matěj6:3, 6:1
8>4 Laštovička Luboš- Knesl David4:6, 7:6 (4), 6:4
získané body: 30 b.
15.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 8/8

16>8 Klimas, Knesl - Koryťák, Hruška 6:3, 6:1
8>4 Pospíšil, Šnajdr - Klimas, Knesl 2:6, 6:3, 1:0
získané body: 16 b.