Český tenisový svaz

Segeťa Petr

Datum narození:
22.01.1990
Platnost reg. do:
23.03.2020
Klub:
TK Bílovec
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2001
TO TJ Nový Jičín
1199 (3)
 
 
 
2002
TJ Nový Jičín
1122 (3)
 
 
 
2003
TJ Nový Jičín
 
946 (3)
 
 
2004
TJ Nový Jičín
 
924 (3)
 
 
2005
TJ Nový Jičín
 
713 (1)
 
 
2006
TJ Nový Jičín
 
 
904 (3)
 
2008
TO TJ Nový Jičín
 
 
672 (4)
 
2009
TO TJ Nový Jičín
 
 
928 (1)
 
2012
TK Bílovec
 
 
 
884 (6)
2013
TK Bílovec
 
 
 
784 (4)
2014
TK Bílovec
 
 
 
775 (4)
2015
TK Bílovec
 
 
 
522 (4)
2016
TK Bílovec
 
 
 
273 (9)
2017
TK Bílovec
 
 
 
194 (12)
2018
TK Bílovec
 
 
 
271 (9)
2019
TK Bílovec
 
 
 
230 (9)
2020
TK Bílovec
 
 
 
170 (12)
20.04.2019

BLTC Brno (C - 400), K: 5/4

32>16 Segeťa Petr- Mareček Ondřej7:6 (4), 7:6 (1)
16>8 Segeťa Petr- Rybář Alex6:3, 7:6 (6)
8>4 Hlavoň Ondřej- Segeťa Petrscr.
získané body: 15 b.
21.09.2019, PERRY CUP

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

32>16 Segeťa Petr- Suchanec Miroslav6:1, 6:2
16>8 Segeťa Petr- Kovář Aleš7:6 (5), 1:6, 1:0 (5)
8>4 Segeťa Petr- Sekula David6:2, 3:0, scr.
4>2 Přeček Michal- Segeťa Petr6:3, 6:4
získané body: 15 b.
21.09.2019, PERRY CUP

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

16>8 Hrachovec, Segeťa - Kovář, Perůtka 6:3, 6:1
8>4 Hrachovec, Segeťa - Vodák, Myslivec 7:6 (5), 1:6, 1:0 (8)
4>2 Hrachovec, Segeťa - Přeček, Sekula 6:1, 6:3
2>1 Hrachovec, Segeťa - Hrabec, Perůtka 6:2, 6:7 (5), 1:0 (14)
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'B'
27.04.2019, TK Bílovec - Městský tenisový klub Karviná A
0
2.
Oblastní přebor 'B'
01.05.2019, Pašťa tenis, z.s. - TK Bílovec
0
3.
Oblastní přebor 'B'
04.05.2019, TK Bílovec - TC Třinec
0
4.
Oblastní přebor 'B'
11.05.2019, SK Vitality Slezsko o.s. - TK Bílovec
9
5.
Oblastní přebor 'B'
25.05.2019, TK Bílovec - Beskydský tenisový klub
0
6.
Oblastní přebor 'B'
08.06.2019, Sokol Vrbno p.Pradědem - TK Bílovec
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'B'
27.04.2019, TK Bílovec - Městský tenisový klub Karviná A
0
2.
Oblastní přebor 'B'
01.05.2019, Pašťa tenis, z.s. - TK Bílovec
0
3.
Oblastní přebor 'B'
04.05.2019, TK Bílovec - TC Třinec
0
4.
Oblastní přebor 'B'
11.05.2019, SK Vitality Slezsko o.s. - TK Bílovec
0
5.
Oblastní přebor 'B'
25.05.2019, TK Bílovec - Beskydský tenisový klub
0
6.
Oblastní přebor 'B'
08.06.2019, Sokol Vrbno p.Pradědem - TK Bílovec
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9