Český tenisový svaz

Robenek Štěpán

Datum narození:
18.02.2009
Platnost reg. do:
30.09.2019
Klub:
TJ MSV Studénka, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
01.05.2019, TK Gymnázium Uničov - TJ MSV Studénka
1
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
11.05.2019, TJ MSV Studénka - TK Krnov
0
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
25.05.2019, Sokol Zábřeh - TJ MSV Studénka
1
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, TJ MSV Studénka - SLOVAN HRANICE
1
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, TK Unex Uničov - TJ MSV Studénka
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
01.05.2019, TK Gymnázium Uničov - TJ MSV Studénka
1
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
11.05.2019, TJ MSV Studénka - TK Krnov
4
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
25.05.2019, Sokol Zábřeh - TJ MSV Studénka
2
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, TJ MSV Studénka - SLOVAN HRANICE
2
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, TK Unex Uničov - TJ MSV Studénka
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

14
2
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/4

20
3
29.12.2018, DTJ Vřesina Cup

DTJ Tenis Vřesina (C - 400), K: 7/7

0
4
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/11

0
5
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/6

18
6
19.01.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

10
7
26.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/7

18
8
02.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 6/4

14
9
23.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

20
10
01.03.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 10/-

0
11
09.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/4

15
12
23.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

20
13
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 5/4

15
14
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/11

0
15
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

20
16
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

0
17
29.06.2019, PRAPAC CUP

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 4/-

10
18
02.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
19
05.07.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 5/5

0
20
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

24
21
27.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 5/4

40
22
03.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
23
10.08.2019

TK Hlučín (C - 200), K: 4/4

15
24
13.08.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO II.

SK JC Sport Opava (C - 200), K: 4/4

30
25
31.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

30
26
14.09.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

20
27
15.02.2019, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 12/-

0
28
01.03.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 10/-

24
29
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

46
 Jednotlivci celkem
438/29

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

15
2
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/4

0
3
29.12.2018, DTJ Vřesina Cup

DTJ Tenis Vřesina (C - 400), K: 7/7

0
4
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/11

18
5
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/6

20
6
19.01.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

15
7
26.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/7

0
8
02.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 6/4

15
9
23.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
10
01.03.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 10/-

-
11
09.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/4

15
12
23.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

10
13
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 5/4

15
14
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/11

0
15
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

0
16
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

-
17
29.06.2019, PRAPAC CUP

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 4/-

-
18
02.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
19
05.07.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 5/5

15
20
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

19
21
27.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 5/4

15
22
03.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
23
10.08.2019

TK Hlučín (C - 200), K: 4/4

15
24
13.08.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO II.

SK JC Sport Opava (C - 200), K: 4/4

0
25
31.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
26
14.09.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
27
15.02.2019, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 12/-

-
28
01.03.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 10/-

-
29
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
262/23
02.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 6/4

8>4 Robenek, Robenek - Výborný, Lošák 6:0, 6:0
4>2 Robenek, Robenek - Fedor, Franc 6:3, 6:4
2>1 Robenek, Robenek - Onderka, Kliment 6:3, 5:7, 1:0 (8)
získané body: 15 b.
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

8>4 Fedor, Franc - Robenek, Robenek 7:5, 6:0
získané body: 0 b.
02.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Robenek, Robenek - Pesch, Švidrnoch 6:0, 6:0
4>2 Robenek, Robenek - Tichý, Vymazal 4:6, 6:4, 1:0 (3)
2>1 Robenek, Robenek - Srba, Šima 6:4, 6:0
získané body: 15 b.
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

16>8 Robenek, Robenek - Palupa, Šichtař 6:2, 6:7 (5), 1:0 (2)
8>4 Žiška, Čank - Robenek, Robenek 6:1, 6:4
získané body: 19 b.
10.08.2019

TK Hlučín (C - 200), K: 4/4

4>2 Robenek, Robenek - Kuch, Kašpárek 6:1, 6:0
2>1 Robenek, Robenek - Svozil, Vymazal 6:2, 6:2
získané body: 15 b.