Český tenisový svaz

Svoboda Šimon

Datum narození:
26.09.2000
Platnost reg. do:
27.11.2019
Klub:
TJ Radlice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
TJ Radlice
315 (12)
 
 
 
2012
TJ Radlice
115 (25)
581 (4)
 
 
2013
TJ Radlice
118 (1)
239 (12)
 
 
2014
TJ Radlice
 
165 (15)
743 (3)
 
2015
TJ Radlice
 
77 (1)
240 (9)
 
2016
TJ Radlice
 
 
189 (12)
833 (3)
2017
TJ Radlice
 
 
134 (15)
523 (4)
2018
TJ Radlice
 
 
157 (12)
370 (6)
2019
TJ Radlice
 
 
239 (1)
377 (6)
2020
TJ Radlice
 
 
 
191 (12)
16.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 500), K: 4/4

16>8 Svoboda, Lukyanov - Pavlovič, Phan 6:0, 6:3
8>4 Svoboda, Lukyanov - Štětka, Loder 3:6, 6:3, 1:0
4>2 Svoboda, Lukyanov - Christensen, Krákora 6:4, 3:6, 1:0
2>1 Svoboda, Lukyanov - Stolín, Šťastný 7:6, 6:3
získané body: 15 b.
27.07.2019

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

8>4 Svoboda, Žák - Hoffmann, Janeček 6:0, 6:1
4>2 Svoboda, Žák - Rais, Kubánek 6:2, 6:2
2>1 Janeček, Miškovský - Svoboda, Žák 3:6, 6:2, 1:0 (3)
získané body: 10 b.
07.09.2019, O Pohár města Stochov

TK Stochov (C - 400), K: 4/4

8>4 Otáhal, Svoboda - Plesník, Vacík 6:3, 6:1
4>2 Otáhal, Svoboda - Loder, Jiras 6:1, 6:4
2>1 Otáhal, Svoboda - Velc, Žák 4:6, 6:4, 1:0 (6)
získané body: 15 b.
14.09.2019

TK Březnice (C - 300), K: 4/4

4>2 Tvrský, Svoboda - Horák, Kaiser 6:0, 6:0
2>1 Tvrský, Svoboda - Klír, Knapp 6:4, 4:6, 1:0 (4)
získané body: 15 b.
28.09.2019

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

4>2 Svoboda, Otáhal - Miškovský, Hoffmann 6:3, 6:4
2>1 Svoboda, Otáhal - Janeček, Janeček 6:2, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06. 2.třída C
27.4.2019, TJ Radlice B - SK Meteor Praha A
1
2.
06. 2.třída C
4.5.2019, Sportovní klub Žižkov Praha A - TJ Radlice B
6
3.
06. 2.třída C
11.5.2019, TJ Radlice B - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
4.
06. 2.třída C
25.5.2019, TENIS Klánovice - TJ Radlice B
1
5.
06. 2.třída C
8.6.2019, TJ Radlice B - TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.A
4
6.
06. 2.třída C
22.6.2019, TK Hanspaulka A - TJ Radlice B
0
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06. 2.třída C
27.4.2019, TJ Radlice B - SK Meteor Praha A
3
2.
06. 2.třída C
4.5.2019, Sportovní klub Žižkov Praha A - TJ Radlice B
6
3.
06. 2.třída C
11.5.2019, TJ Radlice B - Lob S.A. Bohnice, zs C
2
4.
06. 2.třída C
25.5.2019, TENIS Klánovice - TJ Radlice B
1
5.
06. 2.třída C
8.6.2019, TJ Radlice B - TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.A
4
6.
06. 2.třída C
22.6.2019, TK Hanspaulka A - TJ Radlice B
2
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27
27.4.2019, 06. 2.třída C
TJ Radlice B - SK Meteor Praha A
team Svoboda, Phan - Holík, Hrdina 6:4, 5:7, 1:0
získané body: 3 b.