Český tenisový svaz

Fojtů Lukas

Datum narození:
19.01.2008
Platnost reg. do:
31.10.2019
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
I.ČLTK Praha
150 (20)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, TC VITALITY Březnice - Tenis Dobříš B
1
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš B
0
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenis Dobříš B - SK Tenis Kladno
3
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Tenis Dobříš B - Tenisový klub Mníšek
1
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš B
4
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš B - WILSON Tenis Centrum
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, TC VITALITY Březnice - Tenis Dobříš B
4
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš B
2
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenis Dobříš B - SK Tenis Kladno
4
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Tenis Dobříš B - Tenisový klub Mníšek
2
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš B
4
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš B - WILSON Tenis Centrum
0
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/-

0
2
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

75
3
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/7

25
4
27.12.2018, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

40
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

53
6
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

0
7
26.01.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/6

60
8
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/11

43
9
15.02.2019, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 12/12

75
10
01.03.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 10/10

50
11
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

0
12
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

40
13
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

0
14
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/13

0
15
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

35
16
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

65
17
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

50
18
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

0
19
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

0
20
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

45
21
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
22
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

30
23
15.03.2019, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/-

46
24
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

38
 Jednotlivci celkem
770/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/-

-
2
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

0
3
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/7

25
4
27.12.2018, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

27
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

53
6
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

27
7
26.01.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/6

20
8
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/11

28
9
15.02.2019, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 12/12

53
10
01.03.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 10/10

24
11
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

0
12
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

25
13
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

0
14
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/13

25
15
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

0
16
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

30
17
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

0
18
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

0
19
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

28
20
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

21
21
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

34
22
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

30
23
15.03.2019, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/-

-
24
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
450/21
01.03.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 10/10

16>8 Střílka, Fojtů - Martinovič, Hrbáč 6:3, 2:6, 1:0 (7)
8>4 Žiška, Majc - Střílka, Fojtů 6:2, 6:3
získané body: 24 b.
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

32>16 Andr, Fojtů - Fidler, Šidlík 7:5, 4:6, 1:0 (8)
16>8 Krejčí, Šafrata - Andr, Fojtů 6:3, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 25 b.
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

32>16 Lobovský Robert- Fojtů Lukas6:4, 3:6, 7:5
získané body: 0 b.
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

16>8 Chodora, Pomahač - Horák, Fojtů 5:7, 7:6, 1:0
získané body: 0 b.
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

8>4 Duda, Fojtů - Novák, Vágner 6:1, 6:1
4>2 Duda, Fojtů - Gaborík, Vilt 6:2, 6:1
2>1 Fejka, Krejčí - Duda, Fojtů 6:0, 6:0
získané body: 30 b.
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

16>8 Postupa, Hanák - Krejčí, Fojtů 7:6 (5), 4:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, TGC Kunratice - I.ČLTK Praha B
9
2.
41. 1.třída A
5.5.2019, I.ČLTK Praha B - TK Konstruktiva, z.s.
12
3.
41. 1.třída A
12.5.2019, SK OAZA Praha A - I.ČLTK Praha B
0
4.
41. 1.třída A
26.5.2019, I.ČLTK Praha B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
9
5.
41. 1.třída A
9.6.2019, I.ČLTK Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
15
6.
41. 1.třída A
16.6.2019, TK Hovorčovice - I.ČLTK Praha B
0
7.
41. 1.třída A
23.6.2019, I.ČLTK Praha B - SK HAMR, z.s. C
4
 Družstva celkem (2hra)
49
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
100
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
87

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, TGC Kunratice - I.ČLTK Praha B
7
2.
41. 1.třída A
5.5.2019, I.ČLTK Praha B - TK Konstruktiva, z.s.
12
3.
41. 1.třída A
12.5.2019, SK OAZA Praha A - I.ČLTK Praha B
14
4.
41. 1.třída A
26.5.2019, I.ČLTK Praha B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
5
5.
41. 1.třída A
9.6.2019, I.ČLTK Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
9
6.
41. 1.třída A
16.6.2019, TK Hovorčovice - I.ČLTK Praha B
0
7.
41. 1.třída A
23.6.2019, I.ČLTK Praha B - SK HAMR, z.s. C
4
 Družstva celkem (4hra)
51
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
100
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
87