Český tenisový svaz

Kubelka David

Datum narození:
28.07.2003
Platnost reg. do:
12.11.2019
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
Slavoj Český Brod
289 (12)
 
 
 
2015
Slavoj Český Brod
179 (20)
787 (3)
 
 
2016
Slavoj Český Brod
86 (1)
406 (6)
 
 
2017
Slavoj Český Brod
 
134 (15)
661 (4)
 
2018
Slavoj Český Brod
 
85 (1)
317 (9)
 
2019
Slavoj Český Brod
 
 
162 (12)
817 (3)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sokol Říčany - Slavoj Český Brod B
1
2.
03 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Houštka B - Slavoj Český Brod B
1
3.
03 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Český Brod B - TK PTA Kolín
1
4.
03 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Slavoj Český Brod B - LTC Mladá Boleslav B
0
5.
03 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Benešov - Slavoj Český Brod B
0
6.
03 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, Slavoj Český Brod B - LTC Kolín
1
7.
03 - I. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Čelákovice - Slavoj Český Brod B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sokol Říčany - Slavoj Český Brod B
6
2.
03 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Houštka B - Slavoj Český Brod B
0
3.
03 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Český Brod B - TK PTA Kolín
1
4.
03 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Slavoj Český Brod B - LTC Mladá Boleslav B
5
5.
03 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Benešov - Slavoj Český Brod B
9
6.
03 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, Slavoj Český Brod B - LTC Kolín
0
7.
03 - I. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Čelákovice - Slavoj Český Brod B
1
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25
12.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

4>2 Kubelka, Šubert - Filip, Hänel 6:3, 6:4
2>1 Pavlišta, Zámečník - Kubelka, Šubert 7:6, 0:6, 1:0 (6)
získané body: 15 b.
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

16>8 Kubelka, Novotný - Čížek, Sýkora 6:7 (7), 6:4, 1:0 (11)
8>4 Kubelka, Novotný - Příhoda, Hauge 3:6, 7:6 (7), 1:0 (7)
4>2 Burian, Mareš - Kubelka, Novotný 4:6, 6:2, 1:0 (9)
získané body: 22 b.
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

32>16 Kubelka, Mach - Janko, Jašek 6:4, 6:3
16>8 Hauge, Schneider - Kubelka, Mach scr.
získané body: 10 b.