Český tenisový svaz

Kopecký Maxmilián Albert

Datum narození:
17.11.2002
Platnost reg. do:
22.11.2019
Klub:
TK Start Praha-Topolka
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TC VŠ Praha
379 (9)
 
 
 
2014
TC VŠ Praha
340 (12)
 
 
 
2015
TK Start Praha-Topolka
245 (1)
475 (6)
 
 
2016
TK Start Praha-Topolka
 
210 (12)
 
 
2017
TK Start Praha-Topolka
 
257 (1)
475 (6)
 
2018
TK Start Praha-Topolka
 
 
232 (12)
 
2019
TK Start Praha-Topolka
 
 
182 (12)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Compass Cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 350), K: 5/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Compass Cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 350), K: 5/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04. 2.třída A
27.4.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Břevnov
0
2.
04. 2.třída A
4.5.2019, TJ Břevnov - Lokomotiva Praha
1
3.
04. 2.třída A
11.5.2019, LTC Modřany 2005 D - TJ Břevnov
1
4.
04. 2.třída A
15.6.2019, LTC Radotín A - TJ Břevnov
1
5.
04. 2.třída A
22.6.2019, TJ Břevnov - TJ Republikán
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04. 2.třída A
27.4.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Břevnov
0
2.
04. 2.třída A
4.5.2019, TJ Břevnov - Lokomotiva Praha
1
3.
04. 2.třída A
11.5.2019, LTC Modřany 2005 D - TJ Břevnov
0
4.
04. 2.třída A
15.6.2019, LTC Radotín A - TJ Břevnov
4
5.
04. 2.třída A
22.6.2019, TJ Břevnov - TJ Republikán
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
2
08.12.2018, Tenisový klub Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 4/4

15
3
15.12.2018, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 5/5

15
4
26.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/5

0
5
05.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

27
6
12.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

20
7
18.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

30
8
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
9
01.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
10
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/9

0
11
16.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 500), K: 8/8

22
12
22.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

30
13
02.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

20
14
09.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/5

20
15
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

15
16
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

15
17
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

20
18
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

0
19
01.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

30
20
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

0
21
13.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

10
22
18.07.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 300), K: 8/8

0
23
25.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

30
24
01.08.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/5

20
25
05.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

20
26
13.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/5

10
27
15.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

20
28
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

16
29
24.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

0
30
28.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/4

27
31
14.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

20
32
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/-

10
33
07.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
477/32

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
2
08.12.2018, Tenisový klub Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 4/4

10
3
15.12.2018, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 5/5

20
4
26.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/5

7
5
05.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

14
6
12.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
7
18.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
8
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
9
01.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
10
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/9

0
11
16.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 500), K: 8/8

16
12
22.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
13
02.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

15
14
09.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/5

0
15
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
16
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
17
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
18
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

0
19
01.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

20
20
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

19
21
13.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

0
22
18.07.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 300), K: 8/8

16
23
25.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

5
24
01.08.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/5

20
25
05.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
26
13.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/5

0
27
15.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
28
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
29
24.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

14
30
28.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/4

7
31
14.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
32
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/-

-
33
07.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
310/31
12.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

8>4 Kopecký, Skřička - Blažka, Douda 7:6, 4:6, 1:0
4>2 Kopecký, Skřička - Dušek, Vild 2:6, 6:3, 1:0
2>1 Hovorka, Agovič - Kopecký, Skřička 6:0, 6:2
získané body: 15 b.
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

8>4 Froňka, Beran - Kollár, Kopecký 7:6 (3), 1:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

16>8 Kopecký, Uhřík - Mikula, Kazda 6:1, 2:6, 1:0
8>4 Jupa, Nicod - Kopecký, Uhřík 6:0, 6:2
získané body: 19 b.
25.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

16>8 Kopecký, Brňák - Starý, Kozma 4:6, 6:0, 1:0
8>4 Novák, Sýkora - Kopecký, Brňák 6:7, 7:6, 1:0 (1)
získané body: 5 b.
28.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/4

8>4 Kopecký, Holík - Juha, Watzek 6:1, 3:6, 1:0
4>2 Petrofský, Agovič - Kopecký, Holík 6:4, 4:6, 1:0
získané body: 7 b.