Český tenisový svaz

Daněk Oldřich

Datum narození:
06.06.2006
Platnost reg. do:
05.11.2020
Klub:
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TJ Slavoj Tesla Hloubětín
1063 (4)
 
 
 
2019
TJ Slavoj Tesla Hloubětín
554 (1)
1006 (3)
 
 
2020
TJ Slavoj Tesla Hloubětín
 
434 (6)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25. 2.třída C
7.6.2020, TJ Radlice B - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
6
2.
25. 2.třída C
21.6.2020, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TK Konstruktiva, z.s.
1
3.
25. 2.třída C
28.6.2020, Tempo Praha - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
3
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25. 2.třída C
7.6.2020, TJ Radlice B - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
0
2.
25. 2.třída C
21.6.2020, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TK Konstruktiva, z.s.
0
3.
25. 2.třída C
28.6.2020, Tempo Praha - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
29.11.2019

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/4

4>2 Hanke, Daněk - Pugner, Goca 6:2, 6:2
2>1 Hanke, Daněk - Rosecký, Slabý 6:2, 6:2
získané body: 15 b.
21.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

8>4 Daněk, Tuša - Hošpes, Bisek 6:2, 6:3
4>2 Fojtů, Kreysa - Daněk, Tuša 6:4, 7:6
získané body: 7 b.
25.01.2020

Tsport Votice o.s. (C - 400), K: 4/4

8>4 Daněk, Tůma - Čížek, Rychnavský 6:1, 7:5
4>2 Daněk, Tůma - Hrabánek, Pomahač 4:6, 6:1, 1:0
2>1 Daněk, Tůma - Kupka, Řádek 6:1, 6:3
získané body: 15 b.
31.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

8>4 Pešta, Daněk - Hromek, Zíta 7:6, 2:6, 1:0
4>2 Pešta, Daněk - Kuba, Malý 6:2, 6:1
2>1 Pešta, Daněk - Mazal, Kučera 6:1, 6:1
získané body: 15 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35.3.třída A
6.6.2020, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - Sokol Smíchov I.
1
2.
35.3.třída A
20.6.2020, Tenis Banka Praha - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1
3.
35.3.třída A
27.6.2020, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TK Konstruktiva, z.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35.3.třída A
6.6.2020, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - Sokol Smíchov I.
1
2.
35.3.třída A
20.6.2020, Tenis Banka Praha - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
0
3.
35.3.třída A
27.6.2020, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TK Konstruktiva, z.s. B
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4