Český tenisový svaz

Hofman Tadeáš

Datum narození:
06.09.2007
Platnost reg. do:
19.01.2021
Klub:
Open Tennis Club
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
SK Tenis Kladno
967 (6)
 
 
 
2019
Open Tennis Club
642 (9)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25 - III.třída A
19.5.2019 NT 25.5.2019, TK Stochov - Open Tennis Club
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25 - III.třída A
19.5.2019 NT 25.5.2019, TK Stochov - Open Tennis Club
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

16
 Jednotlivci celkem
16/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35 - III. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Rudná - Open Tennis Club B
1
2.
35 - III. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Open Tennis Club B - TK Stochov
3
3.
35 - III. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Open Tennis Club B - LTC Rakovník
1
4.
35 - III. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Open Tennis Club B - TK Tenisek Buštěhrad
1
5.
35 - III. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Lány - Open Tennis Club B
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35 - III. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Rudná - Open Tennis Club B
1
2.
35 - III. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Open Tennis Club B - TK Stochov
0
3.
35 - III. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Open Tennis Club B - LTC Rakovník
1
4.
35 - III. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Open Tennis Club B - TK Tenisek Buštěhrad
1
5.
35 - III. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Lány - Open Tennis Club B
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
6
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Open Tennis Club
0
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, Open Tennis Club - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, Open Tennis Club - Slavoj Žiželice
0
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Open Tennis Club
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
0
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Open Tennis Club
0
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, Open Tennis Club - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, Open Tennis Club - Slavoj Žiželice
7
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Open Tennis Club
12
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25