Český tenisový svaz

Leipner Petr

Datum narození:
13.02.2006
Platnost reg. do:
04.11.2019
Klub:
TK Písek
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Písek
168 (20)
580 (4)
 
 
2018
TK Písek
61 (35)
232 (12)
 
 
2019
TK Písek
15 (1)
121 (20)
638 (4)
 
2020
TK Písek
 
42 (35)
361 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. Krajský přebor I.
11.5.2019, LTC České Budějovice,z.s. B - TK Písek
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. Krajský přebor I.
11.5.2019, LTC České Budějovice,z.s. B - TK Písek
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
09.02.2019, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

8>4 Reiter, Leipner - Fuka, Křížek 6:1, 6:1
4>2 Reiter, Leipner - Karger, Hoštička 7:6 (4), 3:6, 1:0 (3)
2>1 Reiter, Leipner - Mach, Minárik 6:4, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 45 b.
18.05.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/8

8>4 Reiter, Leipner - Beran, Fáček 6:3, 6:1
4>2 Pimpara, Soukup - Reiter, Leipner 4:6, 7:5, 1:0 (7)
získané body: 22 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09. Krajský přebor I.
28.4.2019, Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. - TK Písek
3
2.
09. Krajský přebor I.
05.5.2019, TK Písek - TK Strakonice B
1
3.
09. Krajský přebor I.
12.5.2019, TK Soběslav - TK Písek
3
4.
09. Krajský přebor I.
26.5.2019, TK Písek - TK Pelhřimov B
4
5.
09. Krajský přebor I.
23.6.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. - TK Písek
4
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09. Krajský přebor I.
28.4.2019, Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. - TK Písek
2
2.
09. Krajský přebor I.
05.5.2019, TK Písek - TK Strakonice B
1
3.
09. Krajský přebor I.
12.5.2019, TK Soběslav - TK Písek
0
4.
09. Krajský přebor I.
26.5.2019, TK Písek - TK Pelhřimov B
3
5.
09. Krajský přebor I.
23.6.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. - TK Písek
3
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

27
2
22.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

80
3
27.12.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

43
4
12.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

27
5
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

25
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

100
7
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/-

28
8
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

40
9
23.02.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
10
16.03.2019

Tenis Tábor (B - 500), K: 9/8

40
11
20.04.2019, Meziokresní přebor Písek a Strakonice

TK Písek (P - 200), K: 4/4

30
12
01.06.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/-

45
13
24.06.2019, LODM 2019 (Letní olympiáda dětí a mládeže 2019)

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (P), K: 14/14

0
14
29.06.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

22
15
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

30
16
13.07.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/8

0
17
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

0
18
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

30
19
13.08.2019, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

64
20
24.08.2019, TROČILl CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

30
21
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

45
22
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

30
23
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/12

45
24
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
781/24

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

0
2
22.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

0
3
27.12.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

28
4
12.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

27
5
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

18
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

30
7
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/-

-
8
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

16
9
23.02.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
10
16.03.2019

Tenis Tábor (B - 500), K: 9/8

22
11
20.04.2019, Meziokresní přebor Písek a Strakonice

TK Písek (P - 200), K: 4/4

15
12
01.06.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/-

-
13
24.06.2019, LODM 2019 (Letní olympiáda dětí a mládeže 2019)

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (P), K: 14/14

0
14
29.06.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
15
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

45
16
13.07.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/8

0
17
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

0
18
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

30
19
13.08.2019, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

64
20
24.08.2019, TROČILl CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

22
21
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

34
22
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

16
23
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/12

34
24
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
401/21
12.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

8>4 Holub, Leipner - Kalina, Škopek 6:1, 6:0
4>2 Holub, Leipner - Šiler, Chodura 6:7 (5), 6:3 (6)
2>1 Holub, Leipner - Mojžíš, Mojžíš 7:6 (4), 7:5
získané body: 27 b.
16.03.2019

Tenis Tábor (B - 500), K: 9/8

8>4 Leipner, Kučera - Ulrich, Laštovička 6:1, 6:2
4>2 Durovič, Kusý - Leipner, Kučera 6:2, 6:3
získané body: 22 b.
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

8>4 Holub, Leipner - Beránek, Kesl 5:7, 6:4, 1:0 (7)
4>2 Holub, Leipner - Čepl, Fiala 6:3, 6:1
2>1 Holub, Leipner - Kolářík, Šafrata 6:4, 3:6, 1:0 (11)
získané body: 45 b.
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

16>8 Fiala, Leipner - Burda, Rieser 6:2, 6:3
8>4 Fiala, Leipner - Burián, Ulrich 6:4, 6:1
4>2 Fiala, Leipner - Kolářík, Šafrata 6:4, 6:4
2>1 Kusý, Brill - Fiala, Leipner 6:1, 6:0
získané body: 30 b.
13.08.2019, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

32>16 Čížek, Leipner - Matějíček, Pokorný 6:1, 6:2
16>8 Čížek, Leipner - Doubek, Vrba 7:6 (3), 1:6, 1:0 (7)
8>4 Fedasko, Rouchal - Čížek, Leipner 6:4, 6:3
získané body: 64 b.
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

32>16 Leipner, Holub - Komrska, Horáček 7:5, 6:3
16>8 Leipner, Holub - Šafrata, Kolářík 1:6, 7:6 (4), 1:0 (7)
8>4 Čížek, Kučera - Leipner, Holub 6:2, 6:4
získané body: 34 b.
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/12

64>32 Leipner Petr- Knesl David6:4, 6:7 (4), 7:5
32>16 Doubek Vojtěch- Leipner Petr6:0, 6:1
získané body: 45 b.
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/12

32>16 Čížek, Leipner - Vrtěna, Fiala 7:6 (5), 5:7, 1:0 (4)
16>8 Čížek, Leipner - Valeš, Brill scr.
8>4 Brož, Voleský - Čížek, Leipner 6:2, 6:1
získané body: 34 b.