Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev ČTS

Celá ČR
Praha
Středočes.
Jihočes.
Západočes.
Severočes.
Východočes.
Jihomor.
Severomor.
11. 1. liga SF, F Liberec, Neridé 01. Pražská divize 19 - Q I o sestup z I. třídy 01. Divize DIVIZE DA1 A 01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE 01. DIVIZE A Severomoravská divize
12. 1. liga - o udržení 02. 1.třída A 19 - Q II o sestup z II. třídy 02. Krajský přebor I. ODO I.A DA1 B 02 - Královéhradecký krajský přebor 02. I.TŔÍDA A Oblastní přebor 'A'
02. 1.liga A - LTK Liberec 03. 1.třída B 19 - Q III o sestup ze III. třídy 03. Krajský přebor II. ODO I.B DA2 A 03 - Pardubický krajský přebor 03. II.TŔÍDA sk.AA Oblastní přebor 'B'
03. 1.liga B - Most 04. 2.třída A 01- Středočeská divize 04. Krajský přebor III. ODO II. A DA2 B 04 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A 04. II.TŔÍDA sk.BA Oblastní soutěž skupina A
04. 1.liga C - TK Neridé 05. 2.třída B 02- I.třída A 05. Krajský přebor IV. ODO II. B DA3 A 05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B 05. III.TŔÍDA sk.AA Oblastní soutěž skupina B
05. 1.liga D - Ostrava 06. 2.třída C 03- I.třída B 06. Krajský přebor V. skup.A   DA3 B 06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A 06. III.TŔÍDA sk.BA Oblastní soutěž skupina C
06. 2.liga A 07. 2.třída D 04- II.třída A 07. Krajský přebor V. skup.B   DA3 C 07 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B 07. III.TŔÍDA sk.CA Oblastní soutěž skupina D
07. 2.liga B 08. 3.třída A 05- II.třída B     DA3 D 08 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída A 08. III.TŔÍDA sk.DA  
08. 2.liga C 09. 3.třída B 06- II.třída C     Finále o postup do 2 ligy DA1 A- DA1 B 09 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída B 09. IV.TŔÍDA sk.AA  
09. 2.liga D 10. 3.třída C 07- II.třída D       10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C 10. IV.TŔÍDA sk.BA  
  11. 3.třída D 08- III.třída A       51 - Východočeský přebor seniorů 11. IV.TŔÍDA sk.CA  
  12. 4.třída A 09- III.třída B       52 - Východočeská soutěž seniorů 12. IV.TŔÍDA sk.DA  
  13. 4.třída B 10- III.třída C         13. IV.TŔÍDA sk.EA  
  14. 4.třída C 11- III.třída D         14. IV.TŔÍDA sk.FA  
  15. 4.třída D 12- IV.třída A            
  16. 5.třída A 13- IV.třída B            
    14- IV.třída C            
    15- IV.třída D            
    16- IV.třída E            
    17- IV.třída F            
    18- IV.třída G            
    19- IV.třída H