Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - dospělí

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
07.-08.04. 116864 Okresní přebor Pelhřimov
LTC Humpolec (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-16.04. 116000 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.04. 216000 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.04. 116937 Meziokresní přebory pardubického kraje
TO TJ Svitavy (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-16.04. 116938 Meziokresní přebor královéhradeckého kraje
LTC Nový Bydžov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.04. 216938 Meziokresní přebor královéhradeckého kraje
LTC Nový Bydžov (P)
     
       14.-16.04. 216937 Meziokresní přebor pardubického kraje
TO TJ Tesla Pardubice (P)
Informace
  -/-
20.-24.04. 116001 TK LTC Děčín (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       20.-24.04. 216001 LTC Pardubice (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
21.-23.04. 116863 Okresní přebor Jindřichův Hradec
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 216863 Okresní přebor Jindřichův Hradec
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (P)
     
21.-23.04. 116833 Okresní přebor Beroun
Lokomotiva Beroun (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-22.04. 116954 Okresní přebor Břeclav
TC BORS CLUB-STK Břeclav (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-22.04. 216954 Okresní přebor Břeclav
TC BORS CLUB-STK Břeclav (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.04. 116835 Okresní přebor Kolín
LTC Kolín (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 216835 Okresní přebor Kolín
LTC Kolín (P)
Informace
  -/-
21.-23.04. 116002 Baník Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-       
21.-23.04. 116837 Okresní přebor Mělník
TO SK Mělník (P)
      21.-23.04. 216837 Okresní přebor Mělník
TO SK Mělník (P)
     
21.-23.04. 116868 Okresní přebor Tábor
Jiskra Bechyně (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 216868 Okresní přebor Tábor
Jiskra Bechyně (P)
Informace
  -/-
21.-23.04. 116867 Okresní přebor Strakonice
TK Strakonice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 216867 Okresní přebor Strakonice
TK Strakonice (P)
     
21.-23.04. 116003 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 216002 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-22.04. 116865 Okresní přebor Písek
TK Písek (P)
      21.-22.04. 216865 Okresní přebor Písek
TK Písek (P)
     
21.-23.04. 116838 Okresní přebor Mladá Boleslav
LTC Mladá Boleslav o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 216838 Okresní přebor Mladá Boleslav
LTC Mladá Boleslav o.s. (P)
     
21.-23.04. 116845 Okresní přebor Kladno+Rakovník
TK Stochov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 216845 Okresní přebor Kladno+Rakovník
TK Stochov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.04. 116839 Okresní přebor Nymburk
TJ LTC Poděbrady (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-23.04. 116004 TK Konstruktiva, z.s. (D)       21.-23.04. 216003 TK Konstruktiva, z.s. (D)      
21.-23.04. 116841 Okresní přebor Praha-západ
LTC Řevnice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 216841 Okresní přebor Praha-západ
LTC Řevnice (P)
     
21.-23.04. 116832 Okresní přebor Benešov
TK Benešov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-22.04. 116892 Meziokresní přebor PM, PS, RO
Sokol Plzeň Doudlevce (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-22.04. 216894 Meziokresní přebor PM, PS, RO
Sokol Plzeň Doudlevce (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-22.04. 116886 Okresní přebor Plzeň - Jih
Sokol Nepomuk (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-22.04. 216886 Okresní přebor Plzeň - Jih
Sokol Nepomuk (P)
Informace
  -/-
21.-22.04. 116883 Okresní přebor Cheb
Tenisklub Cheb (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/-       
       22.-23.04. 216833 Okresní přebor Beroun
LTC Beroun, z.s. (P)
     
       08.-09.05. 216832 Okresní přebor Benešov
Slavoj Čerčany (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-13.05. 116908 Okresní přebor Litoměřice
SK Štětí (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
12.-14.05. 116005 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
12.-14.05. 116006 TC Bajda Kroměříž (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.05. 216004 TC Bajda Kroměříž (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4
12.-13.05. 116007 VŠTJ Ekonom Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
12.-13.05. 116909 Okresní přebor Česká Lípa
TK Doksy (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
12.-14.05. 116008 TJ Žďár nad Sázavou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.05. 216005 TJ Žďár nad Sázavou (C)      
12.-14.05. 116009 TTK ESOX (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
12.-14.05. 116950 Okresní přebor Žďár nad Sázavou TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
  -/- 12.-14.05. 216950 Okresní přebor Žďár nad Sázavou TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
  -/-
02.-04.06. 116940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 02.-04.06. 216940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-05.06. 116800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       02.-04.06. 216800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.06. 116970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 02.-04.06. 216970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.06. 116860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 02.-04.06. 216860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.06. 116920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       02.-04.06. 216920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.06. 116830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 02.-04.06. 216830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.06. 116880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       02.-04.06. 216880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.06. 116900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       02.-04.06. 216900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/-
04.-06.06. 116010 TK Doksy (C)             
19.-21.06. 116011 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.06. 216006 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.06-01.07. 116012 Tenis klub FÉNIX Nedvězí (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2       
30.06-03.07. 116013 BLTC Brno (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 30.06-03.07. 216007 BLTC Brno (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
30.06-02.07. 116014 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
30.06-02.07. 116015 Slovan Liberec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
30.06-02.07. 116016 TJ Astra Zahradní Město (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
30.06-03.07. 116017 SK OAZA Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       30.06-03.07. 216008 SK OAZA Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       01.-03.07. 216009 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-03.07. 116018 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
02.-06.07. 116019 LTC Houštka (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12 02.-06.07. 216010 LTC Houštka (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
04.-05.07. 116020 Sportcentrum Uhříněves (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
05.-07.07. 116021 LTC Jaroměř (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
05.-06.07. 116022 TCV Strání (C)       05.-06.07. 216011 TCV Strání (C)      
05.-07.07. 116023 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 05.-07.07. 216012 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.07. 116972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.07. 216972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.07. 116024 TK Blansko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.07. 216013 TK Blansko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-10.07. 116025 TJ Zbrojovka Vsetín (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
07.-09.07. 116026 SK Tenis Duchcov (C)       07.-09.07. 216014 SK Tenis Duchcov (C)      
07.-10.07. 116027 TK Strakonice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 07.-10.07. 216015 TK Strakonice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
07.-09.07. 116028 Sportovní klub Žižkov Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
07.-08.07. 116029 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-08.07. 216016 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.07. 116030 TJ Červený Kostelec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.07. 216017 TJ Červený Kostelec (C)      
07.-09.07. 116031 LTC Řevnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.07. 216018 LTC Řevnice (C)      
       07.-10.07. 216019 TK DEZA Valašské Meziříčí (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
07.-08.07. 116032 LTC Bakov n.Jiz. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
07.-09.07. 116033 TK Horní Měcholupy (C)             
       09.-13.07. 216020 TREND SPORT, z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
13.-15.07. 116034 TK Města Bučovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
13.-15.07. 116035 Tenis klub FÉNIX Nedvězí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-16.07. 116036 TO SK Mělník (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 216021 TO SK Mělník (C)      
14.-16.07. 116037 Tenisový klub Příbor,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-16.07. 116038 TK Kunštát (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-16.07. 116039 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 216022 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
14.-15.07. 116040 Sportcentrum Uhříněves (C)             
14.-16.07. 116041 TJ Lázně Bělohrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-16.07. 116042 SK Meteor Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-16.07. 116043 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-16.07. 116044 TK Písek (C)       14.-16.07. 216023 TK Písek (C)      
14.-17.07. 116045 LTC Modřany 2005 (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 14.-17.07. 216024 LTC Modřany 2005 (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
14.-16.07. 116046 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 216025 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C)      
14.-16.07. 116047 Sokol Plzeň Doudlevce (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 216026 Sokol Plzeň Doudlevce (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-15.07. 116048 SK Podještědští Pardálové (C)             
14.-16.07. 116049 SK Štětí (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2       
14.-17.07. 116050 TK Louny (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 14.-17.07. 216027 TK Louny (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
20.-22.07. 116051 Sokol Smíchov I. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-23.07. 116052 Sokol Lanžhot (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 216028 Sokol Lanžhot (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-22.07. 116053 U.S.SPA TC Dolní Dobrouč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-23.07. 116054 Sokol Nové Strašecí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-23.07. 116055 Slavoj Třešť (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
21.-23.07. 116056 TK Horažďovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 216029 TK Horažďovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.07. 116057 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 216030 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-24.07. 116058 TC Třinec (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 21.-24.07. 216031 TC Třinec (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
21.-23.07. 116059 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 216032 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
21.-23.07. 116060 Jiskra Bechyně (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-23.07. 116061 Sokol Brno Žabovřesky (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 216033 Sokol Brno Žabovřesky (C)      
21.-22.07. 116062 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-23.07. 116063 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 216034 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.07. 116064 TC Spořilov Praha (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2       
21.-22.07. 116065 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-22.07. 216035 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-24.07. 116066 TO SK Mělník (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       21.-24.07. 216099 LTC Kolín (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
24.-26.07. 116067 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
24.-27.07. 116068 TC Hořice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
27.-31.07. 116069 TC Dvůr Králové, z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12 27.-31.07. 216036 TC Dvůr Králové, z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
28.-30.07. 116070 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.07. 216037 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.07. 116071 Lokomotiva Karlovy Vary (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.07. 216038 Lokomotiva Karlovy Vary (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.07. 116072 Mosilana Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
       28.-30.07. 216039 Start České Budějovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4
28.-30.07. 116073 TK Lány (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
28.-30.07. 116074 TJ Nové Město na Moravě (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
28.-30.07. 116075 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
28.-30.07. 116076 TC Pankrác (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
04.-06.08. 116077 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 216040 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.08. 116078 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 216041 TK Ústí n. Orlicí (C)      
04.-06.08. 116079 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
04.-07.08. 116080 Jiskra Otrokovice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 04.-07.08. 216042 Jiskra Otrokovice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
04.-06.08. 116081 T.J. Sokol Jevíčko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
04.-06.08. 116082 Baník Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
       04.-07.08. 216043 LTC Vysoké Mýto (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
04.-06.08. 116083 LTC Sušice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
04.-06.08. 116084 LTC Rudná (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
04.-07.08. 116085 TK Pernštýn 1897 Pardubice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
04.-06.08. 116086 TK Doksy (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
04.-06.08. 116087 TK Dynamo Hradec Králové (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 216044 TK Dynamo Hradec Králové (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.08. 116088 TK ZVVZ Milevsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 216045 TK ZVVZ Milevsko (C)      
04.-06.08. 116089 TK Konstruktiva, z.s. (D)       04.-06.08. 216046 TK Konstruktiva, z.s. (D)      
04.-06.08. 116090 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 216047 TJ LTC Poděbrady (C)      
04.-07.08. 116091 Tenis Dobříš (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 04.-07.08. 216048 Tenis Dobříš (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
04.-05.08. 116092 Sokol Kamýk n.Vlt. (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2       
10.-12.08. 116093 TK Města Bučovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
10.-12.08. 116094 Tenis klub FÉNIX Nedvězí (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2       
11.-13.08. 116095 TJ Baník Ostrava OKD (C)       11.-13.08. 216049 TJ Baník Ostrava OKD (C)      
11.-13.08. 116096 Tenisový klub Příbor,z.s. (C)             
11.-13.08. 116097 TJ Brno-Komín (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/6 11.-13.08. 216050 TJ Brno-Komín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.08. 116098 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
11.-13.08. 116099 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5 11.-13.08. 216051 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5
11.-13.08. 116100 Start České Budějovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
11.-13.08. 116101 LTC Nový Bydžov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.08. 216052 LTC Nový Bydžov (C)      
11.-13.08. 116102 Sokol Velké Opatovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
11.-13.08. 116103 TJ Žďár nad Sázavou (C)       11.-13.08. 216053 TJ Žďár nad Sázavou (C)      
11.-13.08. 116104 LTC Řevnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
11.-13.08. 116105 TK Rochlice Liberec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
15.-16.08. 116106 LTK Klatovy (C)       15.-16.08. 216054 LTK Klatovy (C)      
16.-19.08. 116107 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 16.-19.08. 216055 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
16.-19.08. 116108 LTC Tábor 1903 (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 16.-19.08. 216056 LTC Tábor 1903 (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
18.-20.08. 116109 Sokol Rudice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
18.-20.08. 116110 Tenis Nová Paka (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
18.-20.08. 116111 LTC Humpolec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.08. 216057 LTC Humpolec (C)      
18.-20.08. 116112 TK Kvasiny (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
18.-20.08. 116113 SHARK Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.08. 216058 SHARK Brno (C)      
18.-19.08. 116114 Sokol TK Kaplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
18.-20.08. 116115 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
18.-20.08. 116116 Spartak Žebrák (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
18.-20.08. 116117 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 18.-20.08. 216059 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.08. 116118 Lokomotiva Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 18.-20.08. 216060 Lokomotiva Plzeň (C)      
18.-20.08. 116119 Spartak Vlašim (C)             
18.-20.08. 116120 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
20.-24.08. 116700 Mistrovství ČR
ČTS (H)
Informace
Oficiální výsledky
15/15 20.-24.08. 216700 Mistrovství ČR
ČTS (H)
Informace
Oficiální výsledky
15/15
21.-23.08. 116121 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-23.08. 116122 TK Semily (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-23.08. 116123 TC Nové Město n. Metují (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       22.-24.08. 216061 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.08. 116124 Sokol Smíchov I. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
24.-26.08. 116125 Tenis klub FÉNIX Nedvězí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
24.-28.08. 116126 LTC Mladá Boleslav o.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12 24.-28.08. 216062 LTC Mladá Boleslav o.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
25.-27.08. 116127 NTC Kyjov (C)       25.-27.08. 216063 NTC Kyjov (C)      
25.-27.08. 116128 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.08. 216064 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.08. 116129 TJ Solidarita Praha 10 (C)       25.-27.08. 216065 TJ Solidarita Praha 10 (C)      
25.-27.08. 116130 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C)       25.-27.08. 216066 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C)      
25.-27.08. 116131 TO SK Žamberk (C)             
25.-27.08. 116132 TK Doksy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
25.-26.08. 116133 Chlumec n/Cidlinou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-26.08. 216067 Chlumec n/Cidlinou (C)      
25.-26.08. 116134 TK Evženie Klášterec n/O (C)             
25.-28.08. 116135 TK Frýdlant v Čechách (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 25.-28.08. 216068 TK Frýdlant v Čechách (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
25.-27.08. 116136 TC Kopřivnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
25.-26.08. 116137 LTC Velešín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
25.-27.08. 116138 TTK ESOX (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
25.-27.08. 116139 TCG Karlovy Vary (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
28.-30.08. 116140 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
31.08-05.09. 116141 TC Brno. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12 31.08-05.09. 216069 TC Brno. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
01.-03.09. 116142 TK Tuřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 216070 TK Tuřany (C)      
01.-03.09. 116143 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
01.-03.09. 116144 TK Roudnice n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 216071 TK Roudnice n.L. (C)      
01.-03.09. 116145 TJ TK Neratovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 216072 TJ TK Neratovice (C)      
01.-03.09. 116146 Sokol Nepomuk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 216073 Sokol Nepomuk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
01.-03.09. 116147 Start Liberec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
01.-03.09. 116148 TC Spořilov Praha (D)             
01.-03.09. 116149 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 216074 TC Dvůr Králové, z.s. (C)      
01.-03.09. 116150 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 01.-03.09. 216075 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.09. 116151 Lokomotiva Zdice (C)             
01.-03.09. 116974 Okresní přebor Nový Jičín
Tenisový klub Příbor,z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       02.-04.09. 216076 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.09. 116152 TK Blansko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
07.-09.09. 116153 TK Města Bučovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
08.-10.09. 116154 TK Radošovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
08.-09.09. 116155 SK Tenis Kladno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-09.09. 216077 SK Tenis Kladno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-11.09. 116156 TK Slavia Orlová (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 08.-11.09. 216078 TK Slavia Orlová (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
08.-10.09. 116157 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
08.-10.09. 116158 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
08.-10.09. 116159 LTC Jaroměř (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5       
08.-10.09. 116160 TK Stochov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
08.-11.09. 116161 LTC Slovan Kladno (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
08.-10.09. 116162 Spartak Vlašim (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
08.-10.09. 116163 TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.09. 216079 TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C)      
08.-10.09. 116164 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-17.09. 116165 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
15.-17.09. 116166 TO SK Mělník (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/- 15.-17.09. 216080 TO SK Mělník (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/-
15.-17.09. 116167 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 216081 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)      
15.-17.09. 116168 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 15.-17.09. 216082 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.09. 116169 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       15.-18.09. 216083 TCG Karlovy Vary (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
15.-18.09. 116170 LTC Domažlice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
15.-18.09. 116171 LTC Nový Bydžov (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
15.-17.09. 116172 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 216084 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4
15.-17.09. 116173 Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 216085 Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek (C)      
15.-18.09. 116174 SK JC Sport Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 15.-18.09. 216086 SK JC Sport Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
15.-17.09. 116175 LTC Řevnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
15.-17.09. 116176 TK Oáza Říčany (C)       15.-17.09. 216087 TK Oáza Říčany (C)      
15.-16.09. 116177 Slavoj Čerčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       15.-18.09. 216088 TC Dvůr Králové, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       16.-18.09. 216089 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-25.09. 116178 Lokomotiva Praha (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12 21.-25.09. 216090 Lokomotiva Praha (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
22.-23.09. 116179 VŠTJ Ekonom Praha (C)             
22.-24.09. 116180 TJ Astra Zahradní Město (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
22.-24.09. 116181 TK Na Dolině o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
22.-24.09. 116182 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
22.-23.09. 116183 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-23.09. 216091 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.09. 116184 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 22.-24.09. 216092 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       22.-23.09. 216093 Slavoj Čerčany (C)      
22.-24.09. 116185 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5       
22.-24.09. 116186 TK Mokrá-Horákov (C)             
28.-30.09. 116187 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.09. 216094 TK Havířov (C)      
28.09-01.10. 116188 HTK Třebíč (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 28.09-01.10. 216095 HTK Třebíč (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
28.09-01.10. 116189 SK OAZA Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       28.09-01.10. 216096 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       28.-30.09. 216097 TK Konstruktiva, z.s. (C)      
28.-30.09. 116190 TK Konstruktiva, z.s. (D)
Informace
Oficiální výsledky
-/2       
29.09-01.10. 116191 TK Tuřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
-/4       
29.09-01.10. 116192 LTC Český Krumlov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.09-01.10. 216098 LTC Český Krumlov (C)