Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Středočeská kvalifikace LOP jednotlivců
Pořadatel:
Sportclub Řevnice, z.s.
Datum:
20.-22.04.
Věk. kategorie:
dospělí
Michl Filip
(1)
Michl
Michl
Holoubek Tomáš
6:1, 6:1
Holoubek
Primus Robin
7:6 6:2
Michl
Merhaut Jan
(3)
6:3, 6:1
Merhaut
Merhaut
Slabihoudek Matěj
6:3, 7:5
Slabihoudek
Michl
scr.
Mrázek
Mrázek David
Mrázek
6:3, 6:1
Kotýk
Kotýk Martin
(4)
Mrázek
6:0, 6:1
Čihák
Čihák Josef
Sýkora
6:3, 6:3
Sýkora
Sýkora Tadeáš
(2)
Rozhodčí turnaje:
Slabihoudek Matěj
Poznámka pořadatele:
Hraje se v areálu LTC Řevnice, ul. Legií, rozhodčí Matěj Slabihoudek tel : +420 777 897 885, rozpis neděle: 10:00(Michl, Merhaut) zbytek hráčů obdrží info od rozhodčího
Hrací plán byl automaticky vylosován
19.04.2024 18:37:10
Počet účastníků
9
Nasazení
CŽ
BH
Michl Filip
168
12
Sýkora Tadeáš
236
9
Merhaut Jan
383
6
Kotýk Martin
387
6
Mrázek David
576
4
Slabihoudek Matěj
965
3
Holoubek Tomáš
1
Čihák Josef
1
Kategorie : 4
Součet BH: 42
Kódové číslo akce: 112840
Michl Filip
-
Kotýk Martin
(1)
Michl
-
Kotýk
Merhaut Jan
-
Potůček Adam
(3)
6:3, 6:2
Michl
-
Kotýk
Čihák Josef
-
Primus Robin
(4)
6:1, 6:1
Sýkora
-
Slabihoudek
Sýkora Tadeáš
-
Slabihoudek Matěj
(2)
6:4, 6:2
Rozhodčí turnaje:
Matěj Slabihoudek
Hrací plán byl automaticky vylosován
20.04.2024 12:30:41
Počet dvojic
4
Nasazení
CŽ
BH
Michl Filip
168
12
Sýkora Tadeáš
236
9
Merhaut Jan
383
6
Kotýk Martin
387
6
Potůček Adam
713
3
Slabihoudek Matěj
965
3
Čihák Josef
1
Primus Robin
1
Kategorie : 4
Součet BH: 41
Kódové číslo akce: 114840
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Potůček Adam
28.04.2000
Lokomotiva Beroun