Český tenisový svaz

Slabihoudek Matěj

Datum narození:
18.08.2002
Platnost reg. do:
30.11.2019
Klub:
LTC Beroun, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
LTC Beroun
559 (6)
 
 
 
2014
LTC Beroun
354 (12)
 
 
 
2015
LTC Beroun
209 (1)
318 (9)
 
 
2016
LTC Beroun
 
222 (12)
614 (4)
 
2017
LTC Beroun, z.s.
 
216 (1)
323 (9)
 
2018
LTC Beroun, z.s.
 
 
261 (9)
 
2019
LTC Beroun, z.s.
 
 
169 (12)
545 (4)
13.07.2019, C-300

LTC Řevnice (C - 300), K: 4/4

16>8 Slabihoudek, Froňka - Václavek, Sedlář 4:6, 6:3, 1:0
8>4 Vaněk, Šebík - Slabihoudek, Froňka 6:7, 6:3, 1:0
získané body: 5 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Beroun - TO SK Mělník B
1
2.
04 - II. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Lokomotiva Beroun B - LTC Beroun
0
3.
04 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Sokol Buštěhrad - LTC Beroun
1
4.
04 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Tenisový klub Černošice B - LTC Beroun
1
5.
04 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Beroun - LTC Rudná B
3
6.
04 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Sokol Libiš - LTC Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Beroun - TO SK Mělník B
2
2.
04 - II. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Lokomotiva Beroun B - LTC Beroun
0
3.
04 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Sokol Buštěhrad - LTC Beroun
0
4.
04 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Tenisový klub Černošice B - LTC Beroun
3
5.
04 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Beroun - LTC Rudná B
0
6.
04 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Sokol Libiš - LTC Beroun
2
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13
01.12.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 5/5

4>2 Novák, Froňka - Slabihoudek, Sýkora 7:5, 3:6, 1:3 (11)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Beroun, z.s. - TK Březnice
12
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno
0
3.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ TK Neratovice - LTC Beroun, z.s.
0
4.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Beroun, z.s. - TO SK Mělník
9
5.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Beroun, z.s.
3
6.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Beroun, z.s. - Tenis Dobříš
4
 Družstva celkem (2hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Beroun, z.s. - TK Březnice
0
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno
4
3.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ TK Neratovice - LTC Beroun, z.s.
4
4.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Beroun, z.s. - TO SK Mělník
0
5.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Beroun, z.s.
5
6.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Beroun, z.s. - Tenis Dobříš
0
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41