Český tenisový svaz

Sýkora Tadeáš

Datum narození:
10.03.2004
Platnost reg. do:
16.10.2019
Klub:
SPORT EDEN Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
SPORT EDEN Beroun
231 (15)
713 (4)
 
 
2016
SPORT EDEN Beroun
130 (25)
555 (4)
 
 
2017
SPORT EDEN Beroun
91 (1)
243 (12)
 
 
2018
SPORT EDEN Beroun
 
93 (20)
443 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
08- III.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, SK Nižbor - SPORT EDEN Beroun
0
2.
08- III.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, SPORT EDEN Beroun - LTC Rudná C
1
3.
08- III.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, F.H.TK Dobřichovice C - SPORT EDEN Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
08- III.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, SK Nižbor - SPORT EDEN Beroun
1
2.
08- III.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, SPORT EDEN Beroun - LTC Rudná C
0
3.
08- III.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, F.H.TK Dobřichovice C - SPORT EDEN Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

16>8 Sýkora, Žák - Minol, Ben Ahmed 6:2, 6:3
8>4 Kladiva, Vejšický - Sýkora, Žák 6:0, 6:3
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24- II.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, Baník Příbram - SPORT EDEN Beroun
1
2.
24- II.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, SPORT EDEN Beroun - TC VITALITY Březnice
3
3.
24- II.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, Tenisový klub Černošice - SPORT EDEN Beroun
1
4.
24- II.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, Spartak Hořovice - SPORT EDEN Beroun
1
5.
24- II.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, SK Talent 13 Rakovník - SPORT EDEN Beroun
3
6.
24- II.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, SPORT EDEN Beroun - TJ Kralupy o.s.
3
7.
24- II.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, SPORT EDEN Beroun - Sportclub Řevnice z.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24- II.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, Baník Příbram - SPORT EDEN Beroun
1
2.
24- II.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, SPORT EDEN Beroun - TC VITALITY Březnice
2
3.
24- II.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, Tenisový klub Černošice - SPORT EDEN Beroun
1
4.
24- II.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, Spartak Hořovice - SPORT EDEN Beroun
1
5.
24- II.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, SK Talent 13 Rakovník - SPORT EDEN Beroun
2
6.
24- II.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, SPORT EDEN Beroun - TJ Kralupy o.s.
3
7.
24- II.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, SPORT EDEN Beroun - Sportclub Řevnice z.s. B
1
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18
19.01.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

4>2 Sýkora, Čížek - Polák, Sina 6:2, 6:0
2>1 Pazdera, Fáček - Sýkora, Čížek 7:6, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
31.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/4

8>4 Sýkora, Kafka - Ha Duc, Sina 6:0, 6:1
4>2 Sýkora, Kafka - Sanders, Vlček 6:2, 6:2
2>1 Sýkora, Kafka - Watzek, Ulrich 6:1, 6:3
získané body: 15 b.

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30. JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2018, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Sokol Vysočany A
11
2.
30. JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2018, TJ Sokol Vysočany A - TK Start Praha-Topolka A
9
3.
30. JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.5.2018, LTC Modřany 2005 A - TJ Sokol Vysočany A
0
4.
30. JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2018, TJ Sokol Vysočany A - SK HAMR, z.s. A
0
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44