Český tenisový svaz

Loužecký Jan

Datum narození:
03.05.2007
Platnost reg. do:
07.12.2019
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Lokomotiva Beroun
183 (20)
595 (4)
 
 
2019
Lokomotiva Beroun
105 (25)
415 (6)
 
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Březnice - Lokomotiva Beroun
0
2.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
0
3.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Beroun, z.s.
1
4.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Březnice - Lokomotiva Beroun
0
2.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
3
3.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Beroun, z.s.
2
4.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Mladá Boleslav o.s.
15
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, Lokomotiva Beroun - TK Bohutín, z.s.
0
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Český Brod
9
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
0
6.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, Open Tennis Club - Lokomotiva Beroun
0
7.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, 1. Vestecká sportovní - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
43
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
43

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, Lokomotiva Beroun - TK Bohutín, z.s.
0
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Český Brod
12
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
0
6.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, Open Tennis Club - Lokomotiva Beroun
0
7.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, 1. Vestecká sportovní - Lokomotiva Beroun
7
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
43
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
43

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
20
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Žiželice
20
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Lokomotiva Beroun
20
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, Lokomotiva Beroun - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
12
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, Lokomotiva Beroun - TK Bohutín, z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
72
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
72
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
72

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
0
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Žiželice
0
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Lokomotiva Beroun
0
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, Lokomotiva Beroun - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, Lokomotiva Beroun - TK Bohutín, z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
72
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
72