Český tenisový svaz

Loužecký Josef

Datum narození:
22.12.2003
Platnost reg. do:
07.12.2019
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
Lokomotiva Beroun
373 (12)
949 (3)
 
 
2015
Lokomotiva Beroun
450 (9)
748 (4)
 
 
2016
Lokomotiva Beroun
169 (1)
616 (4)
 
 
2017
Lokomotiva Beroun
 
235 (12)
738 (4)
 
2018
Lokomotiva Beroun
 
157 (1)
614 (4)
 
2019
Lokomotiva Beroun
 
 
412 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Rudná
0
1.
04 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Lokomotiva Beroun B - Sokol Buštěhrad
0
2.
04 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Sokol Libiš - Lokomotiva Beroun B
0
3.
04 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Lokomotiva Beroun B - TO SK Mělník B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Rudná
0
1.
04 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Lokomotiva Beroun B - Sokol Buštěhrad
1
2.
04 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Sokol Libiš - Lokomotiva Beroun B
0
3.
04 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Lokomotiva Beroun B - TO SK Mělník B
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ Kralupy o.s. - Lokomotiva Beroun
1
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Březnice - Lokomotiva Beroun
6
3.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun - TJ TK Neratovice
3
4.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Lokomotiva Beroun - TO SK Mělník
4
5.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Beroun, z.s.
4
6.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ Kralupy o.s. - Lokomotiva Beroun
0
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Březnice - Lokomotiva Beroun
0
3.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun - TJ TK Neratovice
0
4.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Lokomotiva Beroun - TO SK Mělník
0
5.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Beroun, z.s.
0
6.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17