Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - starší žactvo

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
       25.-26.11. 606000 SK Matchball Česká Lípa (C)      
25.-26.11. 506000 SK Matchball Česká Lípa (C)             
01.-03.12. 506001 DTJ Jinonice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.12. 606001 DTJ Jinonice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-04.12. 506002 SK OAZA Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/5       
       02.-04.12. 606002 TK SC OSTRAVA (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4
02.-04.12. 506003 DTJ Tenis Vřesina (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/6       
02.-04.12. 506004 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5 02.-04.12. 606003 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-03.12. 506864 Halový okresní přebor Pelhřimov
LTC Humpolec (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
02.-03.12. 506005 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
02.-04.12. 506838 Okresní přebor Madá Boleslav
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.12. 606838 Okresní přebor Madá Boleslav
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.12. 506006 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/6 02.-04.12. 606004 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.12. 506007 TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
02.-04.12. 506008 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 02.-04.12. 606005 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-03.12. 506009 TK Skalník Mariánské Lázně (C)             
02.-04.12. 506010 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 02.-04.12. 606006 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6
       02.-04.12. 606007 TO SK Žamberk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       02.-04.12. 606008 Řevnická sportovní (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.12. 506011 Lokomotiva Praha (C)       02.-04.12. 606009 Lokomotiva Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-03.12. 506832 Halový okresní přebor Benešov
Slavoj Čerčany (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-03.12. 606832 Halový okresní přebor Benešov
Slavoj Čerčany (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.12. 506012 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
02.-04.12. 506013 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 02.-04.12. 606010 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.12. 506014 TK Konstruktiva, z.s. (C)             
       08.-11.12. 606011 TJ Sokol Vysočany (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
08.-10.12. 506015 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       09.-11.12. 606012 TK Znojmo (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       09.-10.12. 606864 Halový okresní přebor Pelhřimov
TK Pelhřimov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       09.-11.12. 606937 Meziokresní halový přebor pardubického kraje
Spartak Polička (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.12. 506938 Meziokresní halový přebor královéhradeckého kraje
Lokomotiva Trutnov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
09.-11.12. 506016 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 09.-11.12. 606013 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.12. 506017 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.12. 606014 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)      
       09.-11.12. 606938 Meziokresní halový přebor královéhradeckého kraje
TENIS-CENTRUM DTJ HK (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.12. 506018 SK JC Sport Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6       
09.-11.12. 506937 Meziokresní halový přebor pardubického kraje
TK Letohrad (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
09.-10.12. 506019 Tenis Club Mokropsy (C)       09.-10.12. 606015 Tenis Club Mokropsy (C)      
09.-11.12. 506020 SK Zlín-Mladcová (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/9       
09.-12.12. 506021 Lob S.A. Bohnice, zs (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/10       
09.-11.12. 506022 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 09.-11.12. 606016 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       09.-11.12. 606017 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       09.-11.12. 606991 Sdružený okresní přebor KA, OV, FM, NJ, OP, BR, JE, SU, OL, PR, VS,
TK Havířov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-10.12. 506184 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-10.12. 606184 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-18.12. 506023 Sportovní centrum Linhart (C)
Informace
  -/-       
15.-18.12. 506024 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 15.-18.12. 606018 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
15.-18.12. 506025 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 15.-18.12. 606019 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
15.-19.12. 506026 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (A)
Informace
  -/-       
       15.-19.12. 606020 TK DEZA Valašské Meziříčí (A)
Informace
  -/-
16.-18.12. 506027 TK TILIA Brno (C)
Informace
  -/- 16.-18.12. 606021 TK TILIA Brno (C)
Informace
  -/-
16.-18.12. 506028 Tenis Tábor (C)
Informace
  -/-       
       16.-18.12. 606022 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
  -/-
16.-17.12. 506029 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/- 16.-17.12. 606023 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-
16.-18.12. 506030 TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C)
Informace
  -/-       
       16.-17.12. 606024 Slavoj Čerčany (C)
Informace
  -/-
16.-18.12. 506031 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/- 16.-18.12. 606025 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/-
16.-18.12. 506991 Sdružený okresní přebor KA, OV, FM, NJ, OP, BR, JE, SU, OL, PR, VS,
TK Havířov (P)
Informace
  -/-       
26.-27.12. 506032 TCV Strání (C)
Informace
  -/-       
27.-29.12. 506033 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/- 27.-29.12. 606026 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/-
27.-29.12. 506034 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 27.-29.12. 606027 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-
27.-31.12. 506035 TO TJ Svitavy (B)
Informace
  -/-       
       27.-30.12. 606028 TENIS-CENTRUM DTJ HK (B)
Informace
  -/-
       27.-28.12. 606029 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
  -/-
       27.-30.12. 606030 TK FUNTOM Dobřany (B)
Informace
  -/-
       27.-30.12. 606031 Sportovní centrum Linhart (C)
Informace
  -/-
27.-30.12. 506036 TK Škoda Plzeň z.s. (B)
Informace
  -/-       
       27.-28.12. 606032 TCV Strání (C)
Informace
  -/-
27.-29.12. 506037 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 27.-29.12. 606033 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
       27.-29.12. 606034 Řevnická sportovní (C)
Informace
  -/-
28.-30.12. 506038 SK Vitality Slezsko o.s. (C)
Informace
  -/- 28.-30.12. 606035 SK Vitality Slezsko o.s. (C)
Informace
  -/-
28.-29.12. 506039 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
  -/- 28.-29.12. 606036 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
  -/-
28.-30.12. 506040 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 28.-30.12. 606037 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
29.-31.12. 506041 TK Radegast (C)
Informace
  -/- 29.-31.12. 606038 TK Radegast (C)
Informace
  -/-
05.-08.01. 506042 Sportovní centrum Linhart (C)
Informace
  -/-       
05.-08.01. 506043 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 05.-08.01. 606039 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
06.-08.01. 506044 TK Havířov (C)
Informace
  -/-       
06.-08.01. 506045 TK Znojmo (C)
Informace
  -/- 06.-08.01. 606040 TK Znojmo (C)
Informace
  -/-
06.-08.01. 506046 SK Raketa o.s. (C)
Informace
  -/- 06.-08.01. 606041 SK Raketa o.s. (C)
Informace
  -/-
06.-08.01. 506047 Mladý tenista, z.s. (C)
Informace
  -/- 06.-08.01. 606042 Mladý tenista, z.s. (C)
Informace
  -/-
06.-07.01. 506048 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
  -/-       
06.-07.01. 506049 Tsport Votice o.s. (C)
Informace
  -/-       
       06.-07.01. 606043 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/-
06.-08.01. 506050 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
  -/- 06.-08.01. 606044 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
  -/-
06.-07.01. 506051 Sokol Zábřeh (C)
Informace
  -/-       
       06.-07.01. 606045 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/-
06.-08.01. 506052 TK Choceň (C)
Informace
  -/-       
06.-08.01. 506053 TJ Spoje Praha (C)
Informace
  -/- 06.-08.01. 606046 TJ Spoje Praha (C)
Informace
  -/-
       06.-08.01. 606047 SK JC Sport Opava (C)
Informace
  -/-
06.-07.01. 506054 TK Stochov (D)
Informace
  -/-       
06.-08.01. 506055 TK Zlín (C)
Informace
  -/-       
       06.-08.01. 606048 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
       06.-07.01. 606049 TJ Radlice (C)
Informace
  -/-
06.-08.01. 506056 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/- 06.-08.01. 606050 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/-
09.-10.01. 506963 Halový okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
Informace
  -/- 09.-10.01. 606963 Halový okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
Informace
  -/-
       12.-15.01. 606051 Sportovní centrum Linhart (C)
Informace
  -/-
13.-15.01. 506057 TK TILIA Brno (C)
Informace
  -/- 13.-15.01. 606052 TK TILIA Brno (C)
Informace
  -/-
13.-14.01. 506058 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/-       
13.-15.01. 506059 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
  -/- 13.-15.01. 606053 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
  -/-
13.-15.01. 506060 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/-       
13.-15.01. 506061 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C)
Informace
  -/-       
       13.-15.01. 606054 TK Roja Příbram z.s. (C)
Informace
  -/-
13.-15.01. 506062 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
  -/- 13.-15.01. 606055 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
  -/-
13.-15.01. 506063 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 13.-15.01. 606056 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
13.-15.01. 506064 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
  -/- 13.-15.01. 606057 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
  -/-
       13.-15.01. 606058 TK Choceň (C)
Informace
  -/-
13.-14.01. 506065 TC Brno. (C)
Informace
  -/-       
13.-15.01. 506066 Slavoj Český Brod (C)
Informace
  -/-       
13.-15.01. 506067 TK Sokolov (C)
Informace
  -/- 13.-15.01. 606059 TK Sokolov (C)
Informace
  -/-
13.-15.01. 506068 TO SK Žamberk (C)
Informace
  -/-       
       13.-15.01. 606060 TK Zlín (C)
Informace
  -/-
13.-15.01. 506069 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 13.-15.01. 606061 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
13.-14.01. 506841 Okresní přebor Praha-západ
Řevnická sportovní (P)
Informace
  -/-       
13.-15.01. 506070 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-       
       13.-14.01. 606062 SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (C)
Informace
  -/-
19.-22.01. 506071 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
  -/- 19.-22.01. 606063 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
  -/-
19.-22.01. 506072 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 19.-22.01. 606064 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
20.-22.01. 506073 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/- 20.-22.01. 606065 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/-
       20.-22.01. 606066 NTC Kyjov (C)
Informace
  -/-
20.-22.01. 506074 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 20.-22.01. 606067 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-
20.-22.01. 506075 Spartak Polička (C)
Informace
  -/- 20.-22.01. 606068 Spartak Polička (C)
Informace
  -/-
20.-21.01. 506076 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/- 20.-21.01. 606069 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-
20.-22.01. 506077 TK Písek (C)
Informace
  -/-       
       20.-22.01. 606070 TK Chomutov (C)
Informace
  -/-
       20.-22.01. 606071 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
  -/-
20.-22.01. 506078 TK Milo Olomouc (C)
Informace
  -/- 20.-22.01. 606072 TK Milo Olomouc (C)
Informace
  -/-
20.-21.01. 506079 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/- 20.-21.01. 606073 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/-
20.-22.01. 506080 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 20.-22.01. 606074 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
20.-22.01. 506081 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 20.-22.01. 606075 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
20.-22.01. 506082 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/-       
20.-22.01. 506083 Tempo Praha (C)
Informace
  -/- 20.-22.01. 606076 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
       20.-22.01. 606077 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/-
26.-28.01. 506084 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-       
27.-31.01. 506940 Halový oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
  -/-       
       27.-31.01. 606940 Halový oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
  -/-
27.-30.01. 506800 Halový oblastní přebor
Praha (P)
Informace
  -/-       
       27.-30.01. 606800 Halový oblastní přebor
Praha (P)
Informace
  -/-
27.-29.01. 506970 Halový oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
  -/-       
       27.-29.01. 606970 Halový oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
  -/-
27.-29.01. 506880 Halový oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
  -/-       
       27.-29.01. 606880 Halový oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
  -/-
27.-29.01. 506860 Halový oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
  -/-       
       27.-29.01. 606860 Halový oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
  -/-
27.-29.01. 506830 Halový oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
  -/-       
       27.-29.01. 606830 Halový oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
  -/-
       27.-29.01. 606920 Halový oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
  -/-
27.-29.01. 506920 Halový oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
  -/-       
27.-29.01. 506900 Halový oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
  -/-       
       27.-29.01. 606900 Halový oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
  -/-
02.-06.02. 506085 TK Havířov (B)
Informace
  -/-       
02.-05.02. 506086 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
  -/- 02.-05.02. 606078 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
  -/-
       02.-05.02. 606079 TK DEZA Valašské Meziříčí (B)
Informace
  -/-
02.-05.02. 506087 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 02.-05.02. 606080 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
03.-05.02. 506088 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 03.-05.02. 606081 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-
       03.-04.02. 606082 LTC Humpolec (C)
Informace
  -/-
       03.-05.02. 606083 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
  -/-
03.-05.02. 506089 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 03.-05.02. 606084 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
       03.-05.02. 606085 TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C)
Informace
  -/-
03.-05.02. 506090 SK Satalice (C)
Informace
  -/- 03.-05.02. 606086 SK Satalice (C)
Informace
  -/-
03.-06.02. 506091 Slavoj Český Brod (B)
Informace
  -/-       
       03.-06.02. 606087 1. Vestecká sportovní o.s. (B)
Informace
  -/-
03.-05.02. 506092 Tempo Praha (C)
Informace
  -/- 03.-05.02. 606088 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
09.-12.02. 506093 Sportovní centrum Linhart (C)
Informace
  -/-       
09.-13.02. 506094 TK Havířov (A)
Informace
  -/-       
       09.-13.02. 606089 TK Most (A)
Informace
  -/-
       10.-12.02. 606090 TK Havířov (C)
Informace
  -/-
10.-12.02. 506095 TK SC OSTRAVA (C)
Informace
  -/-       
10.-12.02. 506096 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
  -/- 10.-12.02. 606091 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
  -/-
10.-12.02. 506097 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
  -/- 10.-12.02. 606092 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
  -/-
10.-12.02. 506098 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
  -/-       
       10.-12.02. 606093 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C)
Informace
  -/-
10.-12.02. 506099 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/- 10.-12.02. 606094 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/-
10.-12.02. 506100 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
  -/- 10.-12.02. 606095 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
  -/-
       10.-12.02. 606096 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
  -/-
       10.-11.02. 606097 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/-
       10.-12.02. 606098 TK Chomutov (C)
Informace
  -/-
10.-12.02. 506101 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 10.-12.02. 606099 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
10.-12.02. 506102 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-       
       10.-11.02. 606100 SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (C)
Informace
  -/-
17.-18.02. 506103 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
  -/- 17.-18.02. 606101 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
  -/-
17.-19.02. 506104 TK Radegast (C)
Informace
  -/-       
17.-19.02. 506105 Tenis Tábor (C)
Informace
  -/-       
       17.-19.02. 606102 Tenis Tábor (C)
Informace
  -/-
       17.-19.02. 606103 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/-
       17.-18.02. 606104 TK Hlinsko (C)
Informace
  -/-
       17.-20.02. 606105 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (B)
Informace
  -/-
17.-19.02. 506106 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
  -/-       
17.-20.02. 506107 HTK Třebíč (B)
Informace
  -/-       
       17.-18.02. 606106 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
  -/-
       17.-20.02. 606107 TC Brno. (B)
Informace
  -/-
       17.-18.02. 606108 Sport klub Klatovy (C)
Informace
  -/-
17.-20.02. 506108 Lokomotiva Praha (B)
Informace
  -/-       
17.-19.02. 506109 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 17.-19.02. 606109 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
17.-19.02. 506110 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 17.-19.02. 606110 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
       17.-19.02. 606111 TENIS Klánovice (C)
Informace
  -/-
17.-19.02. 506111 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 17.-19.02. 606112 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
23.-26.02. 506186 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
  -/- 23.-26.02. 606186 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
  -/-
23.-26.02. 506112 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 23.-26.02. 606113 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
23.-25.02. 506113 Sokol Horní Počernice (C)
Informace
  -/- 23.-25.02. 606114 Sokol Horní Počernice (C)
Informace
  -/-
24.-26.02. 506114 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
  -/-       
24.-26.02. 506115 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 24.-26.02. 606115 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-
24.-25.02. 506116 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
  -/-       
24.-26.02. 506117 ITS Tennis Club, z.s. (C)
Informace
  -/- 24.-26.02. 606116 ITS Tennis Club, z.s. (C)
Informace
  -/-
24.-26.02. 506118 TK LTC Děčín (C)
Informace
  -/- 24.-26.02. 606117 TK LTC Děčín (C)
Informace
  -/-
       24.-26.02. 606118 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/-
24.-26.02. 506119 TK PTA Kolín (C)
Informace
  -/- 24.-26.02. 606119 TK PTA Kolín (C)
Informace
  -/-
24.-25.02. 506185 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
  -/- 24.-25.02. 606185 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
  -/-
24.-26.02. 506120 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 24.-26.02. 606120 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
24.-26.02. 506121 Tempo Praha (C)
Informace
  -/- 24.-26.02. 606121 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
       24.-26.02. 606122 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/-
24.-27.02. 506700 Halové Mistrovství ČR
ČTS (H)
Informace
  -/- 24.-27.02. 606700 Halové Mistrovství ČR
ČTS (H)
Informace
  -/-
02.-05.03. 506122 Sportovní centrum Linhart (C)
Informace
  -/-       
02.-05.03. 506123 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 02.-05.03. 606123 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
       03.-05.03. 606124 TK Havířov (C)
Informace
  -/-
03.-05.03. 506124 SK Raketa o.s. (C)
Informace
  -/- 03.-05.03. 606125 SK Raketa o.s. (C)
Informace
  -/-
03.-04.03. 506125 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/-       
03.-05.03. 506126 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/-       
03.-05.03. 506127 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
  -/- 03.-05.03. 606126 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
  -/-
       03.-06.03. 606127 TK Choceň (C)
Informace
  -/-
03.-04.03. 506128 TC Brno. (C)
Informace
  -/- 03.-04.03. 606128 TC Brno. (C)
Informace
  -/-
03.-05.03. 506129 TK Skalník Mariánské Lázně (C)
Informace
  -/- 03.-05.03. 606129 TK Skalník Mariánské Lázně (C)
Informace
  -/-
03.-05.03. 506130 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 03.-05.03. 606130 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
       03.-05.03. 606131 Tenisový klub Písečná, z.s. (C)
Informace
  -/-
03.-05.03. 506131 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 03.-05.03. 606132 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
       03.-05.03. 606133 Řevnická sportovní (C)
Informace
  -/-
       10.-11.03. 606134 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
  -/-
10.-11.03. 506132 NTC Kyjov (C)
Informace
  -/-       
       10.-12.03. 606135 Tenis Tábor (C)
Informace
  -/-
10.-12.03. 506133 Tenis Tábor (C)
Informace
  -/-       
10.-13.03. 506134 TK Oáza Říčany (B)
Informace
  -/-       
       10.-11.03. 606136 Tsport Votice o.s. (C)
Informace
  -/-
       10.-13.03. 606137 TC VITALITY Březnice (B)
Informace
  -/-
10.-12.03. 506135 HTK Třebíč (C)
Informace
  -/- 10.-12.03. 606138 HTK Třebíč (C)
Informace
  -/-
       10.-12.03. 606139 SHARK Brno (C)
Informace
  -/-
10.-11.03. 506136 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/- 10.-11.03. 606140 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-
10.-11.03. 506137 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/-       
10.-13.03. 506138 TK Na Dolině o.s. (B)
Informace
  -/-       
       10.-12.03. 606141 TK Milo Olomouc (B)
Informace
  -/-
10.-12.03. 506139 TCEN Hrádek nad Nisou (C)
Informace
  -/- 10.-12.03. 606142 TCEN Hrádek nad Nisou (C)
Informace
  -/-
10.-12.03. 506140 Tenis Centrum Lužiny (C)
Informace
  -/- 10.-12.03. 606143 Tenis Centrum Lužiny (C)
Informace
  -/-
10.-11.03. 506141 Slavoj Čerčany (C)
Informace
  -/-       
10.-12.03. 506142 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 10.-12.03. 606144 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
10.-12.03. 506143 Tempo Praha (C)
Informace
  -/- 10.-12.03. 606145 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
16.-19.03. 506144 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 16.-19.03. 606146 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
17.-19.03. 506145 TK Slavia Orlová (C)
Informace
  -/-       
17.-19.03. 506146 TK TILIA Brno (C)
Informace
  -/- 17.-19.03. 606147 TK TILIA Brno (C)
Informace
  -/-
17.-19.03. 506147 TK Radegast (C)
Informace
  -/- 17.-19.03. 606148 TK Radegast (C)
Informace
  -/-
       17.-19.03. 606149 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
  -/-
       17.-20.03. 606150 LTC Český Krumlov (B)
Informace
  -/-
17.-19.03. 506148 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
  -/-       
       17.-19.03. 606151 Spartak Polička (C)
Informace
  -/-
17.-19.03. 506149 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
  -/- 17.-19.03. 606152 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
  -/-
17.-19.03. 506150 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
  -/-       
17.-20.03. 506151 LTC České Budějovice,z.s. (B)
Informace
  -/-       
17.-19.03. 506152 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
  -/-       
       17.-19.03. 606153 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/-
17.-19.03. 506153 TK Choceň (C)
Informace
  -/-       
17.-18.03. 506154 TJ Radlice (C)
Informace
  -/-       
17.-19.03. 506155 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/- 17.-19.03. 606154 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/-
       17.-20.03. 606155 TK Roudnice n.L. (B)
Informace
  -/-
17.-20.03. 506156 SK Tenis Duchcov (B)
Informace
  -/-       
23.-27.03. 506157 TCG Karlovy Vary (A)
Informace
  -/-       
       23.-27.03. 606156 TK Sparta Praha (A)
Informace
  -/-
24.-26.03. 506158 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/-       
24.-26.03. 506159 TK Pelhřimov (C)
Informace
  -/-       
       24.-26.03. 606157 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/-
24.-25.03. 506160 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/- 24.-25.03. 606158 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-
24.-26.03. 506161 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 24.-26.03. 606159 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
24.-26.03. 506968 Meziokresní přebor Havlíčkův Brod, Ždár nad Sázavou
TJ Jiskra Havlíčkův Brod (P)
Informace
  -/- 24.-26.03. 606968 Meziokresní přebor Havlíčkův Brod, Ždár nad Sázavou
TJ Jiskra Havlíčkův Brod (P)
Informace
  -/-
       24.-26.03. 606160 Sportovní centrum Linhart (C)
Informace
  -/-
24.-26.03. 506162 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
  -/- 24.-26.03. 606161 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
  -/-
24.-26.03. 506163 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 24.-26.03. 606162 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
24.-26.03. 506164 Lokomotiva Praha (C)
Informace
  -/- 24.-26.03. 606163 Lokomotiva Praha (C)
Informace
  -/-
       24.-25.03. 606841 Okresní přebor Praha-západ
Řevnická sportovní (P)
Informace
  -/-
24.-26.03. 506165 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 24.-26.03. 606164 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
24.-26.03. 506166 ŽLTC Brno (C)
Informace
  -/-       
       29.03-01.04. 606165 Sportovní centrum Linhart (C)
Informace
  -/-
30.03-01.04. 506167 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-       
30.03-02.04. 506168 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 30.03-02.04. 606166 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
31.03-02.04. 506169 TK Havířov (C)
Informace
  -/-       
       31.03-02.04. 606167 TK Havířov (C)
Informace
  -/-
31.03-02.04. 506170 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
  -/- 31.03-02.04. 606168 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
  -/-
31.03-02.04. 506171 LTC Český Krumlov (C)
Informace
  -/- 31.03-02.04. 606169 LTC Český Krumlov (C)
Informace
  -/-
31.03-02.04. 506172 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 31.03-02.04. 606170 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-
       31.03-02.04. 606171 TK Pelhřimov (C)
Informace
  -/-
31.03-03.04. 506173 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
  -/- 31.03-03.04. 606172 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
  -/-
       31.03-01.04. 606173 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/-
       31.03-01.04. 606174 TK Hlinsko (C)
Informace
  -/-
31.03-02.04. 506174 Tenis Centrum Lužiny (C)
Informace
  -/- 31.03-02.04. 606175 Tenis Centrum Lužiny (C)
Informace
  -/-
31.03-02.04. 506175 Tempo Praha (C)
Informace
  -/- 31.03-02.04. 606176 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
07.-08.04. 506176 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
  -/-       
07.-09.04. 506177 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/- 07.-09.04. 606177 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/-
07.-09.04. 506178 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 07.-09.04. 606178 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
07.-09.04. 506179 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 07.-09.04. 606179 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
13.-16.04. 506180 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 13.-16.04. 606180 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
14.-16.04. 506181 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
  -/- 14.-16.04. 606181 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
  -/-
14.-16.04. 506182 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 14.-16.04. 606182 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
14.-15.04. 506183 TCV Strání (C)
Informace
  -/- 14.-15.04. 606183 TCV Strání (C)
Informace
  -/-