Muži | Ženy | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
datum | kód.č. | Pořadatel | i | výsledky |
datum | kód.č. | Pořadatel | i | výsledky |
||
24.-28.11. | 606000 | TK TENNISPOINT FM (B) | 8/8 | ||||||||
24.-28.11. | 506000 | TK DEZA Valašské Meziříčí (B) | 8/8 | ||||||||
24.-27.11. | 506001 | CTA Rudná (C) | 4/4 | 24.-27.11. | 606001 | CTA Rudná (C) | 4/4 | ||||
25.-26.11. | 606002 | TK Choceň (C) | 4/4 | ||||||||
25.-26.11. | 506002 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 4/4 | ||||||||
25.-27.11. | 506003 | TK RAPID LIBEREC (C) | |||||||||
25.-27.11. | 506004 | TJ Sokol Vysočany (C) | 4/4 | 25.-27.11. | 606003 | TJ Sokol Vysočany (C) | 4/4 | ||||
25.-27.11. | 506005 | LTC Modřany 2005 (C) | 4/4 | 25.-27.11. | 606004 | LTC Modřany 2005 (C) | 4/4 | ||||
25.-26.11. | 506006 | LTK TEPLICE o.s. (C) | 4/4 | ||||||||
25.-28.11. | 506007 | 1. Vestecká sportovní o.s. (B) | 11/10 | ||||||||
25.-26.11. | 506008 | Tenisový klub Eden HK (C) | 4/4 | ||||||||
25.-28.11. | 606005 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (B) | 9/9 | ||||||||
25.-26.11. | 606867 | Halový okresní přebor Strakonice TK Strakonice (P) |
4/4 | ||||||||
25.-26.11. | 506009 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | 4/4 | 25.-26.11. | 606006 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | 4/4 | ||||
25.-27.11. | 506010 | SK Zlín-Mladcová (C) | 4/4 | 25.-27.11. | 606007 | SK Zlín-Mladcová (C) | 4/4 | ||||
25.-26.11. | 506865 | Halový okresní přebor Písek TK Písek (P) |
4/4 | 25.-26.11. | 606865 | Halový okresní přebor Písek TK Písek (P) |
|||||
02.-04.12. | 606935 | Kvalifikace HOP VčOTS SK HIT Hradec Králové z.s. (P) |
5/5 | ||||||||
02.-04.12. | 506011 | TC Brno. (C) | 5/6 | 02.-04.12. | 606008 | TC Brno. (C) | 4/4 | ||||
02.-04.12. | 506012 | Slavoj Český Brod (C) | 6/6 | ||||||||
02.-04.12. | 506935 | kvalifikace HOP VčOTS TO SK Žamberk (P) |
4/4 | ||||||||
02.-04.12. | 506013 | PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C) | 5/4 | 02.-04.12. | 606009 | PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C) | 5/4 | ||||
02.-04.12. | 506014 | TK RAPID LIBEREC (C) | |||||||||
02.-03.12. | 506015 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C) | 02.-03.12. | 606010 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C) | ||||||
02.-03.12. | 506016 | LTC Houštka (C) | 02.-03.12. | 606011 | LTC Houštka (C) | 4/4 | |||||
02.-03.12. | 506017 | LTK TEPLICE o.s. (C) | 4/4 | ||||||||
02.-04.12. | 506018 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 7/6 | 02.-04.12. | 606012 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 4/4 | ||||
02.-04.12. | 506019 | Tenis Cibulka (C) | 5/4 | 02.-04.12. | 606013 | Tenis Cibulka (C) | 4/- | ||||
02.-04.12. | 506020 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | 02.-04.12. | 606014 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/- | ||||
02.-04.12. | 506021 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 5/5 | 02.-04.12. | 606015 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | ||||
09.-11.12. | 606016 | TK Opava (C) | 4/4 | ||||||||
09.-10.12. | 506022 | Tennis Hill Havířov o.s. (D) | 2/2 | 09.-10.12. | 606017 | Tennis Hill Havířov o.s. (D) | 2/2 | ||||
09.-11.12. | 506023 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C) | 5/4 | ||||||||
09.-10.12. | 606018 | LTC Humpolec (C) | |||||||||
09.-10.12. | 606019 | TO TJ Svitavy (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.12. | 506024 | TK Třebíč (C) | 5/5 | 09.-11.12. | 606020 | TK Třebíč (C) | |||||
09.-11.12. | 506025 | TC Dvůr Králové, z.s. (C) | 09.-11.12. | 606021 | TC Dvůr Králové, z.s. (C) | 4/4 | |||||
09.-10.12. | 606022 | TK Evženie Klášterec n/O (C) | 4/4 | ||||||||
09.-10.12. | 506026 | LTC Vysoké Mýto (C) | 5/5 | ||||||||
09.-11.12. | 506027 | TK RAPID LIBEREC (C) | |||||||||
09.-10.12. | 506028 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 09.-10.12. | 606023 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 4/4 | |||||
09.-10.12. | 506029 | Sport klub Klatovy (C) | 4/4 | 09.-10.12. | 606024 | Sport klub Klatovy (C) | 4/4 | ||||
09.-11.12. | 506030 | TC Tachlovice (C) | 5/5 | 09.-11.12. | 606025 | TC Tachlovice (C) | 4/4 | ||||
09.-12.12. | 506031 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | 09.-12.12. | 606026 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | |||||
09.-10.12. | 506032 | TK Litvínov z.s. (C) | 4/4 | 09.-10.12. | 606027 | TK Litvínov z.s. (C) | |||||
09.-11.12. | 506033 | TJ Sokol Vysočany (C) | 09.-11.12. | 606028 | TJ Sokol Vysočany (C) | 4/4 | |||||
09.-11.12. | 506034 | Tempo Praha (C) | 5/5 | 09.-11.12. | 606029 | Tempo Praha (C) | 4/4 | ||||
09.-11.12. | 506035 | Sokol Královice (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.12. | 506172 | Tenis club Úvaly (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.12. | 506165 | TK Horní Měcholupy (C) | 09.-11.12. | 606152 | TK Horní Měcholupy (C) | ||||||
16.-18.12. | 506036 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
16.-18.12. | 606030 | DTJ Tenis Vřesina (C) | 4/4 | ||||||||
16.-19.12. | 606031 | TC Brno. (B) | 8/8 | ||||||||
16.-17.12. | 506037 | TO TJ Svitavy (C) | 5/5 | ||||||||
16.-18.12. | 606032 | TO SK Žamberk (C) | 4/* | ||||||||
16.-18.12. | 506038 | Lokomotiva Praha (C) | 5/5 | ||||||||
16.-19.12. | 506039 | TK Znojmo (B) | 8/8 | ||||||||
16.-19.12. | 506040 | TJ Sokol Vysočany (B) | 10/10 | ||||||||
16.-19.12. | 606033 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
16.-18.12. | 506041 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 5/4 | 16.-18.12. | 606034 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 4/4 | ||||
16.-18.12. | 606035 | TK Kročehlavy (C) | 4/4 | ||||||||
26.-28.12. | 506042 | Tenis Cibulka (C) | 5/4 | 26.-28.12. | 606036 | Tenis Cibulka (C) | 4/4 | ||||
26.-28.12. | 506043 | Lokomotiva Beroun (C) | 5/5 | ||||||||
27.-29.12. | 506973 | Sdružený přebor okresu Karviná TK Havířov, z.s. (P) |
7/7 | ||||||||
27.-30.12. | 506044 | TK Sokolov (B) | 8/8 | ||||||||
27.-30.12. | 506045 | TO TJ Tesla Pardubice (B) | 8/8 | ||||||||
27.-30.12. | 606037 | TENIS-CENTRUM DTJ HK (B) | 8/8 | ||||||||
27.-30.12. | 606038 | TK Slavia Plzeň (B) | 8/8 | ||||||||
28.-30.12. | 606039 | TC ESO Praha z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
28.-30.12. | 506046 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 5/5 | 28.-30.12. | 606040 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 4/4 | ||||
28.-30.12. | 506847 | Sdružený okresní přebor Praha-západ + Beroun Sportclub Řevnice, z.s. (P) |
|||||||||
29.-31.12. | 606973 | Sdružený přebor okresu Karviná TK Havířov, z.s. (P) |
4/4 | ||||||||
29.-30.12. | 506047 | LTK TEPLICE o.s. (C) | 4/4 | ||||||||
29.-31.12. | 506048 | TJ Sokol Vysočany (C) | 5/5 | 29.-31.12. | 606041 | TJ Sokol Vysočany (C) | 4/4 | ||||
06.-08.01. | 506049 | TK Zlín (C) | |||||||||
06.-08.01. | 506050 | TK DEZA Valašské Meziříčí (C) | 5/5 | 06.-08.01. | 606042 | TK DEZA Valašské Meziříčí (C) | 4/5 | ||||
06.-08.01. | 506051 | TK RAPID LIBEREC (C) | 5/- | ||||||||
06.-08.01. | 506052 | TK Kunštát (C) | 4/4 | ||||||||
06.-08.01. | 606043 | TK BH Jihlava z.s. (C) | |||||||||
06.-08.01. | 606044 | TK Česká Třebová, z.s. (C) | 5/4 | ||||||||
06.-08.01. | 506053 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 5/5 | 06.-08.01. | 606045 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 4/4 | ||||
06.-08.01. | 506054 | Tenis Cibulka (C) | 4/4 | 06.-08.01. | 606046 | Tenis Cibulka (C) | |||||
06.-09.01. | 506055 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 5/5 | 06.-09.01. | 606047 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | ||||
06.-07.01. | 606048 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
06.-08.01. | 506056 | Tempo Praha (C) | 5/5 | 06.-08.01. | 606049 | Tempo Praha (C) | 4/4 | ||||
06.-08.01. | 506057 | SK JC Sport Opava (C) | 4/4 | 06.-08.01. | 606050 | SK JC Sport Opava (C) | 4/4 | ||||
06.-08.01. | 506058 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 5/5 | 06.-08.01. | 606051 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | ||||
13.-15.01. | 506060 | TK TILIA Brno (D) | 2/2 | 13.-15.01. | 606053 | TK TILIA Brno (D) | 2/2 | ||||
13.-15.01. | 506061 | TK TENNISPOINT FM (C) | 4/4 | 13.-15.01. | 606054 | TK TENNISPOINT FM (C) | 5/4 | ||||
13.-14.01. | 506062 | TK Choceň (C) | 5/5 | ||||||||
13.-15.01. | 506063 | TK RAPID LIBEREC (C) | |||||||||
13.-14.01. | 606055 | LTC Vysoké Mýto (C) | 4/4 | ||||||||
13.-15.01. | 606056 | Lokomotiva Praha (C) | 4/4 | ||||||||
13.-15.01. | 506059 | SK Satalice (C) | 13.-15.01. | 606052 | SK Satalice (C) | ||||||
13.-14.01. | 506064 | LTC Houštka (C) | 13.-14.01. | 606057 | LTC Houštka (C) | 4/4 | |||||
13.-15.01. | 606058 | TK BH Jihlava z.s. (C) | |||||||||
13.-14.01. | 506065 | LTK TEPLICE o.s. (C) | 4/4 | ||||||||
13.-14.01. | 506066 | LTC VITON České Budějovice,z.s. (C) | 5/4 | ||||||||
13.-15.01. | 506067 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 13.-15.01. | 606059 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 4/4 | |||||
13.-15.01. | 506068 | Tenisklub Cheb (C) | 5/5 | ||||||||
13.-14.01. | 506069 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | 6/6 | 13.-14.01. | 606060 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | |||||
13.-15.01. | 506070 | TC Tachlovice (C) | 5/4 | 13.-15.01. | 606061 | TC Tachlovice (C) | 5/5 | ||||
13.-15.01. | 506071 | Tenis Cibulka (C) | 4/4 | 13.-15.01. | 606062 | Tenis Cibulka (C) | |||||
13.-15.01. | 506072 | TK Znojmo (C) | 13.-15.01. | 606063 | TK Znojmo (C) | ||||||
13.-14.01. | 506073 | RADOST Králův Dvůr (C) | 4/4 | ||||||||
13.-15.01. | 506166 | TK Horní Měcholupy (C) | 13.-15.01. | 606153 | TK Horní Měcholupy (C) | ||||||
19.-22.01. | 506074 | CTA Rudná (C) | 5/5 | 19.-22.01. | 606064 | CTA Rudná (C) | 4/4 | ||||
19.-21.01. | 506882 | Halový okresní přebor Domažlice LTC Domažlice (P) |
4/4 | 19.-21.01. | 606882 | Halový okresní přebor Domažlice LTC Domažlice (P) |
4/4 | ||||
20.-22.01. | 506075 | TJ Sokol Dolní Lhota (C) | 4/4 | 20.-22.01. | 606065 | TJ Sokol Dolní Lhota (C) | |||||
20.-21.01. | 506076 | LTC Humpolec (C) | 6/6 | ||||||||
20.-22.01. | 506077 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | 4/4 | 20.-22.01. | 606066 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | 4/4 | ||||
20.-22.01. | 506078 | PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C) | 4/4 | 20.-22.01. | 606067 | PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C) | 4/4 | ||||
20.-21.01. | 606068 | TK Choceň (C) | 4/4 | ||||||||
20.-22.01. | 506079 | TK RAPID LIBEREC (C) | |||||||||
20.-22.01. | 506080 | TJ Spoje Praha (C) | 6/5 | 20.-22.01. | 606069 | TJ Spoje Praha (C) | 4/4 | ||||
20.-21.01. | 506832 | Okresní přebor Benešov I. ČLTPK Čerčany (P) |
4/4 | ||||||||
20.-22.01. | 506081 | TK Česká Třebová, z.s. (C) | 5/5 | ||||||||
20.-21.01. | 506082 | TK Litvínov z.s. (C) | 4/4 | 20.-21.01. | 606070 | TK Litvínov z.s. (C) | 4/4 | ||||
20.-21.01. | 606832 | Halový okresní přebor Benešov Tsport Votice o.s. (P) |
4/4 | ||||||||
20.-21.01. | 506083 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C) | |||||||||
20.-22.01. | 506084 | Tempo Praha (C) | 20.-22.01. | 606071 | Tempo Praha (C) | 4/4 | |||||
20.-21.01. | 506085 | Fit klub Lysá nad Labem (C) | 20.-21.01. | 606072 | Fit klub Lysá nad Labem (C) | 4/4 | |||||
20.-22.01. | 506086 | TO Bohemians Praha (C) | 20.-22.01. | 606073 | TO Bohemians Praha (C) | ||||||
20.-21.01. | 606158 | Sokol Čimice (D) | 2/2 | ||||||||
20.-21.01. | 506171 | Sokol Čimice (D) | 2/2 | ||||||||
26.-30.01. | 506087 | I.ČLTK Praha (A) | 12/12 | ||||||||
26.-30.01. | 606074 | TK Most (A) | 12/12 | ||||||||
27.-28.01. | 606075 | TK Ústí n. Orlicí (C) | |||||||||
27.-29.01. | 506088 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 4/4 | 27.-29.01. | 606076 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 4/4 | ||||
27.-29.01. | 506089 | TK RAPID LIBEREC (C) | |||||||||
27.-28.01. | 506090 | Tenisový klub Eden HK (C) | 4/4 | ||||||||
27.-29.01. | 506091 | TJ Kralupy o.s. (C) | 27.-29.01. | 606077 | TJ Kralupy o.s. (C) | ||||||
27.-29.01. | 506092 | TK Chomutov (C) | 27.-29.01. | 606078 | TK Chomutov (C) | ||||||
27.-28.01. | 506093 | LTK TEPLICE o.s. (C) | 4/4 | ||||||||
27.-29.01. | 506094 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 5/5 | 27.-29.01. | 606079 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 5/5 | ||||
27.-29.01. | 506095 | ŽLTC Brno (C) | 4/4 | 27.-29.01. | 606080 | ŽLTC Brno (C) | |||||
27.-30.01. | 506096 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | 27.-30.01. | 606081 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | ||||
27.-28.01. | 606082 | LTC Český Krumlov (C) | 4/4 | ||||||||
27.-28.01. | 606083 | Lokomotiva Nymburk (C) | 4/4 | ||||||||
27.-29.01. | 506097 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | 27.-29.01. | 606084 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | ||||
27.-29.01. | 506167 | TK Horní Měcholupy (C) | -/- | 27.-29.01. | 606154 | TK Horní Měcholupy (C) | -/- | ||||
03.-05.02. | 506940 | Halový oblastní přebor jihomoravský (P) |
8/8 | ||||||||
03.-05.02. | 606940 | Halový oblastní přebor jihomoravský (P) |
8/8 | ||||||||
03.-05.02. | 506920 | Halový oblastní přebor východočeský (P) |
8/8 | ||||||||
03.-05.02. | 606920 | Halový oblastní přebor východočeský (P) |
8/8 | ||||||||
03.-05.02. | 506970 | Halový oblastní přebor severomoravský (P) |
8/8 | ||||||||
03.-05.02. | 606970 | Halový oblastní přebor severomoravský (P) |
8/8 | ||||||||
03.-06.02. | 606800 | Halový oblastní přebor Praha (P) |
8/8 | ||||||||
03.-05.02. | 506860 | Halový oblastní přebor jihočeský (P) |
8/8 | ||||||||
03.-05.02. | 606860 | Halový oblastní přebor jihočeský (P) |
8/8 | ||||||||
03.-05.02. | 506900 | Halový oblastní přebor severočeský (P) |
8/8 | ||||||||
03.-05.02. | 606900 | Halový oblastní přebor severočeský (P) |
8/8 | ||||||||
03.-06.02. | 506800 | Halový oblastní přebor Praha (P) |
10/9 | ||||||||
03.-04.02. | 506830 | Halový oblastní přebor středočeský (P) |
8/8 | ||||||||
03.-05.02. | 606830 | Halový oblastní přebor středočeský (P) |
8/8 | ||||||||
03.-05.02. | 506880 | Halový oblastní přebor západočeský (P) |
8/8 | ||||||||
03.-05.02. | 606880 | Halový oblastní přebor západočeský (P) |
8/8 | ||||||||
09.-13.02. | 506098 | TCG Karlovy Vary (A) | 12/12 | ||||||||
09.-13.02. | 606085 | TK SC OSTRAVA (A) | 12/12 | ||||||||
10.-11.02. | 506099 | TK Evženie Klášterec n/O (C) | 4/4 | ||||||||
10.-11.02. | 506100 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 10.-11.02. | 606086 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 4/4 | |||||
10.-12.02. | 506101 | TK RAPID LIBEREC (C) | |||||||||
10.-12.02. | 606087 | TK RAPID LIBEREC (C) | |||||||||
10.-11.02. | 506102 | LTC Vysoké Mýto (C) | 4/4 | ||||||||
10.-11.02. | 606088 | Tenisový klub Eden HK (C) | 4/4 | ||||||||
10.-12.02. | 506103 | TK Milo Olomouc (C) | 4/4 | 10.-12.02. | 606089 | TK Milo Olomouc (C) | 4/4 | ||||
10.-12.02. | 506104 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 10.-12.02. | 606090 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 4/4 | |||||
10.-12.02. | 506105 | TC Tachlovice (C) | 6/6 | 10.-12.02. | 606091 | TC Tachlovice (C) | |||||
10.-12.02. | 506106 | Tenis Cibulka (C) | 5/4 | 10.-12.02. | 606092 | Tenis Cibulka (C) | |||||
10.-11.02. | 506108 | TO Sokol Nehvizdy (D) | 2/2 | 10.-11.02. | 606094 | TO Sokol Nehvizdy (D) | 2/2 | ||||
10.-12.02. | 506168 | TK Horní Měcholupy (C) | 10.-12.02. | 606155 | TK Horní Měcholupy (C) | ||||||
17.-19.02. | 506110 | TK Havířov, z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
17.-20.02. | 606096 | SK Tenis Tišnov (B) | 8/8 | ||||||||
17.-19.02. | 606097 | SK Vitality Slezsko o.s. (C) | 5/4 | ||||||||
17.-20.02. | 506111 | TENIS SLOVÁCKO z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
17.-18.02. | 606098 | LTC Vysoké Mýto (C) | 4/4 | ||||||||
17.-18.02. | 506112 | Tenisový klub Eden HK (C) | 5/5 | ||||||||
17.-19.02. | 506109 | SK Satalice (C) | 17.-19.02. | 606095 | SK Satalice (C) | ||||||
17.-20.02. | 606099 | LTC Modřany 2005 (B) | 8/8 | ||||||||
17.-18.02. | 506113 | LTK TEPLICE o.s. (C) | 4/4 | ||||||||
17.-20.02. | 506114 | Lokomotiva Praha (B) | 8/8 | ||||||||
17.-19.02. | 506115 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 17.-19.02. | 606100 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 4/4 | |||||
17.-18.02. | 506116 | TK VEVE Tábor (C) | 4/4 | 17.-18.02. | 606101 | TK VEVE Tábor (C) | 4/4 | ||||
17.-19.02. | 506169 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 5/5 | 17.-19.02. | 606156 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | ||||
24.-26.02. | 506117 | SK Tenis Tišnov (C) | 4/4 | 24.-26.02. | 606102 | SK Tenis Tišnov (C) | 4/4 | ||||
24.-26.02. | 506118 | PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C) | 24.-26.02. | 606103 | PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C) | 5/4 | |||||
24.-26.02. | 506119 | TK Třebíč (C) | 24.-26.02. | 606104 | TK Třebíč (C) | ||||||
24.-27.02. | 506120 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (B) | 8/8 | ||||||||
24.-25.02. | 506121 | LTC Vysoké Mýto (C) | 5/5 | ||||||||
24.-25.02. | 506122 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | 4/* | 24.-25.02. | 606105 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | 4/4 | ||||
24.-26.02. | 506123 | Tenis Cibulka (C) | 4/4 | 24.-26.02. | 606106 | Tenis Cibulka (C) | 4/4 | ||||
24.-27.02. | 506124 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | 24.-27.02. | 606107 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | ||||
24.-27.02. | 606108 | TK Neridé (B) | 8/8 | ||||||||
24.-26.02. | 506125 | Tempo Praha (C) | 5/5 | 24.-26.02. | 606109 | Tempo Praha (C) | 4/4 | ||||
24.-26.02. | 606110 | Sokol Královice (C) | -/- | ||||||||
24.-26.02. | 606111 | Tenis club Úvaly (C) | |||||||||
01.-04.03. | 606112 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
02.-03.03. | 506126 | TK Ústí n. Orlicí (C) | 4/4 | ||||||||
02.-04.03. | 506127 | TK TILIA Brno (D) | 2/2 | 02.-04.03. | 606113 | TK TILIA Brno (D) | 2/2 | ||||
02.-04.03. | 506128 | Tenisový klub Studénka z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
02.-04.03. | 506129 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | 02.-04.03. | 606114 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | 4/4 | |||||
02.-03.03. | 606115 | TO TJ Svitavy (C) | 4/4 | ||||||||
02.-05.03. | 606116 | LTC VITON České Budějovice,z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
02.-05.03. | 506130 | TK RAPID LIBEREC (B) | 8/8 | ||||||||
02.-05.03. | 506131 | Tenis Tábor (B) | 8/8 | ||||||||
02.-05.03. | 606117 | TCEN Hrádek nad Nisou (B) | 8/8 | ||||||||
02.-04.03. | 506132 | TK Česká Třebová, z.s. (C) | |||||||||
02.-04.03. | 506133 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 5/6 | 02.-04.03. | 606118 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 4/4 | ||||
02.-05.03. | 506134 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | 02.-05.03. | 606119 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | ||||
02.-04.03. | 506135 | TK Konstruktiva, z.s. (C) | 02.-04.03. | 606120 | TK Konstruktiva, z.s. (C) | ||||||
02.-04.03. | 606121 | TK Sparta Praha (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.03. | 506136 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 4/4 | 09.-11.03. | 606122 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 4/4 | ||||
09.-11.03. | 506137 | TC Brno. (C) | 5/5 | 09.-11.03. | 606123 | TC Brno. (C) | 4/4 | ||||
09.-11.03. | 506138 | TC ESO Praha z.s. (C) | 09.-11.03. | 606124 | TC ESO Praha z.s. (C) | ||||||
09.-11.03. | 506139 | TK RAPID LIBEREC (C) | |||||||||
09.-11.03. | 606135 | TK Pelhřimov (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.03. | 506140 | TENIS-CENTRUM DTJ HK (C) | 5/5 | 09.-11.03. | 606125 | TENIS-CENTRUM DTJ HK (C) | 4/4 | ||||
09.-10.03. | 506141 | SK HAMR, z.s. (C) | 4/4 | 09.-10.03. | 606126 | SK HAMR, z.s. (C) | 4/4 | ||||
09.-10.03. | 506142 | LTK TEPLICE o.s. (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.03. | 506143 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 4/4 | 09.-11.03. | 606127 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | |||||
09.-12.03. | 506700 | Halové MČR ČTS (H) |
15/15 | 09.-12.03. | 606700 | Halové MČR ČTS (H) |
15/15 | ||||
09.-11.03. | 506144 | Tenis Cibulka (C) | 5/4 | 09.-11.03. | 606128 | Tenis Cibulka (C) | 4/4 | ||||
09.-11.03. | 606129 | TK Sparta Praha (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.03. | 506145 | TO Bohemians Praha (C) | 4/4 | 09.-11.03. | 606130 | TO Bohemians Praha (C) | |||||
09.-11.03. | 506173 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | 09.-11.03. | 606159 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | |||||
16.-18.03. | 506147 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | 4/4 | 16.-18.03. | 606132 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | 4/4 | ||||
16.-17.03. | 606133 | TK Evženie Klášterec n/O (C) | 4/4 | ||||||||
16.-17.03. | 506148 | TK Choceň (C) | 5/5 | ||||||||
16.-18.03. | 506149 | TK RAPID LIBEREC (C) | |||||||||
16.-17.03. | 606134 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 4/4 | ||||||||
16.-18.03. | 506150 | TK Sport Kolovraty (C) | 5/4 | 16.-18.03. | 606136 | TK Sport Kolovraty (C) | |||||
16.-18.03. | 506151 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C) | 4/4 | 16.-18.03. | 606137 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C) | 4/4 | ||||
16.-18.03. | 506146 | SK Satalice (C) | 16.-18.03. | 606131 | SK Satalice (C) | ||||||
16.-17.03. | 506152 | LTC Houštka (C) | 5/5 | 16.-17.03. | 606138 | LTC Houštka (C) | 4/4 | ||||
16.-18.03. | 506153 | HTK Třebíč (C) | 16.-18.03. | 606139 | HTK Třebíč (C) | ||||||
16.-18.03. | 506154 | SK Matchball Česká Lípa (C) | 4/4 | 16.-18.03. | 606140 | SK Matchball Česká Lípa (C) | |||||
16.-19.03. | 506155 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | 16.-19.03. | 606141 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | ||||
16.-18.03. | 606142 | Tempo Praha (C) | 4/4 | ||||||||
16.-18.03. | 506170 | TK Horní Měcholupy (C) | 16.-18.03. | 606157 | TK Horní Měcholupy (C) | ||||||
22.-26.03. | 506156 | TK Česká Třebová, z.s. (A) | -/- | ||||||||
22.-26.03. | 606143 | TC BORS CLUB (A) | -/- | ||||||||
23.-24.03. | 606144 | TK Ústí n. Orlicí (C) | |||||||||
23.-24.03. | 506157 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | -/- | ||||||||
23.-24.03. | 606145 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | -/- | ||||||||
23.-25.03. | 506158 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C) | -/- | 23.-25.03. | 606146 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C) | -/- | ||||
23.-24.03. | 506159 | TO TJ Svitavy (C) | -/- | ||||||||
23.-25.03. | 506160 | TK RAPID LIBEREC (C) | |||||||||
23.-24.03. | 606147 | LTC Vysoké Mýto (C) | -/- | ||||||||
23.-24.03. | 506161 | LTK TEPLICE o.s. (C) | -/- | ||||||||
23.-25.03. | 506162 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | -/- | 23.-25.03. | 606148 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | -/- | ||||
23.-26.03. | 506163 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | -/- | 23.-26.03. | 606149 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | -/- | ||||
23.-24.03. | 606150 | TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C) | -/- | ||||||||
23.-24.03. | 606151 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C) | -/- | ||||||||
27.-28.03. | 506164 | TK RAPID LIBEREC (C) | -/- |