Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - dorost

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
       28.-30.11. 406000 TK TENNISPOINT FM (C)      
28.-30.11. 306000 TK TENNISPOINT FM (C)             
28.11-01.12. 306001 LOB Slovan Bohnice (C)       28.11-01.12. 406001 LOB Slovan Bohnice (C)      
       28.-29.11. 406002 LTK Liberec (C)      
28.-29.11. 306002 Sokol Petrovice (C)             
04.-07.12. 306003 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
       04.-07.12. 406003 TJ Sokol Vysočany TSM (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-07.12. 306004 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
04.-08.12. 306005 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (A)
Informace
Oficiální výsledky
13/12       
       04.-08.12. 406004 LTK Liberec (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
05.-07.12. 306006 Spartak Polička (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
       05.-07.12. 406005 VD Start Ostrava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.12. 306007 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
05.-07.12. 306008 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 05.-07.12. 406006 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       05.-07.12. 406007 TK Hlinsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.12. 306009 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6       
05.-06.12. 306010 TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
05.-06.12. 306011 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 05.-06.12. 406008 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-06.12. 306012 Sokol Zábřeh (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-06.12. 406009 Sokol Zábřeh (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-06.12. 306013 TK Neridé (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
       05.-06.12. 406865 Halový okresní přebor Písek
TK ZVVZ Milevsko (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-14.12. 306014 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 11.-14.12. 406010 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
12.-14.12. 306015 TK Havířov (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
12.-13.12. 306016 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       12.-15.12. 406011 SK Véska (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       12.-15.12. 406012 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
12.-14.12. 306017 TCD Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
12.-13.12. 306018 TCV Strání (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
12.-15.12. 306019 T.K.MILTEN (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
12.-13.12. 306832 Halový okresní přebor Benešov
Slavoj Čerčany (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-13.12. 406832 Halový okresní přebor Benešov
Slavoj Čerčany (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       12.-14.12. 406013 TK Tuřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-13.12. 306865 Halový okresní přebor Písek
TK ZVVZ Milevsko (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
16.-18.12. 306020 TK Evženie Klášterec n/O (C)             
18.-21.12. 306021 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 18.-21.12. 406014 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-22.12. 306022 TK Precolor Přerov (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       18.-22.12. 406015 SK TALENT 13 - spolek (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
19.-21.12. 306991 Sdružený okresní halový přebor Ka, FM, Ov, NJ, Vs, Op, Br, Je, Su, Ol, Pr,
TK Havířov (P)
Informace
Oficiální výsledky
6/6       
       19.-21.12. 406991 Sdružený okresní halový přebor Ka, FM, Ov, NJ, Vs, Op, Br, Je, Su, Ol, Pr
TK Havířov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       19.-20.12. 406016 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.12. 306023 TC MJ-Tenis (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 19.-21.12. 406017 TC MJ-Tenis (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.12. 306024 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 19.-21.12. 406018 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.12. 306025 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 19.-21.12. 406019 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-20.12. 306026 Čechie Dalovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
19.-21.12. 306841 Halový okresní přebor Praha-západ
Řevnická sportovní (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       26.-28.12. 406937 Meziokresní halový přebor pardubického kraje
Spartak Polička (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.12. 306027 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/7 26.-28.12. 406020 1. Vestecká sportovní o.s. (C)      
26.-28.12. 306028 TJ Sokol Vysočany TSM (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 26.-28.12. 406021 TJ Sokol Vysočany TSM (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
26.-29.12. 306029 TK Mimoň (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       27.-30.12. 406022 Tenis Tábor (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       27.-30.12. 406023 LTK Liberec (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
28.-30.12. 306030 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 28.-30.12. 406024 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4
28.-30.12. 306938 Meziokresní halový přebor královéhradeckého kraje
TENIS-CENTRUM DTJ HK (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.12. 406938 Meziokresní halový přebor královéhradeckého kraje
TENIS-CENTRUM DTJ HK (P)
     
28.-30.12. 306031 TC Staré Město (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 28.-30.12. 406025 TC Staré Město (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.12. 306937 Meziokresní halový přebor pardubického kraje
LTC Vysoké Mýto (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
02.-04.01. 306032 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 02.-04.01. 406026 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5
       02.-04.01. 406027 Slavoj Český Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.01. 306033 TK Hlinsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
02.-04.01. 306034 LOB Slovan Bohnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 02.-04.01. 406028 LOB Slovan Bohnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.01. 306035 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
08.-11.01. 306037 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/6 08.-11.01. 406030 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-10.01. 306038 NTC Kyjov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
09.-11.01. 306039 TO SK Žamberk (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
09.-10.01. 306040 TC Brno. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-10.01. 406031 TC Brno. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.01. 306036 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/7 09.-11.01. 406029 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-10.01. 306041 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
09.-10.01. 306042 TJ Radlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
       09.-11.01. 406032 TJ MEZ Mohelnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-10.01. 306043 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-10.01. 406033 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
09.-10.01. 306044 Slavoj Čerčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
09.-11.01. 306045 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
09.-11.01. 306992 Halový okresní přebor PR, OL
TK PRECHEZA Přerov o.s. (P)
            
15.-19.01. 306046 TK Konstruktiva, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
16.-18.01. 306047 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
       16.-18.01. 406034 Tenis Cibulka (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
16.-18.01. 306048 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       16.-17.01. 406035 Sport klub Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       16.-18.01. 406036 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.01. 306049 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.01. 406037 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.01. 306050 TCD Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
16.-19.01. 306051 TK Spartak Jihlava (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       16.-19.01. 406038 TK TILIA Brno (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       16.-17.01. 406039 TK Ruzyně Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
16.-17.01. 306863 Halový okresní přebor Jindřichův Hradec
Slovan Jindřichův Hradec (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
16.-17.01. 306052 TK Neridé (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-       
22.-26.01. 306053 TJ Sokol Vysočany TSM (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 22.-26.01. 406040 TJ Sokol Vysočany TSM (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-25.01. 306054 Lokomotiva Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
23.-25.01. 306055 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5       
       23.-25.01. 406041 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-24.01. 306056 Sokol Horní Počernice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-24.01. 406042 Sokol Horní Počernice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.01. 306057 TK TILIA Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       23.-25.01. 406043 TK TILIA Brno (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2
23.-24.01. 306058 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)             
23.-25.01. 306059 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 23.-25.01. 406044 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
23.-24.01. 306060 TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
23.-24.01. 306061 LTK Liberec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-24.01. 406045 LTK Liberec (C)      
23.-24.01. 306062 Sokol Petrovice (C)             
       23.-25.01. 406046 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
23.-25.01. 306063 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
23.-25.01. 306064 TK Jirkov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.01. 406047 TK Jirkov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.01. 306065 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 29.-31.01. 406048 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       30.01-01.02. 406049 TK Radegast (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
       30.-31.01. 406050 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.01-01.02. 306066 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 30.01-01.02. 406051 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       30.-31.01. 406052 TJ Radlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.01-01.02. 306067 TCD Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 30.01-01.02. 406053 TCD Horní Měcholupy (C)      
30.-31.01. 306068 Sokol Zábřeh (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.-31.01. 406054 Sokol Zábřeh (C)      
30.01-01.02. 306069 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.01-01.02. 406055 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.-31.01. 306070 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 30.-31.01. 406056 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.01-01.02. 306071 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
       06.-08.02. 406057 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6
06.-08.02. 306072 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
       06.-07.02. 406058 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.02. 306073 TC MJ-Tenis (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.02. 406059 TC MJ-Tenis (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.02. 306074 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5       
06.-09.02. 306075 TO TJ Tesla Pardubice (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9 06.-09.02. 406060 TO TJ Tesla Pardubice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
06.-07.02. 306076 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
       06.-09.02. 406061 TK TH Dobřany (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       06.-08.02. 406062 LOB Slovan Bohnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-09.02. 306077 TK Škoda Plzeň z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       06.-07.02. 406063 Slavoj Čerčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-15.02. 306078 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/-       
       12.-15.02. 406800 Halový oblastní přebor
Praha (P)
Informace
  -/-
13.-15.02. 306970 Halový oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
  -/-       
       13.-15.02. 406970 Halový oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
  -/-
13.-15.02. 306940 Halový oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
  -/-       
       13.-15.02. 406940 Halový oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
  -/-
13.-15.02. 306079 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 13.-15.02. 406064 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
13.-15.02. 306800 Halový oblastní přebor
Praha (P)
Informace
  -/-       
13.-15.02. 306830 Halový oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
  -/-       
       13.-15.02. 406830 Halový oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
  -/-
13.-15.02. 306860 Halový oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
  -/- 13.-15.02. 406860 Halový oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
  -/-
13.-15.02. 306920 Halový oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
  -/-       
       13.-15.02. 406920 Halový oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
  -/-
13.-15.02. 306880 Halový oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
  -/-       
       13.-15.02. 406880 Halový oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
  -/-
13.-15.02. 306900 Halový oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
  -/-       
       13.-15.02. 406900 Halový oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
  -/-
19.-21.02. 306080 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-       
19.-22.02. 306081 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/-       
19.-23.02. 306082 TC BORS CLUB-STK Břeclav (A)
Informace
  -/-       
       19.-23.02. 406065 TCEN Hrádek nad Nisou (A)
Informace
  -/-
20.-22.02. 306083 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/- 20.-22.02. 406066 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/-
20.-21.02. 306084 NTC Kyjov (C)
Informace
  -/-       
20.-21.02. 306085 TK Severní Terasa (C)
Informace
  -/-       
       20.-22.02. 406067 Tenisklub Cheb (C)
Informace
  -/-
20.-22.02. 306086 LOB Slovan Bohnice (C)
Informace
  -/- 20.-22.02. 406068 LOB Slovan Bohnice (C)
Informace
  -/-
20.-21.02. 306087 TK Praha- Jižní Město (C)
Informace
  -/-       
20.-22.02. 306088 TK Znojmo (C)
Informace
  -/- 20.-22.02. 406069 TK Znojmo (C)
Informace
  -/-
20.-21.02. 306089 Čechie Dalovice (C)
Informace
  -/-       
20.-21.02. 306090 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/- 20.-21.02. 406070 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/-
20.-21.02. 306091 Slavoj Čerčany (C)
Informace
  -/-       
26.-29.02. 306093 TJ Sokol Vysočany TSM (C)
Informace
  -/- 26.-29.02. 406072 TJ Sokol Vysočany TSM (C)
Informace
  -/-
27.02-01.03. 306094 TK Slavia Orlová (B)
Informace
  -/-       
       27.02-01.03. 406073 TK Na Dolině o.s. (B)
Informace
  -/-
27.-29.02. 306095 TC Staré Město (C)
Informace
  -/- 27.-29.02. 406074 TC Staré Město (C)
Informace
  -/-
27.-29.02. 306092 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 27.-29.02. 406071 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
27.-28.02. 306096 TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C)
Informace
  -/-       
       27.02-01.03. 406075 SK TALENT 13 - spolek (B)
Informace
  -/-
27.-29.02. 306097 TJ Spoje Praha (C)
Informace
  -/- 27.-29.02. 406076 TJ Spoje Praha (C)
Informace
  -/-
27.02-01.03. 306098 TO SK Mělník (B)
Informace
  -/-       
27.-29.02. 306099 TK Mimoň (C)
Informace
  -/-       
27.-29.02. 306100 TK Strakonice (C)
Informace
  -/-       
27.-29.02. 306101 TK Východočeská sportovní (C)
Informace
  -/-       
27.-29.02. 306102 TK Jirkov (C)
Informace
  -/- 27.-29.02. 406077 TK Jirkov (C)
Informace
  -/-
05.-07.03. 306103 TK Radegast (C)
Informace
  -/- 05.-07.03. 406078 TK Radegast (C)
Informace
  -/-
05.-07.03. 306104 VD Start Ostrava (C)
Informace
  -/-       
05.-07.03. 306105 SK Raketa o.s. (C)       05.-07.03. 406079 SK Raketa o.s. (C)
Informace
  -/-
05.-07.03. 306106 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 05.-07.03. 406080 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
05.-06.03. 306107 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/-       
05.-07.03. 306108 Tennis club Dvůr Králové (C)
Informace
  -/-       
05.-06.03. 306109 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/- 05.-06.03. 406081 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-
05.-07.03. 306110 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
  -/-       
11.-15.03. 306111 SK Tenis Tišnov (B)
Informace
  -/-       
       11.-14.03. 406082 LTC Modřany 2005 (B)
Informace
  -/-
       11.-13.03. 406083 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-
11.-14.03. 306112 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/-       
12.-14.03. 306113 Spartak Polička (C)
Informace
  -/-       
12.-14.03. 306114 Orel jednota Praha-Balkán (B)
Informace
  -/-       
12.-14.03. 306115 DTJ Tenis Vřesina (C)
Informace
  -/-       
12.-14.03. 306116 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 12.-14.03. 406084 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-
12.-14.03. 306117 TCD Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-       
       12.-13.03. 406085 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/-
       12.-15.03. 406086 HTK Třebíč (B)
Informace
  -/-
       12.-13.03. 406087 Sokol Petrovice (C)
Informace
  -/-
12.-14.03. 306118 1. Východočeská Tenisová (C)
Informace
  -/-       
18.-21.03. 306119 Sport Arena Praha (C)
Informace
  -/- 18.-21.03. 406088 Sport Arena Praha (C)
Informace
  -/-
18.-20.03. 306120 DTJ Jinonice (C)
Informace
  -/- 18.-20.03. 406089 DTJ Jinonice (C)
Informace
  -/-
19.-21.03. 306121 TK Havířov (C)
Informace
  -/-       
       19.-21.03. 406090 TK Havířov (C)
Informace
  -/-
19.-21.03. 306122 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/-       
19.-21.03. 306123 TK TILIA Brno (C)
Informace
  -/- 19.-21.03. 406091 TK TILIA Brno (C)
Informace
  -/-
19.-21.03. 306124 TC Staré Město (C)
Informace
  -/-       
       19.-21.03. 406092 LTC TONSTAV-SERVICE Č.Budějovice (C)
Informace
  -/-
19.-21.03. 306125 LTC TONSTAV-SERVICE Č.Budějovice (C)
Informace
  -/-       
19.-21.03. 306126 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 19.-21.03. 406093 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
       19.-20.03. 406094 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/-
       19.-21.03. 406095 Tennis club Dvůr Králové (C)
Informace
  -/-
19.-21.03. 306127 TK LTC Děčín (C)
Informace
  -/- 19.-21.03. 406096 TK LTC Děčín (C)
Informace
  -/-
19.-20.03. 306128 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/-       
19.-21.03. 306129 TK Milo Olomouc (C)
Informace
  -/- 19.-21.03. 406097 TK Milo Olomouc (C)
Informace
  -/-
19.-23.03. 306700 Halové MČR
ČTS (H)
Informace
  -/- 19.-23.03. 406700 Halové MČR
ČTS (H)
Informace
  -/-
19.-20.03. 306130 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/- 19.-20.03. 406098 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/-
19.-20.03. 306131 Sportcentrum Uhříněves (C)
Informace
  -/- 19.-20.03. 406099 Sportcentrum Uhříněves (C)
Informace
  -/-
19.-21.03. 306132 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C)
Informace
  -/- 19.-21.03. 406100 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C)
Informace
  -/-
24.-27.03. 306133 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/- 24.-27.03. 406101 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/-
24.-25.03. 306134 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/-       
24.-26.03. 306135 Řevnická sportovní (C)
Informace
  -/-       
25.-27.03. 306136 LOB Slovan Bohnice (C)
Informace
  -/- 25.-27.03. 406102 LOB Slovan Bohnice (C)
Informace
  -/-
       26.-28.03. 406103 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/-
       26.-27.03. 406104 Sport klub Klatovy (C)
Informace
  -/-
       26.-28.03. 406105 TK Hlinsko (C)
Informace
  -/-
26.-28.03. 306137 Sportovní klub Žižkov Praha (C)
Informace
  -/-       
26.-27.03. 306138 TK Chomutov (C)
Informace
  -/-       
26.-28.03. 306139 TK Česká Třebová (C)
Informace
  -/-       
26.-27.03. 306140 Slovan Jindřichův Hradec (C)
Informace
  -/-       
       26.-27.03. 406106 Slavoj Čerčany (C)
Informace
  -/-
26.-28.03. 306141 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-       
26.-28.03. 306142 TK Jirkov (C)
Informace
  -/- 26.-28.03. 406107 TK Jirkov (C)
Informace
  -/-
01.-03.04. 306143 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-       
01.-03.04. 306144 TK Mimoň (C)
Informace
  -/-       
02.-04.04. 306145 SK Vitality Slezsko o.s. (C)
Informace
  -/- 02.-04.04. 406108 SK Vitality Slezsko o.s. (C)
Informace
  -/-
       02.-04.04. 406109 Spartak Polička (C)
Informace
  -/-
02.-04.04. 306146 TC Staré Město (C)
Informace
  -/- 02.-04.04. 406110 TC Staré Město (C)
Informace
  -/-
02.-04.04. 306147 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 02.-04.04. 406111 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
02.-04.04. 306148 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 02.-04.04. 406112 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-
       08.-11.04. 406113 TJ Sokol Vysočany TSM (C)
Informace
  -/-
09.-11.04. 306149 TK Havířov (C)
Informace
  -/- 09.-11.04. 406114 TK Havířov (C)
Informace
  -/-
09.-11.04. 306150 RS SPORTCENTRUM (C)
Informace
  -/-       
09.-11.04. 306151 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-       
09.-10.04. 306152 TC Brno. (C)
Informace
  -/- 09.-10.04. 406115 TC Brno. (C)
Informace
  -/-
16.-18.04. 306153 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 16.-18.04. 406116 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
16.-18.04. 306154 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 16.-18.04. 406117 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
23.-25.04. 306155 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 23.-25.04. 406118 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-