Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - dorost

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
       24.-25.11. 406136 TK Jirkov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-25.11. 306158 TK Jirkov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
01.-02.12. 306000 NTC Kyjov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
01.-03.12. 306001 DTJ Tenis Vřesina (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
01.-02.12. 306002 TC Brno. (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 01.-02.12. 406000 TC Brno. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-02.12. 306003 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 01.-02.12. 406001 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.12. 306004 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 01.-03.12. 406002 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
01.-02.12. 306005 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 01.-02.12. 406003 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-02.12. 306006 Sokol Zábřeh (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
01.-03.12. 306007 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.12. 406004 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
01.-05.12. 306008 TCG Karlovy Vary (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       01.-05.12. 406005 SK Véska (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
01.-02.12. 306009 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
01.-03.12. 306010 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 01.-03.12. 406006 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-10.12. 306011 TK Havířov (B)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*       
       07.-11.12. 406007 TK DEZA Valašské Meziříčí (B)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*
08.-11.12. 306012 TK Roja Příbram z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
08.-09.12. 306013 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/* 08.-09.12. 406008 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-09.12. 306014 SPORT EDEN Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
08.-10.12. 306015 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 08.-10.12. 406009 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
       08.-09.12. 406010 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C)      
08.-09.12. 306016 TK Písnice (C)             
       08.-11.12. 406011 SK TALENT 13 - spolek (B)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*
08.-10.12. 306017 Sokol Královice (C)             
08.-10.12. 306018 Tempo Praha (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/* 08.-10.12. 406012 Tempo Praha (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*
14.-17.12. 306019 Sportovní centrum Linhart (C)
Informace
  -/-       
14.-18.12. 306020 TK Neridé (A)
Informace
  -/-       
       14.-18.12. 406013 SK TALENT 13 - spolek (A)
Informace
  -/-
15.-17.12. 306021 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
  -/- 15.-17.12. 406014 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
  -/-
       15.-17.12. 406938 Meziokresní halový přebor královéhradeckého kraje
TENIS-CENTRUM DTJ HK (P)
Informace
  -/-
       15.-16.12. 406015 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/-
15.-17.12. 306937 Meziokresní halový přebor pardubického kraje
TO SK Žamberk (P)
Informace
  -/-       
       15.-17.12. 406937 Meziokresní halový přebor pardubického kraje
LTC Vysoké Mýto (P)
Informace
  -/-
15.-17.12. 306022 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
  -/- 15.-17.12. 406016 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
  -/-
15.-17.12. 306938 Meziokresní halový přebor královéhradeckého kraje
SK HIT Hradec Králové z.s. (P)
Informace
  -/-       
15.-16.12. 306023 Sport klub Klatovy (C)
Informace
  -/-       
15.-17.12. 306024 Řevnická sportovní (C)
Informace
  -/-       
15.-17.12. 306025 DTJ Jinonice (C)
Informace
  -/-       
15.-16.12. 306026 Sparta Kutná Hora (C)
Informace
  -/-       
15.-17.12. 306027 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 15.-17.12. 406017 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
15.-17.12. 306028 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/- 15.-17.12. 406018 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/-
15.-16.12. 306832 Okresní přebor Benešov
I. ČLTPK Čerčany (P)
Informace
  -/- 15.-16.12. 406832 Okresní přebor Benešov
I. ČLTPK Čerčany (P)
Informace
  -/-
21.-23.12. 306029 TK Radegast (C)
Informace
  -/- 21.-23.12. 406019 TK Radegast (C)
Informace
  -/-
22.-24.12. 306030 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/- 22.-24.12. 406020 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-
22.-23.12. 306031 Sport klub Klatovy (C)
Informace
  -/- 22.-23.12. 406021 Sport klub Klatovy (C)
Informace
  -/-
26.-27.12. 306032 TCV Strání (C)
Informace
  -/-       
26.-28.12. 306033 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 26.-28.12. 406022 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
27.-29.12. 306034 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/- 27.-29.12. 406023 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/-
       27.-30.12. 406024 LTC České Budějovice,z.s. (B)
Informace
  -/-
       27.-30.12. 406137 TK RAPID LIBEREC (B)
Informace
  -/-
27.-30.12. 306159 TK Mimoň (B)
Informace
  -/-       
       29.-31.12. 406991 Sdružený okresní halový přebor Karviná
TK Havířov (P)
Informace
  -/-
29.-31.12. 306991 Sdružený okresní halový přebor Karviná
TK Havířov (P)
Informace
  -/-       
29.-31.12. 306035 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 29.-31.12. 406025 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
29.-31.12. 306036 TK Česká Třebová, z.s. (C)
Informace
  -/-       
04.-07.01. 306037 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 04.-07.01. 406026 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
05.-07.01. 306038 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/- 05.-07.01. 406027 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/-
05.-06.01. 306039 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/-       
       05.-06.01. 406028 TK Hlinsko (C)
Informace
  -/-
05.-07.01. 306040 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
  -/- 05.-07.01. 406029 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
  -/-
05.-06.01. 306160 TK Jirkov (C)
Informace
  -/- 05.-06.01. 406138 TK Jirkov (C)
Informace
  -/-
05.-07.01. 306041 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 05.-07.01. 406030 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
05.-07.01. 306042 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 05.-07.01. 406031 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-
05.-07.01. 306043 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
  -/-       
       05.-07.01. 406032 Lokomotiva Nymburk (C)
Informace
  -/-
05.-07.01. 306044 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 05.-07.01. 406033 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
12.-14.01. 306045 TK Havířov (C)
Informace
  -/-       
       12.-14.01. 406034 TK Havířov (C)
Informace
  -/-
12.-13.01. 306046 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/- 12.-13.01. 406035 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/-
12.-14.01. 306047 TK TILIA Brno (D)
Informace
  -/- 12.-14.01. 406036 TK TILIA Brno (D)
Informace
  -/-
       12.-13.01. 406037 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/-
12.-15.01. 306048 TCG Karlovy Vary (C)
Informace
  -/-       
12.-14.01. 306049 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
  -/- 12.-14.01. 406038 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
  -/-
12.-13.01. 306050 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s. (C)
Informace
  -/-       
12.-14.01. 306051 TK Znojmo (C)
Informace
  -/- 12.-14.01. 406039 TK Znojmo (C)
Informace
  -/-
12.-14.01. 306052 SK Satalice (C)
Informace
  -/- 12.-14.01. 406040 SK Satalice (C)
Informace
  -/-
12.-14.01. 306053 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 12.-14.01. 406041 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
12.-14.01. 306054 TK Choceň (C)
Informace
  -/-       
12.-14.01. 306055 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 12.-14.01. 406042 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
12.-14.01. 306056 Tempo Praha (C)
Informace
  -/- 12.-14.01. 406043 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
       12.-14.01. 406044 Tenisklub Cheb (C)
Informace
  -/-
18.-20.01. 306057 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
  -/- 18.-20.01. 406045 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
  -/-
18.-21.01. 306058 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 18.-21.01. 406046 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
19.-21.01. 306059 TK Slavia Orlová (C)
Informace
  -/-       
19.-21.01. 306060 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
  -/- 19.-21.01. 406047 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
  -/-
19.-21.01. 306061 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/- 19.-21.01. 406048 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-
19.-21.01. 306062 TK Pelhřimov (C)
Informace
  -/-       
19.-21.01. 306063 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
  -/- 19.-21.01. 406049 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
  -/-
19.-21.01. 306064 Slavoj Český Brod (C)
Informace
  -/- 19.-21.01. 406050 Slavoj Český Brod (C)
Informace
  -/-
19.-21.01. 306065 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C)
Informace
  -/-       
19.-20.01. 306066 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
  -/- 19.-20.01. 406051 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
  -/-
19.-20.01. 306067 Sport klub Klatovy (C)
Informace
  -/-       
       19.-21.01. 406052 TK Choceň (C)
Informace
  -/-
19.-21.01. 306068 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-       
19.-21.01. 306069 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/- 19.-21.01. 406053 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/-
25.-28.01. 306070 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 25.-28.01. 406054 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
26.-28.01. 306071 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
  -/- 26.-28.01. 406055 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
  -/-
26.-28.01. 306072 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/- 26.-28.01. 406056 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/-
       26.-27.01. 406057 NTC Kyjov (C)
Informace
  -/-
26.-28.01. 306073 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
  -/- 26.-28.01. 406058 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
  -/-
26.-27.01. 306161 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
  -/-       
26.-28.01. 306074 ITS Tennis Club, z.s. (C)
Informace
  -/- 26.-28.01. 406059 ITS Tennis Club, z.s. (C)
Informace
  -/-
26.-27.01. 306075 Sport klub Klatovy (C)
Informace
  -/-       
       26.-28.01. 406060 TK Znojmo (C)
Informace
  -/-
26.-28.01. 306076 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 26.-28.01. 406061 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
26.-28.01. 306077 TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C)
Informace
  -/-       
26.-28.01. 306078 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 26.-28.01. 406062 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-
26.-28.01. 306079 TK PTA Kolín (C)
Informace
  -/- 26.-28.01. 406063 TK PTA Kolín (C)
Informace
  -/-
26.-28.01. 306080 TO SK Mělník (C)
Informace
  -/-       
       26.-28.01. 406064 SK Zlín-Mladcová (C)      
26.-28.01. 306081 Sokol Královice (C)
Informace
  -/- 26.-28.01. 406065 Sokol Královice (C)
Informace
  -/-
       26.-28.01. 406066 TK Choceň (C)
Informace
  -/-
01.-04.02. 306082 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 01.-04.02. 406067 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
02.-04.02. 306083 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
  -/- 02.-04.02. 406068 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
  -/-
02.-04.02. 306084 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/- 02.-04.02. 406069 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-
       02.-05.02. 406070 TCG Karlovy Vary (B)
Informace
  -/-
02.-05.02. 306085 LTK Klatovy (B)
Informace
  -/-       
       02.-05.02. 406071 SK HIT Hradec Králové z.s. (B)
Informace
  -/-
       02.-03.02. 406139 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
  -/-
02.-04.02. 306086 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
  -/-       
02.-04.02. 306087 Tenisklub Cheb (C)
Informace
  -/-       
02.-04.02. 306088 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 02.-04.02. 406072 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
02.-05.02. 306089 TK Česká Třebová, z.s. (B)
Informace
  -/-       
02.-04.02. 306090 ŽLTC Brno (C)
Informace
  -/-       
02.-03.02. 306091 TK SK Kladno, z.s. (C)
Informace
  -/- 02.-03.02. 406073 TK SK Kladno, z.s. (C)
Informace
  -/-
02.-04.02. 306092 Sokol Královice (C)
Informace
  -/-       
       02.-04.02. 406144 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/-
08.-11.02. 306970 Halový oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
  -/-       
       08.-11.02. 406970 Halový oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
  -/-
09.-11.02. 306940 Halový oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
  -/-       
       09.-11.02. 406940 Halový oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
  -/-
09.-12.02. 306800 Halový oblastní přebor
Praha (P)
Informace
  -/-       
       09.-11.02. 406800 Halový oblastní přebor
Praha (P)
Informace
  -/-
09.-11.02. 306093 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
  -/- 09.-11.02. 406074 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
  -/-
09.-11.02. 306860 Halový oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
  -/-       
       09.-11.02. 406860 Halový oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
  -/-
09.-11.02. 306880 Halový oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
  -/-       
       09.-11.02. 406880 Halový oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
  -/-
09.-11.02. 306830 Halový oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
  -/-       
       09.-10.02. 406830 Halový oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
  -/-
09.-11.02. 306920 Halový oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
  -/-       
       09.-11.02. 406920 Halový oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
  -/-
       09.-11.02. 406900 Halový oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
  -/-
09.-11.02. 306900 Halový oblastní přebor družstev
severočeský (P)
Informace
  -/-       
       15.-19.02. 406075 Tenis Cibulka (B)
Informace
  -/-
15.-18.02. 306094 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 15.-18.02. 406076 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
16.-18.02. 306095 TK Havířov (C)
Informace
  -/-       
       16.-18.02. 406077 TK Havířov (C)
Informace
  -/-
16.-19.02. 306096 TENIS SLOVÁCKO z.s. (B)
Informace
  -/-       
       16.-19.02. 406078 TC BORS CLUB-STK Břeclav (B)
Informace
  -/-
16.-19.02. 306097 TJ Sokol Vysočany (B)
Informace
  -/-       
16.-18.02. 306098 TK Milo Olomouc (C)
Informace
  -/-       
       16.-17.02. 406143 Sparta Kutná Hora (C)
Informace
  -/-
16.-18.02. 306099 TK Česká Třebová, z.s. (C)
Informace
  -/-       
16.-18.02. 306100 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 16.-18.02. 406079 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
22.-25.02. 306101 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 22.-25.02. 406080 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
22.-26.02. 306102 TK PRECHEZA Přerov o.s. (A)
Informace
  -/-       
       22.-26.02. 406081 TCEN Hrádek nad Nisou (A)
Informace
  -/-
22.-25.02. 306103 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 22.-25.02. 406082 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
23.-25.02. 306104 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/- 23.-25.02. 406083 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/-
       23.-24.02. 406084 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/-
23.-24.02. 306105 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/- 23.-24.02. 406085 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/-
23.-24.02. 306106 Spartak Polička (C)
Informace
  -/- 23.-24.02. 406086 Spartak Polička (C)
Informace
  -/-
23.-24.02. 306107 Sport klub Klatovy (C)
Informace
  -/-       
23.-24.02. 306162 TK Jirkov (C)
Informace
  -/- 23.-24.02. 406140 TK Jirkov (C)
Informace
  -/-
23.-25.02. 306108 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 23.-25.02. 406087 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-
23.-25.02. 306109 Řevnická sportovní (C)
Informace
  -/-       
26.-27.02. 306963 Halový okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
Informace
  -/- 26.-27.02. 406963 Halový okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
Informace
  -/-
28.02-02.03. 306110 TK SC OSTRAVA (C)
Informace
  -/-       
02.-04.03. 306111 TK Radegast (C)
Informace
  -/-       
02.-04.03. 306112 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/- 02.-04.03. 406088 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-
       02.-04.03. 406089 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)
Informace
  -/-
       02.-04.03. 406090 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
  -/-
02.-04.03. 306113 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 02.-04.03. 406091 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
02.-04.03. 306114 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 02.-04.03. 406092 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
       02.-04.03. 406093 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/-
02.-03.03. 306115 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C)
Informace
  -/-       
       02.-04.03. 406094 TK Choceň (C)
Informace
  -/-
       02.-04.03. 406095 Sokol Královice (C)
Informace
  -/-
02.-04.03. 306116 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-       
03.-05.03. 306117 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
  -/- 03.-05.03. 406096 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
  -/-
08.-11.03. 306118 TK Strakonice (B)
Informace
  -/-       
08.-11.03. 306119 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 08.-11.03. 406097 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
09.-11.03. 306120 TK Havířov (C)
Informace
  -/-       
       09.-11.03. 406098 TK Havířov (C)
Informace
  -/-
09.-11.03. 306121 SK JC Sport Opava (C)
Informace
  -/- 09.-11.03. 406099 SK JC Sport Opava (C)
Informace
  -/-
09.-11.03. 306122 TO SK Žamberk (C)
Informace
  -/-       
       09.-10.03. 406100 TK Zlín (C)
Informace
  -/-
09.-11.03. 306123 TK TILIA Brno (C)
Informace
  -/- 09.-11.03. 406101 TK TILIA Brno (C)
Informace
  -/-
09.-12.03. 306124 TCG Karlovy Vary (C)
Informace
  -/-       
       09.-10.03. 406102 TK Hlinsko (C)
Informace
  -/-
       09.-10.03. 406103 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
  -/-
09.-11.03. 306125 ITS Tennis Club, z.s. (C)
Informace
  -/- 09.-11.03. 406104 ITS Tennis Club, z.s. (C)
Informace
  -/-
09.-10.03. 306126 Sport klub Klatovy (C)
Informace
  -/-       
09.-11.03. 306127 SK Satalice (C)
Informace
  -/- 09.-11.03. 406105 SK Satalice (C)
Informace
  -/-
09.-11.03. 306128 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 09.-11.03. 406106 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
09.-12.03. 306129 TJ Spoje Praha (C)
Informace
  -/- 09.-12.03. 406107 TJ Spoje Praha (C)
Informace
  -/-
09.-11.03. 306130 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/-       
15.-18.03. 306131 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
  -/- 15.-18.03. 406108 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
  -/-
16.-18.03. 306132 SK Vitality Slezsko o.s. (C)
Informace
  -/- 16.-18.03. 406109 SK Vitality Slezsko o.s. (C)
Informace
  -/-
       16.-18.03. 406110 TO SK Žamberk (C)
Informace
  -/-
16.-17.03. 306133 TK Zlín (C)
Informace
  -/-       
       16.-18.03. 406111 TK Pelhřimov (C)
Informace
  -/-
16.-17.03. 306134 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/-       
16.-17.03. 306135 Sport klub Klatovy (C)
Informace
  -/- 16.-17.03. 406112 Sport klub Klatovy (C)
Informace
  -/-
16.-19.03. 306700 Halové Mistrovství ČR
ČTS (H)
Informace
  -/-       
       16.-19.03. 406700 Halové Mistrovství ČR
ČTS (H)
Informace
  -/-
22.-25.03. 306136 TK Na Dolině o.s. (B)
Informace
  -/-       
22.-25.03. 306137 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 22.-25.03. 406113 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
       22.-26.03. 406114 SK Vitality Slezsko o.s. (B)
Informace
  -/-
22.-25.03. 306138 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 22.-25.03. 406115 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
23.-25.03. 306139 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/- 23.-25.03. 406116 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-
23.-25.03. 306140 SK Raketa o.s. (C)
Informace
  -/- 23.-25.03. 406117 SK Raketa o.s. (C)
Informace
  -/-
23.-24.03. 306141 Spartak Polička (C)
Informace
  -/- 23.-24.03. 406118 Spartak Polička (C)
Informace
  -/-
23.-25.03. 306142 LTC Český Krumlov (C)
Informace
  -/- 23.-25.03. 406119 LTC Český Krumlov (C)
Informace
  -/-
23.-25.03. 306143 TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C)
Informace
  -/-       
       23.-26.03. 406120 1. Vestecká sportovní o.s. (B)
Informace
  -/-
       23.-25.03. 406121 Lokomotiva Nymburk (C)
Informace
  -/-
23.-25.03. 306163 TK LTC Děčín (C)
Informace
  -/- 23.-25.03. 406141 TK LTC Děčín (C)
Informace
  -/-
23.-26.03. 306144 Řevnická sportovní (B)
Informace
  -/-       
23.-25.03. 306145 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 23.-25.03. 406122 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
23.-24.03. 306146 SK Tenis Kladno (C)
Informace
  -/- 23.-24.03. 406123 SK Tenis Kladno (C)
Informace
  -/-
23.-25.03. 306147 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-       
23.-25.03. 306148 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/- 23.-25.03. 406124 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/-
29.03-02.04. 306149 SK Tenis Tišnov (B)
Informace
  -/-       
       29.03-01.04. 406125 TK Znojmo (B)
Informace
  -/-
30.03-01.04. 306150 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
  -/- 30.03-01.04. 406126 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
  -/-
       30.-31.03. 406127 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/-
30.03-01.04. 306151 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
  -/-       
       30.03-02.04. 406128 TJ Sokol Vysočany (B)
Informace
  -/-
30.03-01.04. 306152 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
  -/- 30.03-01.04. 406129 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
  -/-
30.-31.03. 306164 TK Jirkov (C)
Informace
  -/- 30.-31.03. 406142 TK Jirkov (C)
Informace
  -/-
30.03-01.04. 306153 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 30.03-01.04. 406130 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
       30.-31.03. 406131 SPORT EDEN Beroun (C)
Informace
  -/-
30.03-02.04. 306154 TJ Radlice (B)
Informace
  -/-       
06.-07.04. 306155 TC Brno. (C)
Informace
  -/- 06.-07.04. 406132 TC Brno. (C)
Informace
  -/-
06.-08.04. 306156 HTK Třebíč (C)
Informace
  -/- 06.-08.04. 406133 HTK Třebíč (C)
Informace
  -/-
       06.-08.04. 406134 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/-
13.-14.04. 306157 TCV Strání (C)
Informace
  -/- 13.-14.04. 406135 TCV Strání (C)
Informace
  -/-
13.-14.04. 306864 TK Pelhřimov (C)
Informace
  -/-