Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - mladší žactvo

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
11.-13.04. 716000 TJ Kraví Hora Brno (C)             
       11.-13.04. 816000 TJ Kraví Hora Brno (C)      
11.-13.04. 716001 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 11.-13.04. 816001 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
18.-20.04. 716972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
      18.-20.04. 816972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
     
18.-20.04. 716002 TK Škoda Plzeň z.s. (C)
Informace
  -/- 18.-20.04. 816002 TK Škoda Plzeň z.s. (C)
Informace
  -/-
18.-20.04. 716845 Okresní přebor Kladno a Rakovník
TK Stochov (P)
Informace
  -/- 18.-20.04. 816845 Okresní přebor Kladno a Rakovník
TK Stochov (P)
Informace
  -/-
18.-20.04. 716840 Okresní přebor Praha-východ
TK Čelákovice (P)
Informace
  -/- 18.-20.04. 816840 Okresní přebor Praha-východ
TK Čelákovice (P)
Informace
  -/-
18.-20.04. 716833 Okresní přebor Beroun
Lokomotiva Beroun (P)
Informace
  -/-       
18.-19.04. 716837 Okresní přebor Mělník
TJ Kralupy o.s. (P)
Informace
  -/- 18.-19.04. 816837 Okresní přebor Mělník
TJ Kralupy o.s. (P)
Informace
  -/-
18.-20.04. 716003 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)       18.-20.04. 816003 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)      
18.-19.04. 716842 Okresní přebor Příbram
TK Bohutín, z.s. (P)
Informace
  -/- 18.-19.04. 816842 Okresní přebor Příbram
TK Bohutín, z.s. (P)
Informace
  -/-
18.-20.04. 716865 Okresní přebor Písek
TK ZVVZ Milevsko (P)
      18.-20.04. 816865 Okresní přebor Písek
TK ZVVZ Milevsko (P)
     
       18.-20.04. 816833 Okresní přebor Beroun
LTC Beroun, z.s. (P)
     
18.-19.04. 716813 Kvalifikace na Oblastní přebor
Praha (P)
            
       18.-19.04. 816813 Kvalifikace na Oblastní přebor
Praha (P)
     
18.-20.04. 716004 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/-       
24.-26.04. 716005 Tenisový klub Tesla Brno (C)       24.-26.04. 816004 Tenisový klub Tesla Brno (C)      
25.-27.04. 716835 Okresní přebor Kolín
LTC Kolín (P)
Informace
  -/- 25.-27.04. 816835 Okresní přebor Kolín
LTC Kolín (P)
Informace
  -/-
25.-26.04. 716285 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-       
25.-27.04. 716976 Okresní přebor Opava - Memoriál Jaroslava Gebaurera
Tenisový klub Minerva Opava,z.s. (P)
      25.-27.04. 816976 Okresní přebor Opava - Memoriál Jaroslava Gebaurera
Tenisový klub Minerva Opava,z.s. (P)
     
25.-27.04. 716006 LTK Klatovy (C)
Informace
  -/-       
25.-27.04. 716983 Sdružený okresní přebor Šumperk - Jeseník
T.J. Sokol Šumperk (P)
Informace
  -/- 25.-27.04. 816983 Sdružený okresní přebor Šumperk - Jeseník
T.J. Sokol Šumperk (P)
Informace
  -/-
       25.-27.04. 816005 Tenisový klub Rokycany (C)
Informace
  -/-
25.-27.04. 716007 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
  -/- 25.-27.04. 816006 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
  -/-
       25.-27.04. 816935 Kvalifikace OP VčOTS
TC Dvůr Králové, z.s. (P)
Informace
  -/-
25.-27.04. 716935 Kvalifikace OP VčOTS
TO TJ Svitavy (P)
Informace
  -/-       
25.-26.04. 716286 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D)
Informace
  -/-       
25.-27.04. 716008 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
  -/- 25.-27.04. 816007 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
  -/-
       25.-27.04. 816008 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/-
25.-27.04. 716334 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 25.-27.04. 816324 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
26.-27.04. 716887 Okresní přebor Plzeň - město
TK Lokomotiva Plzeň z.s. (P)
Informace
  -/- 26.-27.04. 816887 Okresní přebor Plzeň - město
TK Lokomotiva Plzeň z.s. (P)
Informace
  -/-
01.-02.05. 716815 Kvalifikace ročníku 2010 na Oblastní přebor ml.ž.
Praha (P)
      01.-02.05. 816815 Kvalifikace ročníku 2010 na Oblastní přebor ml.ž.
Praha (P)
     
01.-08.05. 716838 Okresní přebor Mladá Boleslav
Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P)
Informace
  -/- 01.-08.05. 816838 Okresní přebor Mladá Boleslav
Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P)
Informace
  -/-
02.-04.05. 716287 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 02.-04.05. 816280 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
08.-10.05. 716009 I.ČLTK Praha (C)
Informace
  -/- 08.-10.05. 816009 I.ČLTK Praha (C)
Informace
  -/-
08.-09.05. 716288 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D)
Informace
  -/-       
09.-11.05. 716289 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 09.-11.05. 816281 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
12.-15.05. 716902 Okresní přebor Chomutov
TK Jirkov (P)
      12.-15.05. 816902 Okresní přebor Chomutov
TK Jirkov (P)
     
20.-21.05. 716963 Okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
      20.-21.05. 816963 Okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
     
       23.-24.05. 816282 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-
23.-24.05. 716290 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D)
Informace
  -/-       
       23.-24.05. 816283 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D)
Informace
  -/-
       23.-26.05. 816800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
10/-
23.-24.05. 716010 DTK Skuteč (C)
Informace
  -/- 23.-24.05. 816010 DTK Skuteč (C)
Informace
  -/-
23.-26.05. 716800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
23.-25.05. 716911 Okresní přebor Liberec
LTK Liberec (P)
      23.-25.05. 816911 Okresní přebor Liberec
LTK Liberec (P)
     
26.-27.05. 716953 Okresní přebor Brno - venkov
SK Tenis Tišnov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-27.05. 816953 Okresní přebor Brno - venkov
SK Tenis Tišnov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-30.05. 716830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/-       
       29.-30.05. 816830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
9/-
30.05-01.06. 716940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
       30.05-01.06. 816940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
30.05-01.06. 716291 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.05-01.06. 816284 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
30.05-01.06. 716970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
11/10       
       30.-01.05. 816970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
9/9
30.-31.05. 716860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/- 30.-31.05. 816860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/-
30.05-01.06. 716880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
10/10       
       30.05-01.06. 816880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
30.-31.05. 716900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 30.-31.05. 816900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
30.-31.05. 716832 Okresní přebor Benešov
I. ČLTPK Čerčany (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.-31.05. 816832 Okresní přebor Benešov
I. ČLTPK Čerčany (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-12.06. 716011 TK TENNISPOINT FM (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14       
       09.-12.06. 816011 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14
12.-14.06. 716012 Tenis Banka Praha (C)             
13.-15.06. 716013 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.06. 816012 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.06. 716014 TC Bajda Kroměříž (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 13.-15.06. 816013 TC Bajda Kroměříž (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.06. 716341 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 13.-15.06. 816330 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-14.06. 716015 TCM Dubeč, z.s. (C)       13.-14.06. 816014 TCM Dubeč, z.s. (C)      
13.-15.06. 716016 Sokol Zábřeh (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.06. 816015 Sokol Zábřeh (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.06. 716017 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.06. 816016 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
13.-15.06. 716018 Slavoj Český Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 13.-15.06. 816017 Slavoj Český Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.06. 716019 TJ Solidarita Praha 10 (C)       13.-15.06. 816018 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.06. 716020 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 13.-15.06. 816019 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.06. 716964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
  -/- 13.-15.06. 816964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
  -/-
13.-15.06. 716990 Okresní přebor Vsetín - Nový Jičín
TK Zašová (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.06. 816990 Okresní přebor Vsetín - Nový Jičín
TK Zašová (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-14.06. 716021 TK EZE Olomouc z.s. (C)             
13.-15.06. 716292 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 13.-15.06. 816285 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.06. 716022 SK Meteor Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 13.-15.06. 816020 SK Meteor Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4
13.-15.06. 716023 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 13.-15.06. 816021 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.06. 716024 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 13.-15.06. 816022 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.06. 716920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       13.-15.06. 816920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
13.-15.06. 716973 Okresní přebor Karviná
TK Havířov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.06. 816973 Okresní přebor Karviná
TK Havířov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-14.06. 716882 Okresní přebor Domažlice
LTC Domažlice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-14.06. 816882 Okresní přebor Domažlice
LTC Domažlice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.06. 716293 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/- 23.-25.06. 816286 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/-
27.-29.06. 716025 TO VOKD Ostrava-Poruba (C)       27.-29.06. 816023 TO VOKD Ostrava-Poruba (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
27.-29.06. 716026 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.06. 816024 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.06. 716294 LTC Panorama Teplice (C)       27.-29.06. 816287 LTC Panorama Teplice (C)      
27.-28.06. 716027 ITS Tennis Club, z.s. (C)       27.-28.06. 816025 ITS Tennis Club, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.06-01.07. 716028 TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 29.06-01.07. 816026 TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-30.06. 716029 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-30.06. 816027 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 716030 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 816028 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 716031 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 816029 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 716295 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 816288 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 716032 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 01.-03.07. 816030 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-04.07. 716033 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       01.-04.07. 816031 LTC Tábor 1903 (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
01.-03.07. 716034 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5 01.-03.07. 816032 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       01.-03.07. 816033 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       01.-04.07. 816034 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
01.-03.07. 716035 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 01.-03.07. 816035 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-02.07. 716036 Pála Vízner Tennis z.s. (C)             
01.-03.07. 716037 Sokol Královice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 01.-03.07. 816036 Sokol Královice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-04.07. 716038 TK RAPID LIBEREC (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
01.-06.07. 716700 Mistrovství ČR mladšího žactva
ČTS (H)
Informace
Oficiální výsledky
15/15 01.-06.07. 816700 Mistrovství ČR mladšího žactva
ČTS (H)
Informace
Oficiální výsledky
15/15
01.-03.07. 716344 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 816333 LTC Panorama Teplice (C)      
02.-04.07. 716039 Lokomotiva Trutnov (C)       02.-04.07. 816037 Lokomotiva Trutnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
03.-06.07. 716040 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-06.07. 816038 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       03.-05.07. 816039 SK TALENT 13 - spolek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.07. 716041 Sokol Dolní Počernice z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 816040 Sokol Dolní Počernice z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.07. 716335 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 816325 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-06.07. 716343 TC-MJ TENIS Líšeň (C)       03.-06.07. 816332 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.07. 716042 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.07. 816041 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.07. 716043 TK Ústí n. Orlicí (C)       04.-06.07. 816042 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.07. 716044 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 04.-06.07. 816043 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       04.-06.07. 816044 Sokol TK Kaplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.07. 716045 TK Letohrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
04.-07.07. 716046 TK Turnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-07.07. 816045 TK Turnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.07. 716296 LTK Liberec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.07. 816289 LTK Liberec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.07. 716047 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 04.-06.07. 816046 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.07. 716297 LTK Bílina (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.07. 816290 LTK Bílina (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.07. 716048 Lokomotiva Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/7 04.-06.07. 816047 Lokomotiva Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6
04.-06.07. 716049 Tennis club Litomyšl, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.07. 816048 Tennis club Litomyšl, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.07. 716050 SK JC Sport Opava (C)       04.-06.07. 816049 SK JC Sport Opava (C)      
04.-05.07. 716345 TK ZVVZ Milevsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-05.07. 816334 TK ZVVZ Milevsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.07. 716051 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
06.-08.07. 716052 TK Slavia Orlová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.07. 816050 TK Slavia Orlová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       06.-08.07. 816051 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       06.-09.07. 816052 SK Tenis Tišnov (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
06.-10.07. 716053 TK Horní Měcholupy (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/11       
       06.-09.07. 816053 TK Konstruktiva, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/11
06.-09.07. 716054 HTK Třebíč (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
07.-09.07. 716055 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 07.-09.07. 816054 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.07. 716056 LTC Slaný (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 07.-09.07. 816055 LTC Slaný (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.07. 716298 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.07. 816291 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.07. 716057 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.07. 816056 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
10.-14.07. 716058 SK HAMR, z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14       
       10.-14.07. 816057 TK PRECHEZA Přerov o.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14
11.-13.07. 716059 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.07. 816058 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-12.07. 716060 LTC Humpolec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-12.07. 816059 LTC Humpolec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.07. 716299 Start Liberec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.07. 816292 Start Liberec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-12.07. 716061 Tenis klub Nýrsko (C)       11.-12.07. 816060 Tenis klub Nýrsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.07. 716062 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 11.-13.07. 816061 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       11.-13.07. 816062 TK Česká Třebová, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.07. 716063 ŽLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 11.-13.07. 816063 ŽLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-12.07. 716064 TK Bohutín, z.s. (C)       11.-12.07. 816064 TK Bohutín, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.07. 716065 LTC Mladá Boleslav z.s. (C)       11.-13.07. 816065 LTC Mladá Boleslav z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.07. 716066 TK Moravský Krumlov z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
11.-13.07. 716067 TK SB Světlá n.Sáz. (C)       11.-13.07. 816066 TK SB Světlá n.Sáz. (C)      
11.-13.07. 716068 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.07. 816067 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.07. 716069 TK Choceň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
11.-13.07. 716070 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 11.-13.07. 816068 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.07. 716071 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       11.-13.07. 816069 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
11.-13.07. 716300 POWER FOR SPORTS (C)       11.-13.07. 816293 POWER FOR SPORTS (C)      
11.-12.07. 716072 TK Mohelnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-12.07. 816070 TK Mohelnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.07. 716336 Tempo Praha (C)             
12.-13.07. 716073 Lokomotiva Nymburk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-13.07. 816071 Lokomotiva Nymburk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.07. 716074 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.07. 816072 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.07. 716075 TK Horní Měcholupy (C)       13.-15.07. 816073 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5
13.-15.07. 716076 Sokol Královice (C)       13.-15.07. 816074 Sokol Královice (C)      
14.-16.07. 716077 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 816075 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.07. 716337 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 15.-17.07. 816326 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.07. 716078 LTC Modřany 2005 (C)       17.-19.07. 816076 LTC Modřany 2005 (C)      
18.-20.07. 716079 TK SC OSTRAVA (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.07. 816077 TK SC OSTRAVA (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
18.-20.07. 716080 TJ TK Neratovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.07. 816078 TJ TK Neratovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.07. 716301 TK Žatec (C)             
18.-20.07. 716081 TC Třinec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.07. 816079 TC Třinec (C)      
       18.-20.07. 816080 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       18.-20.07. 816081 TK Letohrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.07. 716082 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 18.-20.07. 816082 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.07. 716083 SKT Planá n.Luž. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.07. 816083 SKT Planá n.Luž. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.07. 716302 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.07. 816294 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.07. 716084 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 18.-20.07. 816084 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.07. 716085 TK Turnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.07. 816085 TK Turnov (C)      
18.-20.07. 716086 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.07. 816086 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.07. 716087 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 18.-20.07. 816087 SK HAMR, z.s. (C)      
18.-20.07. 716088 TK Česká Třebová, z.s. (C)             
18.-20.07. 716089 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 18.-20.07. 816088 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.07. 716090 Tenisový klub Mikulov, spolek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
18.-20.07. 716091 TK Kunštát (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.07. 816089 TK Kunštát (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.07. 716092 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.07. 816090 Tenis Cibulka (C)      
       18.-20.07. 816091 Tenisový klub Progress z.s. (C)      
18.-20.07. 716303 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 18.-20.07. 816295 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.07. 716093 SK Tenis Kladno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.07. 816092 SK Tenis Kladno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.07. 716094 TJ Břevnov (C)       18.-20.07. 816093 TJ Břevnov (C)      
18.-20.07. 716304 TK RAPID LIBEREC (C)       18.-20.07. 816296 TK RAPID LIBEREC (C)      
18.-21.07. 716095 TK Slavia Plzeň (C)       18.-21.07. 816094 TK Slavia Plzeň (C)      
       20.-23.07. 816095 TK Ústí n. Orlicí (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       20.-23.07. 816096 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/10
20.-23.07. 716096 LTC Pardubice (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/11       
       20.-22.07. 816097 LTC Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-23.07. 716097 TK Skalník Mariánské Lázně (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       20.-22.07. 816327 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.07. 716098 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 21.-23.07. 816098 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-25.07. 716099 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-25.07. 816099 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.07. 716100 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.07. 816100 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-28.07. 716101 TK Havířov (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       24.-28.07. 816101 SK LAMA o.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
24.-26.07. 716305 TK Dubí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 816297 TK Dubí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.07. 716102 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 25.-27.07. 816102 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       25.-26.07. 816103 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       25.-28.07. 816104 TJ TK Neratovice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
25.-26.07. 716103 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 25.-26.07. 816105 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.07. 716104 TK Tuřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 25.-27.07. 816106 TK Tuřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.07. 716306 TK Břízky Jablonec n.Nis. (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 25.-27.07. 816298 TK Břízky Jablonec n.Nis. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.07. 716105 TK Semily (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
25.-27.07. 716106 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.07. 816107 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.07. 716107 TK ZVVZ Milevsko (C)       25.-27.07. 816108 TK ZVVZ Milevsko (C)      
25.-26.07. 716108 TJ Kralupy o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-26.07. 816109 TJ Kralupy o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-28.07. 716109 TK Neridé (B)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
25.-27.07. 716110 LTC Hradec Králové (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.07. 816110 LTC Hradec Králové (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.07. 716111 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.07. 816111 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-26.07. 716112 TK Mohelnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-26.07. 816112 TK Mohelnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.07. 716113 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
25.-28.07. 716114 HTK Třebíč (C)       25.-28.07. 816113 HTK Třebíč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.07. 716115 Tenis Cibulka (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/* 27.-29.07. 816114 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       27.-29.07. 816115 SK TALENT 13 - spolek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.07. 716342 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.07. 816331 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.07. 716340 TK Blansko (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
28.-30.07. 716116 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)       28.-30.07. 816116 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       29.-31.07. 816329 TK Blansko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.07. 716117 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 29.-31.07. 816117 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.07-01.08. 716307 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.07-01.08. 816299 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.07-01.08. 716118 TJ Spoje Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/- 30.07-01.08. 816118 TJ Spoje Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/-
31.07-02.08. 716119 Tenis Banka Praha (C)             
31.07-03.08. 716120 TK Mokrá-Horákov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 31.07-03.08. 816119 TK Mokrá-Horákov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.08. 716121 TK Hlučín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.08. 816120 TK Hlučín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       01.-03.08. 816300 TK Žatec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
01.-03.08. 716122 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.08. 816121 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.08. 716123 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.08. 816122 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-02.08. 716124 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C)             
01.-03.08. 716125 TK Zlín (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 01.-03.08. 816123 TK Zlín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-02.08. 716126 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-02.08. 816124 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.08. 716308 TK SLOVANKA Č. Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/- 01.-03.08. 816301 TK SLOVANKA Č. Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.08. 716127 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 01.-03.08. 816125 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.08. 716128 TK Kročehlavy (C)             
01.-03.08. 716129 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5 01.-03.08. 816126 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.08. 716130 LTC České Budějovice,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 01.-03.08. 816127 LTC České Budějovice,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.08. 716131 SK HAMR, z.s. (C)       01.-03.08. 816128 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.08. 716132 TJ Žďár nad Sázavou (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 01.-03.08. 816129 TJ Žďár nad Sázavou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       01.-03.08. 816130 TK Choceň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.08. 716309 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.08. 816302 TK Kadaň (C)      
03.-05.08. 716133 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 03.-05.08. 816131 LTC Vysoké Mýto (C)      
04.-06.08. 716310 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 04.-06.08. 816303 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
04.-06.08. 716134 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 816132 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-05.08. 716135 SK Žalov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       04.-05.08. 816133 SK Žalov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.08. 716136 TO SK Žamberk (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 05.-07.08. 816134 TO SK Žamberk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.08. 716137 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.08. 816135 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.08. 716311 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-08.08. 816304 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.08. 716138 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.08. 816136 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.08. 716139 TC Jičín (C)             
08.-10.08. 716140 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.08. 816137 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.08. 716141 TK Vodní stavby Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.08. 816138 TK Vodní stavby Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.08. 716142 BLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 08.-10.08. 816139 BLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.08. 716143 NTC Kyjov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 08.-10.08. 816140 NTC Kyjov (C)      
08.-10.08. 716144 SK Vitality Slezsko o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 08.-10.08. 816141 SK Vitality Slezsko o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       08.-09.08. 816305 TK Evženie Klášterec n/O (C)      
       08.-10.08. 816142 TC Jičín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.08. 716145 TK Pernštýn 1897 Pardubice (C)       08.-10.08. 816143 TK Pernštýn 1897 Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.08. 716146 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 08.-10.08. 816144 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
08.-10.08. 716312 TK Doksy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.08. 816306 TK Doksy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-09.08. 716147 TJ Kralupy o.s. (C)       08.-09.08. 816145 TJ Kralupy o.s. (C)      
08.-10.08. 716148 TC Holešov, o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.08. 816146 TC Holešov, o.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/*
08.-10.08. 716149 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
08.-10.08. 716150 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.08. 816147 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-09.08. 716151 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-09.08. 816148 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.08. 716152 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 08.-10.08. 816149 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.08. 716153 TO Bohemians Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.08. 816150 TO Bohemians Praha (C)      
08.-10.08. 716154 TK Horní Měcholupy (C)       08.-10.08. 816151 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.08. 716155 TK Bystřice n.Pernštejnem (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.08. 816152 TK Bystřice n.Pernštejnem (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.08. 716338 Tempo Praha (C)             
       09.-11.08. 816153 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       10.-13.08. 816154 TENIS SLOVÁCKO z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
10.-11.08. 716156 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-11.08. 816155 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-13.08. 716157 BLTC Brno (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/9       
10.-13.08. 716158 TJ Solidarita Praha 10 (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/12       
       10.-13.08. 816156 TJ Sokol Vysočany (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9
       10.-12.08. 816157 LTC Beroun, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.08. 716159 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.08. 816158 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.08. 716313 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.08. 816307 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-14.08. 716160 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 13.-14.08. 816159 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.08. 716314 POWER FOR SPORTS (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.08. 816308 POWER FOR SPORTS (C)      
14.-16.08. 716161 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.08. 816160 Tenis Cibulka (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-
14.-16.08. 716162 Tenis Akademie Bálek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-18.08. 716163 TK Pelhřimov (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14       
       14.-18.08. 816161 TK Neridé (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14
15.-17.08. 716164 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.08. 816162 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.08. 716165 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.08. 816163 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.08. 716166 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.08. 816164 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.08. 716167 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.08. 816165 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.08. 716168 TJ Sparta Úpice (C)       15.-17.08. 816166 TJ Sparta Úpice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.08. 716169 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.08. 816167 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.08. 716170 SK HAMR, z.s. (C)       15.-17.08. 816168 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
15.-17.08. 716171 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)             
15.-16.08. 716172 TJ Kralupy o.s. (C)       15.-16.08. 816169 TJ Kralupy o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.08. 716173 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.08. 816170 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-16.08. 716174 TK EZE Olomouc z.s. (C)             
15.-17.08. 716315 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.08. 816309 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.08. 716316 TK Louny (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.08. 816310 TK Louny (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.08. 716317 TK RAPID LIBEREC (C)       15.-17.08. 816311 TK RAPID LIBEREC (C)      
15.-17.08. 716339 Tempo Praha (C)       15.-17.08. 816328 Tempo Praha (C)      
17.-21.08. 716175 TK TENNISPOINT FM (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/9       
       17.-21.08. 816171 TK DEZA Valašské Meziříčí (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
18.-20.08. 716318 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
18.-22.08. 716176 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       18.-22.08. 816172 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
18.-20.08. 716177 TK Horní Měcholupy (C)       18.-20.08. 816173 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-21.08. 716178 TK Slavia Plzeň (B)
Informace
Oficiální výsledky
11/12 18.-21.08. 816174 TK Slavia Plzeň (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       20.-22.08. 816175 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.08. 716179 TK Konstruktiva, z.s. (C)       20.-22.08. 816176 TK Konstruktiva, z.s. (C)      
22.-24.08. 716180 TK Krnov (C)       22.-24.08. 816177 TK Krnov (C)      
22.-23.08. 716181 Tenisový klub Šternberk, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-23.08. 816178 Tenisový klub Šternberk, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-23.08. 716182 TK Dolní Dobrouč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-23.08. 816179 TK Dolní Dobrouč (C)      
22.-23.08. 716319 Start Liberec (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/* 22.-23.08. 816312 Start Liberec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.08. 716183 TK Písek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
22.-24.08. 716184 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 22.-24.08. 816180 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.08. 716320 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.08. 816313 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.08. 716185 Městský tenisový klub Karviná (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.08. 816181 Městský tenisový klub Karviná (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.08. 716186 TK Holice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
22.-24.08. 716187 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.08. 816182 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.08. 716188 SK HAMR, z.s. (C)       22.-24.08. 816183 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-23.08. 716189 TK Bohutín, z.s. (C)       22.-23.08. 816184 TK Bohutín, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-25.08. 716190 TK Choceň (C)       22.-25.08. 816185 TK Choceň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.08. 716191 TK Hlinsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
22.-25.08. 716192 Slavoj Žiželice (B)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
       22.-24.08. 816186 Tenisový klub Progress z.s. (C)      
22.-25.08. 716193 TK Znojmo (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
22.-23.08. 716194 Sokol Čimice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
22.-24.08. 716195 TC Hořice (C)       22.-24.08. 816187 TC Hořice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-23.08. 716196 Chlumec n/Cidlinou (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2 22.-23.08. 816188 Chlumec n/Cidlinou (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2
       22.-25.08. 816189 TC-MJ TENIS Líšeň (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       22.-25.08. 816190 TC VITALITY Březnice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
23.-25.08. 716197 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.08. 816191 Tenis Cibulka (C)      
23.-25.08. 716198 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 23.-25.08. 816192 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.08. 716199 TENIS VLAŠIM,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.08. 816193 TENIS VLAŠIM,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.08. 716200 TO SK Mělník (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 24.-26.08. 816194 TO SK Mělník (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-31.08. 716201 TK Znojmo (A)
Informace
Oficiální výsledky
13/13       
       27.-31.08. 816195 SK Tenis Tišnov (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
       28.-30.08. 816196 Dioss Nýřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.08. 716202 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.08. 816197 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       29.-31.08. 816198 SKT Frýdlant n.O. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.08. 716203 LTC Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.08. 816199 LTC Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.08. 716204 TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.08. 816200 TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.08. 716321 TK Mimoň (C)       29.-31.08. 816314 TK Mimoň (C)      
29.-30.08. 716205 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 29.-30.08. 816201 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.08. 716206 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.08. 816202 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.08. 716207 TK Horažďovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 29.-31.08. 816203 TK Horažďovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.08. 716208 Dioss Nýřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
29.-30.08. 716209 TK Praga-Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-30.08. 816204 TK Praga-Vysočany (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/*
29.-31.08. 716210 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.08. 816205 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.08. 716211 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 29.-31.08. 816206 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.08. 716212 TO TJ Svitavy (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 29.-31.08. 816207 TO TJ Svitavy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.08. 716213 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/6 29.-31.08. 816208 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       29.-31.08. 816209 TK Moravský Krumlov z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.08. 716322 TK Rochlice Liberec (C)       29.-31.08. 816315 TK Rochlice Liberec (C)      
29.-31.08. 716214 TK Drnovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
       29.-31.08. 816210 TJ Nové Město na Moravě (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.08. 716215 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.08. 816211 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)      
29.-31.08. 716216 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       29.-31.08. 816212 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
29.-30.08. 716217 DTK Skuteč (C)       29.-30.08. 816213 DTK Skuteč (C)      
29.-31.08. 716218 Sokol Čebín (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2 29.-31.08. 816214 Sokol Čebín (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2
29.-31.08. 716323 POWER FOR SPORTS (C)       29.-31.08. 816316 POWER FOR SPORTS (C)      
29.-31.08. 716219 TO Bohemians Praha (C)       29.-31.08. 816215 TO Bohemians Praha (C)      
30.-31.08. 716220 LTC Houštka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.-31.08. 816216 LTC Houštka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       04.-06.09. 816217 Tenis Akademie Bálek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-08.09. 716221 TK Sparta Praha (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14       
       04.-08.09. 816218 SK TALENT 13 - spolek (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
04.-06.09. 716883 Okresní přebor Cheb
Tenisklub Cheb (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.09. 816883 Okresní přebor Cheb
Tenisklub Cheb (P)
     
05.-07.09. 716222 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.09. 816219 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.09. 716223 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.09. 816220 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-06.09. 716224 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-06.09. 816221 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)      
05.-07.09. 716225 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 05.-07.09. 816222 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.09. 716324 TK Mimoň (C)       05.-07.09. 816317 TK Mimoň (C)      
       05.-07.09. 816223 TK Tenisek Buštěhrad (C)      
05.-07.09. 716325 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.09. 816318 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.09. 716226 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 05.-07.09. 816224 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.09. 716227 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 05.-07.09. 816225 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.09. 716228 Sokol TK Kaplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
05.-07.09. 716229 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 05.-07.09. 816226 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.09. 716230 TJ Červený Kostelec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.09. 816227 TJ Červený Kostelec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.09. 716231 TK Horní Měcholupy (C)       05.-07.09. 816228 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       05.-07.09. 816229 TK Česká Třebová, z.s. (C)      
05.-07.09. 716326 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.09. 816319 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.09. 716232 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 05.-07.09. 816230 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       05.-07.09. 816231 TK Holice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.09. 716233 TK Hlinsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
05.-07.09. 716234 Sokol Nepomuk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.09. 816232 Sokol Nepomuk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.09. 716235 TK PTA Kolín (C)       05.-07.09. 816233 TK PTA Kolín (C)      
05.-07.09. 716327 TK Frýdlant v Čechách (C)       05.-07.09. 816320 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-06.09. 716236 Sokol Čimice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
05.-07.09. 716237 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 05.-07.09. 816234 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
05.-06.09. 716238 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
08.-10.09. 716328 TK Žatec (C)             
12.-14.09. 716239 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 12.-14.09. 816235 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-13.09. 716240 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-13.09. 816236 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.09. 716241 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.09. 816237 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-13.09. 716242 TJ Lázně Bělohrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-13.09. 816238 TJ Lázně Bělohrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.09. 716243 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.09. 816239 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.09. 716244 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.09. 816240 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.09. 716245 Slavoj Český Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.09. 816241 Slavoj Český Brod (C)      
12.-14.09. 716246 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.09. 816242 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.09. 716329 TK LTC Děčín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.09. 816321 TK LTC Děčín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.09. 716247 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 12.-14.09. 816243 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.09. 716248 SK Aritma Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 12.-14.09. 816244 SK Aritma Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.09. 716249 Lokomotiva Karlovy Vary (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.09. 816245 Lokomotiva Karlovy Vary (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-13.09. 716330 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2 12.-13.09. 816322 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2
12.-14.09. 716250 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.09. 816246 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.09. 716251 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 12.-14.09. 816247 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-13.09. 716252 TK EZE Olomouc z.s. (C)             
12.-15.09. 716253 Lokomotiva Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/- 12.-15.09. 816248 Lokomotiva Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/-
       12.-14.09. 816249 TK TENIS S&C SVITAVY (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.09. 716254 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.09. 816250 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.09. 716255 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 12.-14.09. 816251 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.09. 716256 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.09. 816252 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-15.09. 716257 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9 12.-15.09. 816253 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
18.-20.09. 716258 Tenis Banka Praha (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-       
19.-21.09. 716259 TK Krnov (C)       19.-21.09. 816254 TK Krnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.09. 716260 TJ Zbrojovka Vsetín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.09. 816255 TJ Zbrojovka Vsetín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.09. 716261 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.09. 816256 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.09. 716262 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/* 19.-21.09. 816257 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*
19.-21.09. 716263 TK Čelákovice (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/* 19.-21.09. 816258 TK Čelákovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.09. 716264 TC Brno. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/* 19.-21.09. 816259 TC Brno. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*
19.-21.09. 716265 TK Stochov (C)
Informace
  -/- 19.-21.09. 816260 TK Stochov (C)
Informace
  -/-
19.-22.09. 716266 TK Písek (B)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*       
       19.-22.09. 816261 TK Sezimovo Ústí (B)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*
19.-22.09. 716267 TC Chrudim z.s. (B)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*       
       19.-22.09. 816262 TC Dvůr Králové, z.s. (B)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*
19.-20.09. 716331 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2       
19.-21.09. 716268 Sparta Kutná Hora (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/* 19.-21.09. 816263 Sparta Kutná Hora (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*
       19.-21.09. 816264 TK Hlinsko (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*
       19.-20.09. 816265 Tsport Votice o.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*
19.-21.09. 716269 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       19.-21.09. 816266 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*
19.-21.09. 716270 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/* 19.-21.09. 816267 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*
19.-20.09. 716271 TK Mohelnice, z.s. (C)
Informace
  -/- 19.-20.09. 816268 TK Mohelnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
19.-21.09. 716332 TCEN Hrádek nad Nisou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.09. 816323 TCEN Hrádek nad Nisou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.09. 716272 Tenisklub Cheb (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.09. 816269 Tenisklub Cheb (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
25.-29.09. 716273 TK TENNISPOINT FM (B)
Informace
  -/-       
       25.-29.09. 816270 TK SC OSTRAVA (B)
Informace
  -/-
26.-29.09. 716274 Sokol Lanžhot (C)
Informace
  -/- 26.-29.09. 816271 Sokol Lanžhot (C)
Informace
  -/-
26.-28.09. 716275 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
  -/-       
26.-28.09. 716276 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
  -/- 26.-28.09. 816272 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
  -/-
26.-28.09. 716277 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
  -/- 26.-28.09. 816273 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
  -/-
26.-27.09. 716278 LTK Klatovy (C)
Informace
  -/-       
       26.-29.09. 816274 TK Oáza Říčany (B)
Informace
  -/-
26.-28.09. 716279 TK Česká Třebová, z.s. (C)
Informace
  -/-       
26.-28.09. 716280 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
  -/- 26.-28.09. 816275 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
  -/-
26.-28.09. 716281 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 26.-28.09. 816276 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
       26.-27.09. 816277 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
  -/-
26.-28.09. 716282 Tempo Praha (C)
Informace
  -/- 26.-28.09. 816278 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
26.-29.09. 716283 Tenis Dobříš (B)
Informace
  -/-       
27.-29.09. 716284 TK Opava (C)
Informace
  -/- 27.-29.09. 816279 TK Opava (C)
Informace
  -/-
28.-30.09. 716333 TK Mimoň (C)
Informace
  -/-