Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - mladší žactvo

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
       14.-16.04. 816000 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5
14.-16.04. 716000 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
15.-16.04. 716833 Okresní přebor Beroun
Lokomotiva Beroun (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
15.-17.04. 716001 TK Škoda Plzeň z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 15.-17.04. 816001 TK Škoda Plzeň z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       15.-16.04. 816833 Okresní přebor Beroun
LTC Beroun, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-16.04. 716865 Okresní přebor Písek
TK Písek (P)
      15.-16.04. 816865 Okresní přebor Písek
TK Písek (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-16.04. 716845 Okresní přebor Kladno+Rakovník
TK Stochov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-16.04. 816845 Okresní přebor Kladno+Rakovník
TK Stochov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
15.-17.04. 716815 Přebor ročníku 2007-předkvalifikace na PP ml.žactva
Praha (P)
Informace
Neoficiální výsledky
*/- 15.-17.04. 816815 Přebor ročníku 2007-předkvalifikace na PP ml.žactva
Praha (P)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-
15.-16.04. 716002 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
15.-17.04. 716003 TJ Sokol Vysočany (C)       15.-17.04. 816002 TJ Sokol Vysočany (C)      
21.-23.04. 716972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
      21.-23.04. 816972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
     
21.-22.04. 716839 Okresní přebor Nymburk
TJ LTC Poděbrady (P)
      21.-22.04. 816839 Okresní přebor Nymburk
TJ LTC Poděbrady (P)
     
22.-24.04. 716971 Okresní přebor Bruntál
TK Krnov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.04. 816971 Okresní přebor Bruntál
TK Krnov (P)
     
22.-24.04. 716976 Okresní přebor Opava
Tenisový klub Minerva Opava,z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 22.-24.04. 816976 Okresní přebor Opava
Tenisový klub Minerva Opava,z.s. (P)
Informace
  -/-
22.-24.04. 716840 Okresní přebor Praha - východ
TK Čelákovice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.04. 816840 Okresní přebor Praha - východ
TK Čelákovice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.04. 716835 Okresní přebor Kolín
LTC Kolín (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.04. 816835 Okresní přebor Kolín
LTC Kolín (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.04. 716953 Okresní přebor Brno-venkov
Mosilana Brno (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.04. 816953 Okresní přebor Brno-venkov
Mosilana Brno (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.04. 716868 Okresní přebor Tábor
LTC Tábor 1903 (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.04. 816868 Okresní přebor Tábor
LTC Tábor 1903 (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-23.04. 716837 Okresní přebor Mělník
TJ Kralupy o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-23.04. 816837 Okresní přebor Mělník
TJ Kralupy o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       22.-24.04. 816937 Meziokresní přebor Pardubického kraje
TC Chrudim z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
22.-24.04. 716938 Meziokresní přebor královéhradeckého kraje
TENIS-CENTRUM DTJ HK (P)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 22.-24.04. 816938 Meziokresní přebor královéhradeckého kraje
TENIS-CENTRUM DTJ HK (P)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-
22.-24.04. 716983 Sdružený Okresní přebor Jeseník+Šumperk
T.J. Sokol Šumperk (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 22.-24.04. 816983 Sdružený Okresní přebor Jeseník+Šumperk
T.J. Sokol Šumperk (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-23.04. 716905 Okresní přebor Teplice
LTK TEPLICE o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 22.-23.04. 816905 Okresní přebor Teplice
LTK TEPLICE o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-25.04. 716813 Kvalifikace na Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/- 22.-25.04. 816813 Kvalifikace na Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
22.-24.04. 716842 Okresní přebor Příbram
TK Bohutín, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 22.-24.04. 816842 Okresní přebor Příbram
TK Bohutín, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       22.-23.04. 816003 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-23.04. 716838 Okresní přebor Mladá Boleslav
Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 22.-23.04. 816838 Okresní přebor Mladá Boleslav
Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.04. 716004 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 22.-24.04. 816004 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.04. 716973 Okresní přebor Karviná
TK Havířov (P)
Informace
Oficiální výsledky
7/7 22.-24.04. 816973 Okresní přebor Karviná
TK Havířov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.04. 716937 Meziokresní přebor Pardubického kraje
TK Česká Třebová, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
22.-24.04. 716977 Okresní přebor Ostrava
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (P)
      22.-24.04. 816977 Okresní přebor Ostrava
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (P)
     
22.-23.04. 716832 Okresní přebor Benešov
Tsport Votice o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-23.04. 816832 Okresní přebor Benešov
Tsport Votice o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-23.04. 716863 Okresní přebor Jindřichův Hradec
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (P)
            
22.-24.04. 716893 Meziokresní přebor Karlovy Vary a Sokolov
Lokomotiva Karlovy Vary (P)
Informace
  -/- 22.-24.04. 816893 Meziokresní přebor Karlovy Vary a Sokolov
Lokomotiva Karlovy Vary (P)
Informace
  -/-
       22.-23.04. 816892 Meziokresní přebor PM, PS, RO
TK Škoda Plzeň z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
22.-24.04. 716883 Okresní přebor Cheb
TK Františkovy Lázně (P)
      22.-24.04. 816883 Okresní přebor Cheb
TK Františkovy Lázně (P)
     
23.-24.04. 716886 Okresní přebor Plzeň-jih
Sokol Blovice (P)
Informace
  -/- 23.-24.04. 816886 Okresní přebor Plzeň-jih
Sokol Blovice (P)
Informace
  -/-
01.-02.05. 716836 Okresní přebor Kutná Hora
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-02.05. 816836 Okresní přebor Kutná Hora
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-02.05. 716005 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-02.05. 816005 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-02.05. 716892 Meziokresní přebory PM,PS,RO
Lokomotiva Plzeň (P)
            
08.-09.05. 716006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-09.05. 816006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4
12.-15.05. 716970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
10/9       
       12.-15.05. 816970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
10/10
13.-15.05. 716940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       13.-15.05. 816940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
13.-15.05. 716860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 13.-15.05. 816860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       13.-15.05. 816880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
13.-16.05. 716800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
13/13       
       13.-16.05. 816800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
10/10
13.-15.05. 716007 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.05. 816007 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.05. 716920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
       13.-15.05. 816920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
9/9
13.-15.05. 716880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
13.-15.05. 716830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
11/11 13.-15.05. 816830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
13.-15.05. 716900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       13.-15.05. 816900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.06. 716008 DTJ Jinonice (C)       02.-04.06. 816008 DTJ Jinonice (C)      
03.-05.06. 716009 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 03.-05.06. 816009 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
03.-05.06. 716964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
      03.-05.06. 816964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
     
03.-05.06. 716010 TO Odry (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.06. 816010 TO Odry (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.06. 716011 Sokol Zábřeh (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 03.-05.06. 816011 Sokol Zábřeh (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       03.-04.06. 816012 TK Aš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.06. 716012 TŠ Hostivař (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 03.-05.06. 816013 TŠ Hostivař (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.06. 716013 Sokol Rokycany (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 03.-05.06. 816014 Sokol Rokycany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.06. 716014 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 03.-05.06. 816015 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.06. 716015 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.06. 816016 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.06. 716016 TK Mokrá-Horákov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.06. 816017 TK Mokrá-Horákov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.06. 716017 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.06. 816018 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.06. 716018 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.06. 816019 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.06. 716019 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.06. 816020 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.06. 716950 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.06. 816950 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.06. 716020 TK Jirkov (C)       10.-12.06. 816021 TK Jirkov (C)      
12.-16.06. 716021 TK TENNISPOINT FM (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14       
       12.-16.06. 816022 SK Véska (A)
Informace
Oficiální výsledky
13/13
14.-15.06. 716022 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-15.06. 816023 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.06. 716023 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.06. 816024 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
24.-26.06. 716024 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 24.-26.06. 816025 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
       24.-25.06. 816026 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.06. 716025 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.06. 816027 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.06. 716026 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.06. 816028 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-28.06. 716701 TC Brno. (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14 25.-28.06. 816701 TC Brno. (A)
Informace
Oficiální výsledky
13/13
28.-30.06. 716027 Lokomotiva Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.06. 816029 Lokomotiva Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.06. 716028 Řevnická sportovní (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.06. 816030 Řevnická sportovní (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
29.-30.06. 716029 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-30.06. 816031 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 716030 TJ Sokol Hostivice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
01.-03.07. 716031 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 01.-03.07. 816032 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 716032 BLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 816033 BLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 716033 TJ Žďár nad Sázavou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 816034 TJ Žďár nad Sázavou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 716034 TC Třinec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 816035 TC Třinec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 716035 TO TJ Svitavy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 816036 TO TJ Svitavy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       01.-04.07. 816037 TK Pelhřimov (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
01.-03.07. 716036 Slavoj Český Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 816038 Slavoj Český Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-04.07. 716037 LTC Tábor 1903 (B)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
01.-03.07. 716038 TK SC OSTRAVA (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 01.-03.07. 816039 TK SC OSTRAVA (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 716039 LTC České Budějovice,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 816040 LTC České Budějovice,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 716040 Sparta Kutná Hora (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 816041 Sparta Kutná Hora (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 716041 TK Oáza Říčany (C)       01.-03.07. 816042 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 716042 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 816043 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-02.07. 716043 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
01.-03.07. 716044 Tenis Nová Paka (C)             
01.-03.07. 716045 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 816044 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       01.-03.07. 816045 TK Spytihněv (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 716046 SK Újezd Praha 4, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
01.-02.07. 716047 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-02.07. 816046 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 716048 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 816047 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-04.07. 716049 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
01.-03.07. 716050 TK RAPID LIBEREC (C)       01.-03.07. 816048 TK RAPID LIBEREC (C)      
01.-03.07. 716051 ITS Tennis centre s.r.o. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 01.-03.07. 816049 ITS Tennis centre s.r.o. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 716052 1. Východočeská Tenisová (C)       01.-03.07. 816050 1. Východočeská Tenisová (C)      
01.-03.07. 716053 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 01.-03.07. 816051 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-04.07. 716054 severočeský (B)       01.-04.07. 816052 severočeský (B)      
01.-04.07. 716055 LTK Liberec (B)
Informace
Oficiální výsledky
12/12 01.-04.07. 816053 LTK Liberec (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/8
04.-06.07. 716056 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6       
04.-06.07. 716980 Okresní přebor Vsetín
TK DEZA Valašské Meziříčí (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.07. 816980 Okresní přebor Vsetín
TK DEZA Valašské Meziříčí (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
04.-09.07. 716700 Mistrovství ČR
ČTS (H)
Informace
Oficiální výsledky
15/15 04.-09.07. 816700 Mistrovství ČR
ČTS (H)
Informace
Oficiální výsledky
15/15
05.-07.07. 716057 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 05.-07.07. 816054 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.07. 716058 TC BIOCEL Vratimov z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.07. 816055 TC BIOCEL Vratimov z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-08.07. 716059 TC Austerlitz (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 05.-08.07. 816056 TC Austerlitz (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       05.-07.07. 816057 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.07. 716060 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 06.-08.07. 816058 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-11.07. 716061 LTC Modřany 2005 (B)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
07.-09.07. 716062 Lokomotiva Trutnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.07. 816059 Lokomotiva Trutnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.07. 716063 Tenis klub FÉNIX Nedvězí (C)       07.-09.07. 816060 Tenis klub FÉNIX Nedvězí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.07. 716064 TJ TK MANE Hluboká n.V. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.07. 816061 TJ TK MANE Hluboká n.V. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.07. 716065 TJ Nové Město na Moravě (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
08.-10.07. 716066 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.07. 816062 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.07. 716067 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.07. 816063 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-09.07. 716068 TCD Donovalská (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2 08.-09.07. 816064 TCD Donovalská (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2
       08.-11.07. 816065 SK JC Sport Opava (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       08.-11.07. 816066 Tenis Cibulka (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
08.-10.07. 716069 TK 2000 Luhačovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.07. 816067 TK 2000 Luhačovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.07. 716070 LTK Bílina (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.07. 816068 LTK Bílina (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.07. 716071 LTC Hodonín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.07. 816069 LTC Hodonín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       08.-09.07. 816070 U.S.SPA TC Dolní Dobrouč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       08.-10.07. 816071 TK Louny (C)      
09.-12.07. 716072 TK Slavia Orlová (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/10       
09.-11.07. 716073 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.07. 816072 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.07. 716074 LTC Rakovník (C)       09.-11.07. 816073 LTC Rakovník (C)      
10.-12.07. 716075 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
10.-12.07. 716076 TO SK Mělník (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 10.-12.07. 816074 TO SK Mělník (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.07. 716077 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 11.-13.07. 816075 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.07. 716078 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.07. 816076 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.07. 716079 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.07. 816077 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.07. 716080 TJ Baník Ostrava OKD (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 15.-17.07. 816078 TJ Baník Ostrava OKD (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.07. 716081 Tenis Tábor (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.07. 816079 Tenis Tábor (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.07. 716082 LTC Humpolec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.07. 816080 LTC Humpolec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.07. 716083 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.07. 816081 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
15.-17.07. 716084 LTK Liberec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.07. 816082 LTK Liberec (C)      
15.-17.07. 716085 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.07. 816083 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
15.-17.07. 716086 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
15.-17.07. 716087 TO Staré Splavy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.07. 816084 TO Staré Splavy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.07. 716088 TJ Červený Kostelec (C)       15.-17.07. 816085 TJ Červený Kostelec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.07. 716089 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.07. 816086 TC Dvůr Králové, z.s. (C)      
15.-17.07. 716090 T.J. Sokol Šumperk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.07. 816087 T.J. Sokol Šumperk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.07. 716091 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
15.-17.07. 716092 Sokol Letovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 15.-17.07. 816088 Sokol Letovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.07. 716093 TK Letohrad (C)       15.-17.07. 816089 TK Letohrad (C)      
15.-17.07. 716094 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.07. 816090 TK Horní Měcholupy (C)      
15.-17.07. 716095 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 15.-17.07. 816091 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.07. 716096 T.J. Sokol Sedlčany (C)       15.-17.07. 816092 T.J. Sokol Sedlčany (C)      
15.-16.07. 716097 TK Hlinsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-16.07. 816093 TK Hlinsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.07. 716098 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 15.-17.07. 816094 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.07. 716099 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.07. 816095 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       15.-17.07. 816096 TK Chomutov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       16.-18.07. 816097 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.07. 716100 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.07. 816098 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       18.-21.07. 816099 TK Zlín (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
18.-21.07. 716101 TENIS SLOVÁCKO z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
18.-20.07. 716102 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.07. 816100 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.07. 716103 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.07. 816101 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-21.07. 716104 TK Roja Příbram (B)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
18.-20.07. 716105 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 18.-20.07. 816102 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       18.-21.07. 816103 SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9
19.-21.07. 716106 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.07. 816104 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
20.-21.07. 716107 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-21.07. 816105 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.07. 716108 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 20.-22.07. 816106 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.07. 716109 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.07. 816107 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.07. 716110 SKT Planá n.Luž. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.07. 816108 SKT Planá n.Luž. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.07. 716111 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 22.-24.07. 816109 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.07. 716112 TK Krnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 22.-24.07. 816110 TK Krnov (C)      
22.-24.07. 716113 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.07. 816111 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
22.-24.07. 716114 TK Zlín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.07. 816112 TK Zlín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.07. 716115 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.07. 816113 TK Ústí n. Orlicí (C)      
22.-24.07. 716116 TJ TK Neratovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.07. 816114 TJ TK Neratovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-23.07. 716117 Slovan Moravská Třebová (C)             
       22.-24.07. 816115 LTC Hradec Králové (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.07. 716118 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.07. 816116 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-25.07. 716119 LTC Hradec Králové (B)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       22.-25.07. 816117 LTC Pardubice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
22.-25.07. 716120 TK Škoda Plzeň z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
12/11       
22.-23.07. 716121 TK Dubí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-23.07. 816118 TK Dubí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.07. 716122 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 22.-24.07. 816119 TK Oáza Říčany (C)      
22.-24.07. 716123 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 22.-24.07. 816120 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.07. 716124 TK Jirkov (C)       22.-24.07. 816121 TK Jirkov (C)      
22.-24.07. 716125 TK Rochlice Liberec (C)       22.-24.07. 816122 TK Rochlice Liberec (C)      
       22.-25.07. 816123 TCG Karlovy Vary (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
22.-23.07. 716126 Sokol Petrovice (C)             
22.-24.07. 716127 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.07. 816124 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.07. 716128 TK Bystřice n.Pernštejnem (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.07. 816125 TK Bystřice n.Pernštejnem (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.07. 716129 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.07. 816126 ASK Lipůvka (C)      
22.-24.07. 716130 Tenis Dobříš (C)       22.-24.07. 816127 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.07. 716131 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.07. 816128 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)      
22.-24.07. 716132 Tempo Praha (C)       22.-24.07. 816129 Tempo Praha (C)      
23.-25.07. 716133 Sokol Králův Dvůr (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       24.-26.07. 816130 Sokol Králův Dvůr (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.07. 716134 Spartak Vlašim (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 816131 Spartak Vlašim (C)      
25.-27.07. 716135 TK Blansko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.07. 816132 TK Blansko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       25.-26.07. 816133 Sokol Petrovice (C)      
25.-27.07. 716136 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.07. 816134 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.07. 716137 TK Semily (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       26.-28.07. 816135 SK Újezd Praha 4, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.07. 716138 Lob S.A. Bohnice, zs (C)       26.-28.07. 816136 Lob S.A. Bohnice, zs (C)      
26.-30.07. 716139 SK HAMR, z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14       
       26.-30.07. 816137 TK Pelhřimov (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
27.-29.07. 716140 TK TILIA Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.07. 816138 TK TILIA Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.07. 716141 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.07. 816139 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
29.-31.07. 716964 Meziokresní přebor Žďár nad Sázavou + Havlíčkův Brod
TJ Žďár nad Sázavou (P)
      29.-31.07. 816964 Meziokresní přebor Žďár nad Sázavou + Havlíčkův Brod
TJ Žďár nad Sázavou (P)
     
29.-31.07. 716142 TK Hlučín (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 29.-31.07. 816140 TK Hlučín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       29.-31.07. 816141 Slovan Moravská Třebová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.07. 716143 TO VOKD Ostrava-Poruba (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.07. 816142 TO VOKD Ostrava-Poruba (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
29.-31.07. 716144 HTK Třebíč (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 29.-31.07. 816143 HTK Třebíč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.07. 716145 TJ Spoje Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/7 29.-31.07. 816144 TJ Spoje Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/7
29.-31.07. 716146 TC Austerlitz (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.07. 816145 TC Austerlitz (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.07. 716147 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.07. 816146 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-30.07. 716148 TK Turnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 29.-30.07. 816147 TK Turnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
29.-31.07. 716149 Dioss Nýřany (C)       29.-31.07. 816148 Dioss Nýřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-30.07. 716150 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
29.-31.07. 716151 TK Stochov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.07. 816149 TK Stochov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.07. 716152 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
29.-31.07. 716153 TK Čelákovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.07. 816150 TK Čelákovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.07. 716154 ASK Lovosice (C)       29.-31.07. 816151 ASK Lovosice (C)      
29.-31.07. 716155 TJ Sokol Uherský Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.07. 816152 TJ Sokol Uherský Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.07. 716156 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.07. 816153 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.07. 716157 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
29.-31.07. 716158 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.07. 816154 TK Znojmo (C)      
29.-31.07. 716968 Meziokresní přebor Žďár nad Sázavou + Havlíčkův Brod
TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.07. 816968 Meziokresní přebor Žďár nad Sázavou + Havlíčkův Brod
TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       30.07-01.08. 816155 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.08. 716159 ŽLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 01.-03.08. 816156 ŽLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.08. 716160 Mladý tenista, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.08. 816157 Mladý tenista, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-02.08. 716161 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-02.08. 816158 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.08. 716162 TJ Sokol Uherský Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.08. 816159 TJ Sokol Uherský Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
02.-04.08. 716163 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.08. 816160 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.08. 716164 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.08. 816161 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-07.08. 716165 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/5 04.-07.08. 816162 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5
04.-06.08. 716166 TK Lány (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 816163 TK Lány (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.08. 716167 TJ Sokol Hostivice (C)             
05.-07.08. 716168 TJ Baník Ostrava OKD (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5 05.-07.08. 816164 TJ Baník Ostrava OKD (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-08.08. 716169 Sokol Lanžhot (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-08.08. 816165 Sokol Lanžhot (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.08. 716170 TK Kunštát (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.08. 816166 TK Kunštát (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.08. 716171 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.08. 816167 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.08. 716172 TK Strakonice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.08. 816168 TK Strakonice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.08. 716173 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 05.-07.08. 816169 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.08. 716174 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.08. 816170 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.08. 716175 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 05.-07.08. 816171 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.08. 716176 TK Pernštýn 1897 Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 05.-07.08. 816172 TK Pernštýn 1897 Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.08. 716177 Tenisový klub Písečná, z.s. (C)       05.-07.08. 816173 Tenisový klub Písečná, z.s. (C)      
05.-07.08. 716178 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.08. 816174 TK RAPID LIBEREC (C)      
05.-07.08. 716179 SK Véska (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.08. 816175 SK Véska (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-06.08. 716180 SK Žalov (C)             
05.-06.08. 716181 Slavoj Čerčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
05.-07.08. 716182 TCG Karlovy Vary (C)             
05.-07.08. 716183 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 05.-07.08. 816176 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.08. 716184 LTC Beroun, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       06.-07.08. 816177 Slavoj Čerčany (C)      
07.-09.08. 716185 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.08. 816178 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.08. 716186 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.08. 816179 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.08. 716187 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.08. 816180 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.08. 716188 TO SK Žamberk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.08. 816181 TO SK Žamberk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.08. 716189 TK Horní Měcholupy (C)       09.-11.08. 816182 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.08. 716190 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 09.-11.08. 816183 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.08. 716191 TC VŠ Praha (C)       11.-13.08. 816184 TC VŠ Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.08. 716192 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.08. 816185 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.08. 716193 Tenis Tábor (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 12.-14.08. 816186 Tenis Tábor (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.08. 716194 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 12.-14.08. 816187 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.08. 716195 Tenisový klub Bruntál, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.08. 816188 Tenisový klub Bruntál, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-15.08. 716196 TK Tuřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-15.08. 816189 TK Tuřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.08. 716197 Spartak Polička (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.08. 816190 Spartak Polička (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.08. 716198 TC Jičín (C)             
12.-14.08. 716199 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.08. 816191 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
12.-14.08. 716200 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.08. 816192 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.08. 716201 T.J. Sokol Šumperk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.08. 816193 T.J. Sokol Šumperk (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/*
12.-14.08. 716202 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/4 12.-14.08. 816194 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4
12.-15.08. 716203 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-15.08. 816195 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.08. 716204 TK Holice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
12.-14.08. 716205 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.08. 816196 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.08. 716206 ITS Tennis centre s.r.o. (C)       12.-14.08. 816197 ITS Tennis centre s.r.o. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.08. 716207 1. Východočeská Tenisová (C)       12.-14.08. 816198 1. Východočeská Tenisová (C)      
       12.-14.08. 816199 TK Chomutov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       13.-14.08. 816200 TC Jičín (C)      
14.-17.08. 716208 TK Zlín (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/11       
       14.-17.08. 816201 TC BORS CLUB-STK Břeclav (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9
14.-17.08. 716209 Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       14.-17.08. 816202 Lob S.A. Bohnice, zs (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9
14.-16.08. 716210 TO SK Mělník (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.08. 816203 TO SK Mělník (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.08. 716211 TK ZVVZ Milevsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.08. 816204 TK ZVVZ Milevsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.08. 716212 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.08. 816205 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.08. 716213 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.08. 816206 TK Mnichovo Hradiště (C)      
16.-18.08. 716214 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.08. 816207 ASK Lipůvka (C)      
17.-18.08. 716215 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 17.-18.08. 816208 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-22.08. 716216 TK PRECHEZA Přerov o.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14       
       18.-22.08. 816209 TK DEZA Valašské Meziříčí (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
19.-21.08. 716217 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 19.-21.08. 816210 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
19.-20.08. 716218 Tenisový klub Šternberk, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-20.08. 816211 Tenisový klub Šternberk, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.08. 716219 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.08. 816212 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.08. 716220 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.08. 816213 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.08. 716221 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.08. 816214 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.08. 716222 TC Brno. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 19.-21.08. 816215 TC Brno. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.08. 716223 Lokomotiva Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.08. 816216 Lokomotiva Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.08. 716224 LTC České Budějovice,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.08. 816217 LTC České Budějovice,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.08. 716225 SK Vitality Slezsko o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.08. 816218 SK Vitality Slezsko o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.08. 716226 LTC Nový Bydžov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.08. 816219 LTC Nový Bydžov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.08. 716227 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
19.-21.08. 716228 Lokomotiva Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/4 19.-21.08. 816220 Lokomotiva Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/-
19.-21.08. 716229 Čechie Dalovice (C)       19.-21.08. 816221 Čechie Dalovice (C)      
19.-21.08. 716230 TK Jirkov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.08. 816222 TK Jirkov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-20.08. 716231 U.S.SPA TC Dolní Dobrouč (C)             
       19.-21.08. 816223 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.08. 716232 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.08. 816224 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.08. 716233 TC Hořice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.08. 816225 TC Hořice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.08. 716234 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.08. 816226 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.08. 716235 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 19.-21.08. 816227 Tempo Praha (C)      
19.-21.08. 716236 TJ Radlice (C)       19.-21.08. 816228 TJ Radlice (C)      
22.-24.08. 716237 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.08. 816229 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.08. 716238 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.08. 816230 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
22.-24.08. 716239 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.08. 816231 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-27.08. 716240 TK TENNISPOINT FM (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
       24.-27.08. 816232 TK Sokolov (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       24.-27.08. 816233 TK DEZA Valašské Meziříčí (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9
24.-27.08. 716241 SK SPORTCENTRUM Roudná (B)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
       25.-27.08. 816234 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.08. 716242 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 25.-27.08. 816235 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.08. 716243 TK Lány (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.08. 816236 TK Lány (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.08. 716244 TK Krnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-28.08. 816237 TK Krnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.08. 716245 Tenis Tábor (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 26.-28.08. 816238 Tenis Tábor (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
26.-28.08. 716246 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-28.08. 816239 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       26.-27.08. 816240 TK Aš (C)      
26.-28.08. 716247 TJ Kralupy o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 26.-28.08. 816241 TJ Kralupy o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.08. 716248 HTK Třebíč (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 26.-28.08. 816242 HTK Třebíč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.08. 716249 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-28.08. 816243 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)      
26.-28.08. 716250 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 26.-28.08. 816244 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.08. 716251 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 26.-28.08. 816245 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.08. 716252 Sokol Horní Počernice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-28.08. 816246 Sokol Horní Počernice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       26.-27.08. 816247 Sokol TK Kaplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.08. 716253 Spartak Vlašim (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-28.08. 816248 Spartak Vlašim (C)      
26.-28.08. 716254 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/6 26.-28.08. 816249 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.08. 716255 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-28.08. 816250 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.08. 716256 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-28.08. 816251 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       26.-28.08. 816252 LTC Beroun, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-31.08. 716257 TC-MJ TENIS Líšeň (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/9       
28.-31.08. 716258 TC VITALITY Březnice (B)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
       28.-31.08. 816253 TK Znojmo (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       28.-31.08. 816254 TK PTA Kolín (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9
29.-31.08. 716259 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.08. 816255 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.08-01.09. 716260 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.08-01.09. 816256 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.08-04.09. 716261 SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14       
01.-04.09. 716262 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-04.09. 816257 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.09. 716263 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 816258 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-04.09. 716264 SK Aritma Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 01.-04.09. 816259 SK Aritma Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.09. 716265 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 816260 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       01.-05.09. 816261 Tenis Dobříš (A)
Informace
Oficiální výsledky
13/12
02.-04.09. 716266 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.09. 816262 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-03.09. 716267 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
02.-04.09. 716268 LTC Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.09. 816263 LTC Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.09. 716269 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.09. 816264 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.09. 716270 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.09. 816265 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.09. 716271 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.09. 816266 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.09. 716272 Lokomotiva Trutnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 02.-04.09. 816267 Lokomotiva Trutnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-03.09. 716273 TK Doksy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-03.09. 816268 TK Doksy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-05.09. 716274 Lokomotiva Karlovy Vary (C)       02.-05.09. 816269 Lokomotiva Karlovy Vary (C)      
02.-04.09. 716275 TC Austerlitz (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.09. 816270 TC Austerlitz (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.09. 716276 LTC Český Krumlov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.09. 816271 LTC Český Krumlov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.09. 716277 TK Písek (C)       02.-04.09. 816272 TK Písek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.09. 716278 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.09. 816273 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.09. 716279 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.09. 816274 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.09. 716280 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.09. 816275 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
02.-04.09. 716281 Tenisklub Cheb (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.09. 816276 Tenisklub Cheb (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
02.-04.09. 716282 LTC Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.09. 816277 LTC Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.09. 716283 TK Bohutín, z.s. (C)       02.-04.09. 816278 TK Bohutín, z.s. (C)      
02.-04.09. 716284 TK Dynamo Hradec Králové (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.09. 816279 TK Dynamo Hradec Králové (C)      
02.-04.09. 716285 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 02.-04.09. 816280 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-03.09. 716286 SK Žalov (C)             
       02.-04.09. 816281 LTC Litvínov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       02.-04.09. 816282 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       02.-03.09. 816283 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)      
02.-04.09. 716287 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
08.-12.09. 716288 TO SK Mělník (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/13       
       08.-12.09. 816284 SK TALENT 13 - spolek (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
09.-11.09. 716289 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.09. 816285 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       09.-10.09. 816286 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.09. 716290 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
  -/- 09.-11.09. 816287 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.09. 716291 TŠ Hostivař (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 09.-11.09. 816288 TŠ Hostivař (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.09. 716292 TK LTC Děčín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.09. 816289 TK LTC Děčín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-12.09. 716293 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 09.-12.09. 816290 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.09. 716294 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.09. 816291 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.09. 716295 Sokol Nepomuk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.09. 816292 Sokol Nepomuk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-10.09. 716296 TK Dubí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-10.09. 816293 TK Dubí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.09. 716297 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.09. 816294 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.09. 716298 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 09.-11.09. 816295 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.09. 716299 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.09. 816296 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.09. 716300 Slavoj Litoměřice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
09.-10.09. 716301 TK Hlinsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 09.-10.09. 816297 TK Hlinsko (C)      
09.-10.09. 716302 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-10.09. 816298 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-18.09. 716303 Lokomotiva Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/- 15.-18.09. 816299 Lokomotiva Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/-
       15.-18.09. 816300 TC Spořilov Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-19.09. 716304 severočeský (B)       15.-19.09. 816301 severočeský (B)      
15.-18.09. 716305 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/10 15.-18.09. 816302 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
16.-18.09. 716306 TK Krnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.09. 816303 TK Krnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.09. 716307 Tenis Tábor (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.09. 816304 Tenis Tábor (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-17.09. 716308 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
16.-18.09. 716309 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.09. 816305 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.09. 716310 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 16.-18.09. 816306 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.09. 716311 TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.09. 816307 TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-19.09. 716312 TK Slavia Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-19.09. 816308 TK Slavia Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.09. 716313 Městský tenisový klub Karviná (C)       16.-18.09. 816309 Městský tenisový klub Karviná (C)      
16.-18.09. 716314 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.09. 816310 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.09. 716315 TK Jirkov (C)       16.-18.09. 816311 TK Jirkov (C)      
       16.-18.09. 816312 TC Nové Město n. Metují (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.09. 716316 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.09. 816313 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.09. 716317 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.09. 816314 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.09. 716318 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.09. 816315 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.09. 716319 DTK Skuteč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
16.-18.09. 716320 TK Bohutín, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 16.-18.09. 816316 TK Bohutín, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       16.-18.09. 816317 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.09. 716321 1. Východočeská Tenisová (C)             
       22.-25.09. 816318 LTC Český Krumlov (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
22.-25.09. 716322 TK Sezimovo Ústí (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
23.-25.09. 716323 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.09. 816319 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
23.-25.09. 716324 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.09. 816320 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.09. 716325 Baník Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 23.-25.09. 816321 Baník Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.09. 716326 TJ Zbrojovka Vsetín (C)       23.-25.09. 816322 TJ Zbrojovka Vsetín (C)      
       23.-26.09. 816323 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       23.-25.09. 816324 TK Sokolov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
23.-25.09. 716327 LTC Mladá Boleslav o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.09. 816325 LTC Mladá Boleslav o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.09. 716328 TK Roja Příbram (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.09. 816326 TK Roja Příbram (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.09. 716329 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.09. 816327 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.09. 716330 TC Dvůr Králové, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
23.-25.09. 716331 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.09. 816328 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.09. 716332 TK Mohelnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/- 23.-25.09. 816329 TK Mohelnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.09. 716333 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.09. 816330 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.09. 716334 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.09. 816331 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.09. 716894 Meziokresní přebory PM,PS,RO
Lokomotiva Plzeň (P)
            
       27.09-01.10. 816332 TK Milo Olomouc (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
28.09-01.10. 716335 TK PRECHEZA Přerov o.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/10       
28.09-01.10. 716336 středočeský (B)
Informace
Oficiální výsledky
13/13 28.09-01.10. 816333 středočeský (B)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
29.09-01.10. 716986 Oresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.09-01.10. 816986 Oresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.09-02.10. 716337 Sokol Lanžhot (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.09-02.10. 816334 Sokol Lanžhot (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.09-01.10. 716338 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 30.09-01.10. 816335 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.09-02.10. 716867 Okresní přebor Strakonice
TK Strakonice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.09-02.10. 816867 Okresní přebor Strakonice
TK Strakonice (P)
     
30.09-02.10. 716339 TC Brno. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 30.09-02.10. 816336 TC Brno. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5
30.09-02.10. 716340 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.09-02.10. 816337 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.09-02.10. 716341 SK JC Sport Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 30.09-02.10. 816338 SK JC Sport Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.09-02.10. 716342 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 30.09-02.10. 816339 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5
30.09-02.10. 716343 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/6 30.09-02.10. 816340 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.09-02.10. 716344 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.09-02.10. 816341 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.09-02.10. 716345 Sparta Kutná Hora (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 30.09-02.10. 816342 Sparta Kutná Hora (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.09-01.10. 716847 Okresní přebor Praha-západ
Řevnická sportovní (P)
      30.09-01.10. 816847 Okresní přebor Praha-západ
Řevnická sportovní (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4