Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Soutěže smíšených družstev ČTS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Zobrazit
Celá ČR
Praha
Středočes.
Jihočes.
Západočes.
Severočes.
Východočes.
Jihomor.
Severomor.
700 MČR družstev - MONETA O POHÁR PREZIDENTA ČTS - ČF, SF
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
14. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - Jihočeská LIGA
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - OŽM I.
Finále o postup na MČR DM1A-DM1B
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
Baráž o postup do ligy mladšího žactva 2024
MONETA-O PUTOVNÍ POHÁR PREZIDENTA ČTS
701 - MONETA O Pohár Prezidenta ČTS - MČR dr. ml. ž. - Zlín, 1.kolo 13.7.2023
41. 1.třída A
41 - I. třída A
15. Krajský přebor I.
OŽM II. PL semifinále, finále
DM1A
42 - Královéhradecký krajský přebor
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
Oblastní přebor skupina A
714 MČR družstev - MONETA O POHÁR PREZIDENTA ČTS FI, o 3. m.
42. 1.třída B
42 - I. třída B
OŽM II. KV
DM1B
43 - Pardubický krajský přebor
I.TŔÍDA sk.AM
Oblastní přebor skupina B
758 - MONETA O Pohár Prezidenta ČTS - MČR dr. ml. ž. - Zlín, 5.-8. místo
43. 2.třída A
43 - II. třída A
OŽM II. PL A
DM2A (4+0)
44a - Královéhradecká soutěž 1. Třída `4 členná` A
I.TŔÍDA sk.BM
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
44. 2.třída B
44 - II. třída B
OŽM II. PL B
DM2B (4+0)
44b - Královéhradecká soutěž 1. Třída `4 členná` B
II.TŔÍDA sk.AM
Oblastní soutěž 1.třída skupina B
45. 2.třída C
45 - III. třída A
OŽM II. PL o 5. - 8. místo
DM2C (4+0)
44c - Královéhradecká soutěž 1. Třída `4 členná` C
II.TŔÍDA sk.BM
MŽ-1-3-4-6bb Oblastní soutěž skupina B
47. 2+1
46 - III. třída B
DM2D (4+0)
44d - Královéhradecká soutěž 1. Třída `4 členná` D
II.TŔÍDA sk.CM
MŽ-1-3-4-6bb Oblastní soutěž skupina C
48. Soutěže smíšených družstev 2023-A
47 - III. třída C
45a - Pardubická soutěž 1. Třída `4 členná` A
II.TŔÍDA sk.DM
MŽ-1-3-4-6bb Oblastní soutěž skupina D
49. Soutěže smíšených družstev 2023-B
48 - III. třída D
45a - Pardubická soutěž 1. Třída `4 členná` A_NADSTAVBA 4.6.2023
4+0 sk. A
MŽ-1-3-4-6bb,Oblastní soutěž-skupina A
49 - III. třída E
45b - Pardubická soutěž 1. Třída `4 členná` B
4+0 sk. B
45c - Pardubická soutěž 1. Třída `4 členná` C
4+0 sk. C
46/44abcd - Královéhradecká soutěž 1. Třída `4 členná` _NADSTAVBA 28.5.2023
4+0 sk. D
46/44abcd - Královéhradecká soutěž 1. Třída `4 členná` _NADSTAVBA 4.6.2023
47/45bc - Pardubická soutěž 1. Třída `4 členná`_NADSTAVBA 18.6.2023