Český tenisový svaz

Jumar Jakub

Datum narození:
08.10.2007
Platnost reg. do:
04.10.2020
Klub:
TŠ Hostivař
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TŠ Hostivař
341 (12)
 
 
 
2019
TŠ Hostivař
299 (15)
 
 
 
2020
TŠ Hostivař
133 (1)
479 (6)
 
 
29.07.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

4>2 Duda, Jumar - Jumar, Pelant 6:3, 6:2
2>1 Fröhlich, Fröhlich - Duda, Jumar 6:2, 6:2
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34. 2.třída B
27.4.2019, TŠ Hostivař - Tenis Cibulka
1
2.
34. 2.třída B
4.5.2019, TJ Spoje Praha B - TŠ Hostivař
1
3.
34. 2.třída B
11.5.2019, TŠ Hostivař - SK HAMR, z.s. D
1
4.
34. 2.třída B
25.5.2019, TK Hovorčovice - TŠ Hostivař
3
5.
34. 2.třída B
8.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TŠ Hostivař
1
6.
34. 2.třída B
15.6.2019, TŠ Hostivař - TK Konstruktiva, z.s.
1
7.
34. 2.třída B
22.6.2019, TK Horní Měcholupy - TŠ Hostivař
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34. 2.třída B
27.4.2019, TŠ Hostivař - Tenis Cibulka
1
2.
34. 2.třída B
4.5.2019, TJ Spoje Praha B - TŠ Hostivař
1
3.
34. 2.třída B
11.5.2019, TŠ Hostivař - SK HAMR, z.s. D
1
4.
34. 2.třída B
25.5.2019, TK Hovorčovice - TŠ Hostivař
2
5.
34. 2.třída B
8.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TŠ Hostivař
0
6.
34. 2.třída B
15.6.2019, TŠ Hostivař - TK Konstruktiva, z.s.
0
7.
34. 2.třída B
22.6.2019, TK Horní Měcholupy - TŠ Hostivař
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

27
2
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
3
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

15
4
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

15
5
02.02.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 5/5

0
6
09.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/5

15
7
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

20
8
02.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

20
9
16.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
10
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

0
11
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/6

20
12
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

20
13
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

0
14
01.06.2019, TM CUP

TŠ Hostivař (C - 200), K: 5/-

20
15
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

43
16
10.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: 4/4

30
17
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

27
18
20.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 6/6

40
19
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/-

20
20
03.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/-

0
21
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

20
22
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

24
23
14.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 7/7

0
24
28.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

30
25
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/-

0
26
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

0
 Jednotlivci celkem
421/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
2
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
3
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

14
4
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

10
5
02.02.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 5/5

0
6
09.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/5

0
7
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

20
8
02.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

20
9
16.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
10
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

0
11
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/6

20
12
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
13
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

0
14
01.06.2019, TM CUP

TŠ Hostivař (C - 200), K: 5/-

-
15
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

0
16
10.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: 4/4

15
17
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

20
18
20.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 6/6

27
19
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/-

-
20
03.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/-

-
21
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

15
22
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

0
23
14.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 7/7

18
24
28.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

15
25
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/-

-
26
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
209/21
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

8>4 Pešta, Jumar - Mašata, Krejčiřík 6:1, 6:3
4>2 Fejka, Eversfield - Pešta, Jumar 6:3, 1:6, 1:0
získané body: 14 b.
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

8>4 Jumar, Pešta - Witoš, Šťovíček 6:1, 6:1
4>2 Svoboda, Nekovář - Jumar, Pešta 4:6, 7:6, 1:0
získané body: 10 b.
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

4>2 Duda, Jumar - Svoboda, Nekovář 6:7, 6:4, 1:0
2>1 Duda, Jumar - Pugner, Trupl 6:1, 6:1
získané body: 20 b.
02.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

8>4 Kozák, Jumar - Stoyanov, Minx 6:2, 6:3
4>2 Kozák, Jumar - Kačur, Kačur 6:1, 6:1
2>1 Kozák, Jumar - Volšička, Zíta 7:6, 4:6, 1:0 (5)
získané body: 20 b.
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/6

4>2 Jumar, Pešta - Trupl, Pugner 6:4, 5:7, 1:0
2>1 Duda, Köhler - Jumar, Pešta 4:6, 6:0, 1:0
získané body: 20 b.
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

4>2 Zeman, Rat - Jumar, Köhler 2:6, 6:3, 1:0
získané body: 0 b.
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

16>8 Jumar Jakub- Krejčík David6:1, 6:1
8>4 Jumar Jakub- Slaboch Tomáš6:1, 4:6, 1:0 (1)
4>2 Jumar Jakub- Chipashvili Giorgi6:1, 4:6, 1:0 (9)
2>1 Hesser Filip- Jumar Jakub3:6, 6:2, 1:0 (3)
získané body: 27 b.
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

8>4 Jumar, Duda - Krištůfek, Kecek 6:2, 6:1
4>2 Jumar, Duda - Chipashvili, Hejnar 6:2, 6:2
2>1 Jumar, Duda - Hesser, Lorentzon 6:4, 6:0
získané body: 20 b.
20.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 6/6

8>4 Hromek, Jumar - Mráz, Loucký 6:1, 6:0
4>2 Hromek, Jumar - Zedek, Kumpera 3:6, 6:1, 1:0 (11)
2>1 Hromek, Jumar - Lvovský, Hromek 6:3, 6:2
získané body: 27 b.
28.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

8>4 Duda, Jumar - Urbánek, Prošek 6:2, 6:0
4>2 Duda, Jumar - Drlík, Šandera 6:0, 6:2
2>1 Duda, Jumar - Eversfield, Linhart 6:3, 6:0
získané body: 15 b.
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

8>4 Zedek Jakub- Jumar Jakub7:5, 6:7 (4), 6:1
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
44. 2.třída B
28.4.2019, TJ Spoje Praha B - TŠ Hostivař
4
2.
44. 2.třída B
5.5.2019, TŠ Hostivař - Sportcentrum Uhříněves
6
3.
44. 2.třída B
12.5.2019, TCD Donovalská A - TŠ Hostivař
9
4.
44. 2.třída B
26.5.2019, TŠ Hostivař - TJ Solidarita Praha 10 B
6
5.
44. 2.třída B
9.6.2019, LTC Modřany 2005 B - TŠ Hostivař
6
6.
44. 2.třída B
16.6.2019, TŠ Hostivař - TK Čechie Karlín z.s.
12
 Družstva celkem (2hra)
43
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
70
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
55

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
44. 2.třída B
28.4.2019, TJ Spoje Praha B - TŠ Hostivař
3
2.
44. 2.třída B
5.5.2019, TŠ Hostivař - Sportcentrum Uhříněves
5
3.
44. 2.třída B
12.5.2019, TCD Donovalská A - TŠ Hostivař
4
4.
44. 2.třída B
26.5.2019, TŠ Hostivař - TJ Solidarita Praha 10 B
5
5.
44. 2.třída B
9.6.2019, LTC Modřany 2005 B - TŠ Hostivař
2
6.
44. 2.třída B
16.6.2019, TŠ Hostivař - TK Čechie Karlín z.s.
8
 Družstva celkem (4hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
70
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
55