Český tenisový svaz

Mohamed Rahman

Datum narození:
30.07.2009
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
8.6.2019, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice B
1
2.
33. 2.třída A
15.6.2019, SK Meteor Praha B - SK HAMR, z.s. C
0
3.
33. 2.třída A
22.6.2019, SK HAMR, z.s. C - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
1.
37. 3.třída C
11.5.2019, LTC Podolí Praha - SK HAMR, z.s. E
1
2.
37. 3.třída C
25.5.2019, SK HAMR, z.s. E - TK Písnice B
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
8.6.2019, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice B
1
2.
33. 2.třída A
15.6.2019, SK Meteor Praha B - SK HAMR, z.s. C
1
3.
33. 2.třída A
22.6.2019, SK HAMR, z.s. C - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
1.
37. 3.třída C
11.5.2019, LTC Podolí Praha - SK HAMR, z.s. E
1
2.
37. 3.třída C
25.5.2019, SK HAMR, z.s. E - TK Písnice B
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

0
2
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
3
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
4
15.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

0
5
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

10
6
28.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

0
7
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
8
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/-

0
9
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
10
09.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/5

10
11
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/5

14
12
23.02.2019, Vitality Cup Březnice

TC VITALITY Březnice (C - 400), K: 5/5

0
13
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

20
14
16.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
15
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/-

14
16
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
17
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

7
18
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

0
19
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/-

0
20
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

0
21
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/-

10
22
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

15
23
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

0
 Jednotlivci celkem
110/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
3
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

7
4
15.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

7
5
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

14
6
28.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

-
7
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
8
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/-

-
9
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

7
10
09.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/5

0
11
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/5

0
12
23.02.2019, Vitality Cup Březnice

TC VITALITY Březnice (C - 400), K: 5/5

15
13
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
14
16.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
15
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/-

-
16
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

10
17
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

10
18
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

0
19
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/-

-
20
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

0
21
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/-

-
22
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

0
23
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
100/16
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

16>8 Mohamed, Germala - Buchtel, Novotný 6:2, 6:3
8>4 Andreas, Přáda - Mohamed, Germala 4:6, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 7 b.
16.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

8>4 Mohamed, Slabý - Kumpera, Brettl 6:4, 6:3
4>2 Mohamed, Slabý - Andr, Dejmek 6:3, 7:5
2>1 Mohamed, Slabý - Přáda, Severýn 6:4, 3:6, 1:0
získané body: 15 b.
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

8>4 Mohamed, Jirásek - Frýdl, Ta Tuan 6:1, 6:1
4>2 Mohamed, Jirásek - Nedvěd, Furlet 6:2, 6:2
2>1 Luňák, Vrána - Mohamed, Jirásek 7:5, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

32>16 Chodora, Pomahač - Lobovský, Mohamed 4:6, 6:2, 1:0
získané body: 0 b.