Český tenisový svaz

Růžička Jan

Datum narození:
16.11.2007
Platnost reg. do:
10.10.2019
Klub:
Sport club Na Zámečku
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Sport club Na Zámečku
329 (12)
 
 
 
2019
Sport club Na Zámečku
121 (25)
863 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
39 - III. třída E
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sport club Na Zámečku - TJ Sokol Strančice
1
2.
39 - III. třída E
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tsport Votice o.s. - Sport club Na Zámečku
6
3.
39 - III. třída E
11.5.2019 NT 26.5.2019, TO Slavoj Davle - Sport club Na Zámečku
1
4.
39 - III. třída E
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sporttenis Poříčí - Sport club Na Zámečku
1
5.
39 - III. třída E
25.5.2019 NT 9.6.2019, Sport club Na Zámečku - 1.TK Pacov
1
6.
39 - III. třída E
15.6.2019 NT 23.6.2019, Sport club Na Zámečku - SK ČECHOSLOVAN Dolní Jirčany z.s.
1
7.
39 - III. třída E
22.6.2019 NT 29.6.2019, T.J. Sokol Sedlčany - Sport club Na Zámečku
3
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
39 - III. třída E
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sport club Na Zámečku - TJ Sokol Strančice
1
2.
39 - III. třída E
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tsport Votice o.s. - Sport club Na Zámečku
0
3.
39 - III. třída E
11.5.2019 NT 26.5.2019, TO Slavoj Davle - Sport club Na Zámečku
1
4.
39 - III. třída E
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sporttenis Poříčí - Sport club Na Zámečku
1
5.
39 - III. třída E
25.5.2019 NT 9.6.2019, Sport club Na Zámečku - 1.TK Pacov
1
6.
39 - III. třída E
15.6.2019 NT 23.6.2019, Sport club Na Zámečku - SK ČECHOSLOVAN Dolní Jirčany z.s.
1
7.
39 - III. třída E
22.6.2019 NT 29.6.2019, T.J. Sokol Sedlčany - Sport club Na Zámečku
2
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
6
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TK Neridé
15
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Neridé - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
12
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, WILSON Tenis Centrum - TK Neridé
15
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, Slavoj Žiželice - TK Neridé
15
 Družstva celkem (2hra)
63
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
102
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
96

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
0
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TK Neridé
0
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Neridé - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
14
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, WILSON Tenis Centrum - TK Neridé
11
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, Slavoj Žiželice - TK Neridé
14
 Družstva celkem (4hra)
39
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
102
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
96