Český tenisový svaz

Ambrož Bruno

Datum narození:
25.12.2008
Platnost reg. do:
24.10.2020
Klub:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Tenisová škola Lucie Hrad
734 (6)
 
 
 
2020
Tenisová škola Lucie Hrad
310 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
36.3.třída B
27.4.2019, Sokol Petrovice - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
1
2.
36.3.třída B
25.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TGC Kunratice B
1
3.
36.3.třída B
22.6.2019, TJ Sokol Stodůlky - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
36.3.třída B
27.4.2019, Sokol Petrovice - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
1
2.
36.3.třída B
25.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TGC Kunratice B
1
3.
36.3.třída B
22.6.2019, TJ Sokol Stodůlky - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/5

10
3
15.12.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

10
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

0
5
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 5/5

15
6
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

0
7
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/4

15
8
19.01.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

14
9
26.01.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
10
02.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

10
11
09.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
12
16.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

0
13
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

14
14
02.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
15
16.03.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/4

0
16
23.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

7
17
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/6

10
18
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
19
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

0
20
01.06.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

10
21
25.06.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 5/4

0
22
13.07.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (C - 200), K: 5/4

15
23
15.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

15
24
17.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
25
20.07.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

10
26
27.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
27
10.08.2019

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

10
28
12.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
29
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/6

10
30
19.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
31
24.08.2019, PRINCE tour

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/-

15
32
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

0
33
30.08.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/4

20
34
07.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 5/4

0
35
21.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

10
36
28.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/-

7
 Jednotlivci celkem
242/36

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

7
2
08.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/5

10
3
15.12.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

10
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

-
5
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 5/5

10
6
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

0
7
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/4

0
8
19.01.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

10
9
26.01.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
10
02.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
11
09.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
12
16.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
13
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

0
14
02.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
15
16.03.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/4

0
16
23.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

7
17
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/6

10
18
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

7
19
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
20
01.06.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
25.06.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 5/4

0
22
13.07.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (C - 200), K: 5/4

0
23
15.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
24
17.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
25
20.07.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

0
26
27.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
27
10.08.2019

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

7
28
12.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
29
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/6

14
30
19.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
31
24.08.2019, PRINCE tour

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/-

-
32
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

0
33
30.08.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/4

15
34
07.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 5/4

7
35
21.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

7
36
28.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
171/30
19.01.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

8>4 Ambrož, Válek - Petráček, Doležal 6:1, 5:7, 1:0 (5)
4>2 Reitinger, Kubec - Ambrož, Válek 6:0, 6:0
získané body: 10 b.
09.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

8>4 Ambrož, Kejla - Hrabánek, Hrabánek 6:4, 4:6, 1:0
4>2 Kriško, Nemček - Ambrož, Kejla 7:6, 2:6, 1:0
získané body: 10 b.
16.03.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/4

4>2 Tuček, Slaboch - Ambrož, Roubík 6:4, 3:6, 1:0 (3)
získané body: 0 b.
20.07.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

8>4 Fric, Strouhal - Ambrož, Roubík 5:7, 6:0, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
10.08.2019

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

8>4 Ambrož, Růžek - Cízner, Pecka 6:1, 6:0
4>2 Trázník, Vaigl - Ambrož, Růžek 6:0, 6:4
získané body: 7 b.