Český tenisový svaz

Štěpánek Adam

Datum narození:
07.10.2009
Platnost reg. do:
02.10.2020
Klub:
TENIS Klánovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TENIS Klánovice
393 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35.3.třída A
8.6.2019, TENIS Klánovice - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35.3.třída A
8.6.2019, TENIS Klánovice - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/4

15
2
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

10
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

0
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

10
5
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/4

0
6
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

0
7
26.01.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

0
8
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

20
9
09.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

0
10
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
11
23.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
12
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

0
13
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

5
14
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

0
15
29.06.2019

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

15
16
03.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

20
17
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

0
18
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

0
19
23.07.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 200), K: 4/-

0
20
12.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

7
21
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/6

0
22
20.08.2019, Praha Wilson TOUR 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 5/-

0
23
24.08.2019, Tecnifibre cup

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
24
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

0
25
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

7
26
31.08.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

10
27
07.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 5/4

10
28
13.09.2019, Spořilov CUP 2019

TC Spořilov Praha (C - 200), K: 5/4

0
29
21.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

7
30
28.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
156/30

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/4

7
2
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

0
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

0
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

0
5
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/4

0
6
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

0
7
26.01.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

0
8
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

10
9
09.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

-
10
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
11
23.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
12
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
13
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

-
14
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

7
15
29.06.2019

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

0
16
03.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
17
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

0
18
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

0
19
23.07.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 200), K: 4/-

-
20
12.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

0
21
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/6

0
22
20.08.2019, Praha Wilson TOUR 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 5/-

-
23
24.08.2019, Tecnifibre cup

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
24
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

0
25
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
26
31.08.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

0
27
07.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 5/4

0
28
13.09.2019, Spořilov CUP 2019

TC Spořilov Praha (C - 200), K: 5/4

0
29
21.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

0
30
28.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
41/25
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

32>16 Štěpánek Adam- Drul Matvij6:2, 6:2
16>8 Kolesár Matyáš- Štěpánek Adam4:6, 7:5, 1:0 (2)
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43. 2.třída A
28.4.2019, TENIS Klánovice B - SK HAMR, z.s. D
1
2.
43. 2.třída A
5.5.2019, SK Satalice A - TENIS Klánovice B
0
3.
43. 2.třída A
12.5.2019, TENIS Klánovice B - TK Start Praha-Topolka
3
4.
43. 2.třída A
26.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TENIS Klánovice B
1
5.
43. 2.třída A
9.6.2019, TENIS Klánovice B - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1
6.
43. 2.třída A
23.6.2019, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice B
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43. 2.třída A
28.4.2019, TENIS Klánovice B - SK HAMR, z.s. D
1
2.
43. 2.třída A
5.5.2019, SK Satalice A - TENIS Klánovice B
6
3.
43. 2.třída A
12.5.2019, TENIS Klánovice B - TK Start Praha-Topolka
7
4.
43. 2.třída A
26.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TENIS Klánovice B
1
5.
43. 2.třída A
9.6.2019, TENIS Klánovice B - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
3
6.
43. 2.třída A
23.6.2019, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice B
0
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23