Český tenisový svaz

Trunda Jakub

Datum narození:
12.08.2008
Platnost reg. do:
20.10.2021
Klub:
SK Véska
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
SK Véska
724 (6)
 
 
 
2020
SK Véska
536 (9)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
04.05.2019, TK Milo Olomouc C - SK Véska Olomouc
1
2.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
11.05.2019, SK Véska Olomouc - SK JC Sport Opava C
0
3.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
08.06.2019, Tenisový klub Sokol Lipník n.B. - SK Véska Olomouc
1
4.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
15.06.2019, SK Véska Olomouc - TK Opava
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
04.05.2019, TK Milo Olomouc C - SK Véska Olomouc
1
2.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
11.05.2019, SK Véska Olomouc - SK JC Sport Opava C
0
3.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
08.06.2019, Tenisový klub Sokol Lipník n.B. - SK Véska Olomouc
1
4.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
15.06.2019, SK Véska Olomouc - TK Opava
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
21.09.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

8>4 Kleiner, Trunda - Tichý, Vícha 6:2, 7:5
4>2 Foldyna, Hejátko - Kleiner, Trunda 4:6, 6:2, 1:0 (5)
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
28.04.2019, SK Véska - TO Odry
6
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
08.05.2019, SK Véska - Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
1
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
12.05.2019, Sokol Vrbno p.Pradědem - SK Véska
1
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
26.05.2019, SK Véska - TK Gymnázium Uničov
1
5.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
09.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - SK Véska
0
6.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
16.06.2019, TK Milo Olomouc C - SK Véska
6
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
28.04.2019, SK Véska - TO Odry
5
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
08.05.2019, SK Véska - Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
1
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
12.05.2019, Sokol Vrbno p.Pradědem - SK Véska
1
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
26.05.2019, SK Véska - TK Gymnázium Uničov
1
5.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
09.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - SK Véska
8
6.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
16.06.2019, TK Milo Olomouc C - SK Véska
4
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32