Český tenisový svaz

Mráz Jakub

Datum narození:
17.05.2009
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
Tenisová škola Lucie Hrad
350 (12)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.08.2020

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

7
2
05.09.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
14/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.08.2020

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

0
2
05.09.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2
15.08.2020

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

8>4 Holub, Dymák - Mráz, Ambrož 6:1, 7:6 (4)
získané body: 0 b.
05.09.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

32>16 Mráz Jakub- Šámal Viktor2:6, 7:5, 1:0
16>8 Holub Martin- Mráz Jakub6:4, 6:2
získané body: 7 b.
05.09.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

8>4 Marek, Kříž - Vedral, Mráz 6:2, 6:2
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
6.6.2020, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - Tempo Praha A
1
2.
31. 1.třída A
20.6.2020, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - SK Meteor Praha A
0
1.
36.3.třída B
27.6.2020, TJ Sokol Stodůlky - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
6.6.2020, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - Tempo Praha A
1
2.
31. 1.třída A
20.6.2020, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - SK Meteor Praha A
0
1.
36.3.třída B
27.6.2020, TJ Sokol Stodůlky - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 12/12

32>16 Vokroj, Mráz - Kabrhel, Jourdren 4:6, 6:3, 1:0 (8)
16>8 Fojtů, Rat - Vokroj, Mráz 6:2, 6:1
získané body: 21 b.
18.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 6/6

32>16 Mráz Jakub- Drahoš Karel6:0, 6:0
16>8 Mráz Jakub- Mizera Adam6:1, 6:0
8>4 Mráz Jakub- Michel Maxim2:6, 6:2, 1:0
4>2 Duda Adam- Mráz Jakub6:0, 6:1
získané body: 27 b.
18.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 6/6

8>4 Mráz, Vokroj - Nemček, Klika 7:5, 6:0
4>2 Mráz, Vokroj - Witoš, Macinauer 6:4, 6:3
2>1 Duda, Luxa - Mráz, Vokroj 6:0, 6:2
získané body: 20 b.
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

64>32 Mráz Jakub- Štěpánek Adam2:6, 6:4, 1:0 (7)
32>16 Vágner Dominik- Mráz Jakub6:0, 6:1
získané body: 28 b.
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

32>16 Mráz, Vokroj - Štěpánek, Štěpánek 6:4, 3:6, 1:0 (10)
16>8 Wirgler, Vaněk - Mráz, Vokroj 6:1, 6:2
získané body: 18 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
7.6.2020, SK HAMR, z.s. C - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
3
2.
42. 1.třída B
21.6.2020, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - LTC Modřany 2005 A
0
3.
42. 1.třída B
28.6.2020, SK Aritma Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
9
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
7.6.2020, SK HAMR, z.s. C - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
4
2.
42. 1.třída B
21.6.2020, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - LTC Modřany 2005 A
4
3.
42. 1.třída B
28.6.2020, SK Aritma Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20