Český tenisový svaz

Klokov Martin

Datum narození:
23.10.2008
Platnost reg. do:
11.10.2020
Klub:
SK Tenis Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
SK Tenis Kladno
540 (9)
 
 
 
2020
SK Tenis Kladno
351 (12)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, SK Tenis Kladno B - Tenisový klub Černošice
1
2.
33 - II. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, SK Tenis Kladno B - Sportclub Řevnice B
1
3.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, SK Tenis Kladno B - Spartak Hořovice
0
4.
33 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno B
0
5.
33 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno B
0
6.
33 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, TO SK Mělník - SK Tenis Kladno B
1
1.
Q 33-34 II. třída
7.9.2019 9:30, NT 8.9. 9:30, TENIS VLAŠIM,z.s. - SK Tenis Kladno B
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, SK Tenis Kladno B - Tenisový klub Černošice
1
2.
33 - II. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, SK Tenis Kladno B - Sportclub Řevnice B
1
3.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, SK Tenis Kladno B - Spartak Hořovice
0
4.
33 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno B
0
5.
33 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno B
0
6.
33 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, TO SK Mělník - SK Tenis Kladno B
0
1.
Q 33-34 II. třída
7.9.2019 9:30, NT 8.9. 9:30, TENIS VLAŠIM,z.s. - SK Tenis Kladno B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 400), K: 5/4

0
3
15.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: 5/5

0
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

0
5
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

0
6
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/4

0
7
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
8
26.01.2019, SK Tenis Kladno

SK Tenis Kladno (C - 400), K: 4/4

0
9
02.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

10
10
09.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
11
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

15
12
02.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/6

14
13
09.03.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/-

0
14
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
15
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/5

0
16
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

10
17
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

16
18
01.06.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 6/6

0
19
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/4

0
20
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
21
07.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
22
24.08.2019, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: 4/-

0
23
27.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

20
24
01.09.2019, SK Tenis CUP

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

10
25
07.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/-

15
26
14.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 5/-

0
27
21.09.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

0
28
28.09.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
155/28

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
2
08.12.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 400), K: 5/4

0
3
15.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: 5/5

0
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

-
5
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

0
6
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/4

7
7
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
8
26.01.2019, SK Tenis Kladno

SK Tenis Kladno (C - 400), K: 4/4

7
9
02.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
10
09.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
11
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
12
02.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
13
09.03.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/-

-
14
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
15
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/5

10
16
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

0
17
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
18
01.06.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 6/6

0
19
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/4

15
20
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
21
07.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
22
24.08.2019, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: 4/-

-
23
27.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

10
24
01.09.2019, SK Tenis CUP

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

0
25
07.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/-

-
26
14.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 5/-

-
27
21.09.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

7
28
28.09.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
90/23
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

8>4 Bohoněk, Klokov - Košvanec, Aulich 6:1, 6:4
4>2 Šimek, Jurda - Bohoněk, Klokov 6:7, 6:4, 1:0 (4)
získané body: 10 b.
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/4

16>8 CHot Vladimír- Klokov Martin3:6, 6:2, 6:1
získané body: 0 b.
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/4

8>4 Klokov, Fric - Löhner, Valenta 6:4, 6:4
4>2 Klokov, Fric - CHot, Hauer 7:5, 6:1
2>1 Klokov, Fric - STRNAD, Fingerhut 6:0, 6:1
získané body: 15 b.
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

4>2 Klokov, Fric - Fogelman, Dzúr 0:6, 6:4, 1:0
2>1 Dzúr, Moravec - Klokov, Fric 6:1, 6:3
získané body: 10 b.
27.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Klokov, Augustín - Košta, Jindra 6:3, 6:1
2>1 Tuček, Votava - Klokov, Augustín 6:1, 6:4
získané body: 10 b.
21.09.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Klokov, Šupáček - Hašek, Votava 6:0, 7:6 (4)
4>2 Hošpes, Bisek - Klokov, Šupáček 6:4, 6:1
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno
0
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, SK Tenis Kladno - TC VITALITY Březnice
3
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Zdice - SK Tenis Kladno
0
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, SK Tenis Kladno - Tenis Dobříš
4
5.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
0
6.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sportclub Řevnice - SK Tenis Kladno
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno
0
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, SK Tenis Kladno - TC VITALITY Březnice
3
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Zdice - SK Tenis Kladno
0
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, SK Tenis Kladno - Tenis Dobříš
0
5.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
7
6.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sportclub Řevnice - SK Tenis Kladno
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17