Český tenisový svaz

Vokroj Marek

Datum narození:
10.10.2009
Platnost reg. do:
26.10.2019
Klub:
LTC Modřany 2005
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, TK Ruzyně Praha - SK OAZA Praha
0
2.
33. 2.třída A
11.5.2019, TK Ruzyně Praha - Tempo Praha A
1
3.
33. 2.třída A
8.6.2019, TK Ruzyně Praha - SK Meteor Praha B
0
4.
33. 2.třída A
15.6.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TK Ruzyně Praha
1
5.
33. 2.třída A
22.6.2019, TK Ruzyně Praha - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, TK Ruzyně Praha - SK OAZA Praha
0
2.
33. 2.třída A
11.5.2019, TK Ruzyně Praha - Tempo Praha A
0
3.
33. 2.třída A
8.6.2019, TK Ruzyně Praha - SK Meteor Praha B
1
4.
33. 2.třída A
15.6.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TK Ruzyně Praha
0
5.
33. 2.třída A
22.6.2019, TK Ruzyně Praha - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

0
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
3
15.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

10
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

10
5
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

14
6
11.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

0
7
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

0
8
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

10
9
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
10
09.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

7
11
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
12
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/-

15
13
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

7
14
09.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
15
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/6

10
16
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
17
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
18
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

0
19
01.06.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 6/6

14
20
29.06.2019

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/-

0
21
06.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

0
22
10.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: 4/-

10
23
20.07.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/-

0
24
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

0
25
30.07.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 200), K: 4/-

10
26
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
27
17.08.2019

TK Písek (C - 200), K: 5/5

10
 Jednotlivci celkem
192/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
3
15.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

-
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

-
5
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

0
6
11.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

-
7
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

-
8
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

0
9
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
10
09.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
11
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
12
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/-

-
13
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

15
14
09.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
15
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/6

0
16
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
17
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
18
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
19
01.06.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 6/6

20
20
29.06.2019

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/-

-
21
06.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

7
22
10.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: 4/-

-
23
20.07.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/-

-
24
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

0
25
30.07.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 200), K: 4/-

-
26
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
27
17.08.2019

TK Písek (C - 200), K: 5/5

10
 Jednotlivci celkem
79/16
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

8>4 Krška, Vokroj - Halama, Švarc 6:3, 7:5
4>2 Reitinger, Loučka - Krška, Vokroj 6:4, 6:4
získané body: 10 b.
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

8>4 Hrnčíř, Vokroj - Staněk, Pelant 6:7 (0), 6:1, 1:0 (8)
4>2 Hrnčíř, Vokroj - Fanta, Kumpera 6:4, 6:2
2>1 Hrnčíř, Vokroj - Sirotek, Dzúr 6:4, 3:6, 1:0 (5)
získané body: 15 b.
09.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

16>8 Vokroj, Witoš - Vacek, Pressl 4:6, 6:0, 1:0 (5)
8>4 Vokroj, Witoš - Kecek, Šimek 7:5, 6:3
4>2 Vokroj, Witoš - Hošpes, Švarc 6:4, 6:1
2>1 Novotný, Krejčiřík - Vokroj, Witoš 6:1, 6:0
získané body: 10 b.
01.06.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 6/6

8>4 Vokroj, Hrnčíř - Klíma, Kumpera 6:4, 1:0 (6)
4>2 Vokroj, Hrnčíř - Hromek, Hromek 2:6, 7:5, 1:0 (6)
2>1 Vaněk, Voleský - Vokroj, Hrnčíř 6:1, 6:0
získané body: 20 b.
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

8>4 Mráz, Loucký - Vokroj, Witoš 6:3, 4:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
17.08.2019

TK Písek (C - 200), K: 5/5

8>4 Vokroj, Horáček - Hašek, Rejlek 7:5, 6:4
4>2 Žahour, Trkovský - Vokroj, Horáček 6:0, 6:0
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, TK Sparta Praha A - LTC Modřany 2005 A
0
2.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019, SK Meteor Praha A - LTC Modřany 2005 A
0
3.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019, TK Olymp Praha - LTC Modřany 2005 A
0
4.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019, LTC Modřany 2005 A - I.ČLTK Praha A
0
1.
44. 2.třída B
9.6.2019, LTC Modřany 2005 B - TŠ Hostivař
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, TK Sparta Praha A - LTC Modřany 2005 A
0
2.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019, SK Meteor Praha A - LTC Modřany 2005 A
0
3.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019, TK Olymp Praha - LTC Modřany 2005 A
0
4.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019, LTC Modřany 2005 A - I.ČLTK Praha A
0
1.
44. 2.třída B
9.6.2019, LTC Modřany 2005 B - TŠ Hostivař
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1