Český tenisový svaz

Šmíd Martin

Datum narození:
02.10.2009
Platnost reg. do:
04.10.2020
Klub:
TK Pernštýn 1897 Pardubice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Pernštýn 1897 Pardubic
261 (15)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
6.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (3) - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (8)
1
2.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (3) - TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2)
0
3.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Hlinsko A (7) - TK Pernštýn 1897 Pardubice (3)
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
6.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (3) - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (8)
0
2.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (3) - TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2)
0
3.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Hlinsko A (7) - TK Pernštýn 1897 Pardubice (3)
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
28.12.2019

TK Turnov (C - 500), K: 5/5

16>8 Šmíd Martin- Černík Daniel6:1, 6:2
8>4 Šmíd Martin- Ježek Vojtěch4:6, 6:4, 1:0 (7)
4>2 Šmíd Martin- Dvořák Petr6:3, 6:0
2>1 Šmíd Martin- Ježek Tomáš4:6, 6:1, 1:0 (1)
získané body: 40 b.
28.12.2019

TK Turnov (C - 500), K: 5/5

4>2 Dembický, Šmíd - Ježek, Ježek 6:4, 6:7 (4), 1:0 (4)
2>1 Dembický, Šmíd - Dvořák, Mikula 6:2, 6:1
získané body: 20 b.
18.01.2020

TK Letohrad (C - 500), K: 5/5

4>2 Klíma, Šmíd - Gažák, Kačaras 6:2, 6:0
2>1 Klíma, Šmíd - Krsička, Hamerník 7:5, 6:3
získané body: 20 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - Pardubický krajský přebor
7.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3) - TK Česká Třebová, z.s. - TK Ústí nad Orlicí B (5)
12
2.
43 - Pardubický krajský přebor
28.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3) - TO SK Žamberk A (4)
6
3.
43 - Pardubický krajský přebor
21.6.2020 NT 25.6.2020, TO TJ Tesla Pardubice B (8) - TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3)
6
 Družstva celkem (2hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - Pardubický krajský přebor
7.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3) - TK Česká Třebová, z.s. - TK Ústí nad Orlicí B (5)
12
2.
43 - Pardubický krajský přebor
28.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3) - TO SK Žamberk A (4)
5
3.
43 - Pardubický krajský přebor
21.6.2020 NT 25.6.2020, TO TJ Tesla Pardubice B (8) - TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3)
5
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46