Český tenisový svaz

Beneda Petr

Datum narození:
28.04.2006
Platnost reg. do:
31.10.2019
Klub:
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
427 (12)
 
 
 
2018
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
267 (15)
1023 (3)
 
 
2019
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
147 (1)
415 (6)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.05.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

LTC Bakov n.Jiz. (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.05.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

LTC Bakov n.Jiz. (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26 - III. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TK Čelákovice B
1
2.
26 - III. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TO SK Mělník B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1
3.
26 - III. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TENNIS CENTRE Kosmonosy
1
4.
26 - III. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Bakov n.Jiz. - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1
5.
26 - III. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Mnichovo Hradiště B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1
6.
26 - III. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Tenis Brandýs n.L.
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26 - III. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TK Čelákovice B
0
2.
26 - III. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TO SK Mělník B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1
3.
26 - III. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TENNIS CENTRE Kosmonosy
1
4.
26 - III. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Bakov n.Jiz. - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1
5.
26 - III. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Mnichovo Hradiště B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
6.
26 - III. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Tenis Brandýs n.L.
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Slavoj Žiželice - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
4
2.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Český Brod B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
9
3.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TJ LTC Poděbrady
6
4.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
5.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Kolín - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1
6.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - LTC Houštka
0
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Slavoj Žiželice - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
4
2.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Český Brod B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
5
3.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TJ LTC Poděbrady
4
4.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
5.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Kolín - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1
6.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - LTC Houštka
8
 Družstva celkem (4hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41