Datum narození: | 15.06.2008 |
Platnost reg. do: | 04.10.2025 |
Klub: | LTC Houštka |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2019 | 1. Vestecká sportovní o.s | 581 (9) | |||
2020 | 1. Vestecká sportovní o.s | 303 (12) | 778 (3) |
||
2021 | 1. Vestecká sportovní o.s | 146 (1) | 468 (4) |
||
2022-Z | Wilson tenis centrum z.s. | 148 (12) |
|||
2022-L | Wilson tenis centrum z.s. | 197 (9) |
585 (4) | ||
2023-Z | Wilson tenis centrum z.s. | 453 (1) |
608 (4) | ||
2023-L | LTC Houštka | 510 (4) | |||
2024-Z | LTC Houštka | 355 (6) |
17.11.2023, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kubelka David | - | Kunst Filip | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
17.11.2023, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kubelka, Picek | - | Kunst, Minx | 6:2, 7:6 (4) |
získané body: 0 b. |
25.11.2023, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Brett Daniel | - | Kunst Filip | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
25.11.2023, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Klofáč, Soukup | - | Kunst, Minx | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
16.03.2024TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kunst Filip | - | Diefenbach Louis | 6:2, 6:2 |
8>4 | Rosický Jan | - | Kunst Filip | 6:2, 6:3 |
získané body: 10 b. |
16.03.2024TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
23.03.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Kunst Filip | - | Šimek Luboš | 6:7 (5), 6:2, 1:0 (7) |
4>2 | Beneš Petr | - | Kunst Filip | 6:1, 6:0 |
získané body: 14 b. |
23.03.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Brett, Řeháček | - | Kunst, Šimek | 6:2, 6:4 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023TK SK Kladno, z.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kunst Filip | - | Fiala Šimon | 6:1, 6:3 |
16>8 | Kunst Filip | - | Minx Vojta | 1:6, 6:2, 1:0 (8) |
8>4 | Kunst Filip | - | Bisek Jan Marek | 6:2, 2:6, 1:0 (9) |
4>2 | Přistoupil Marek | - | Kunst Filip | 6:4, 6:1 |
získané body: 14 b. |
06.01.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kunst Filip | - | Novotný Kryštof | 6:3, 6:1 |
16>8 | Kunst Filip | - | Burián Marek | 6:3, 3:6, 1:0 (3) |
8>4 | Šmíd Martin | - | Kunst Filip | 6:1, 6:1 |
získané body: 13 b. |
06.01.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Klouček, Řeháček | - | Minx, Kunst | 7:5, 6:3 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024TK SK Kladno, z.s. (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Přistoupil Marek | - | Kunst Filip | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024TK SK Kladno, z.s. (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Minx, Fric | - | Bisek, Kunst | 6:4, 6:2 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024SK Satalice (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kunst Filip | - | Rezner Martin | 6:0, 6:0 |
16>8 | Kunst Filip | - | Roubík Martin | 6:1, 6:0 |
8>4 | Pugner Adam | - | Kunst Filip | 6:3, 6:0 |
získané body: 10 b. |
27.01.2024, dorostTO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kunst Filip | - | Trnka Lukáš | 6:1, 6:1 |
8>4 | Kunst Filip | - | Reitinger David | 6:4, 7:5 |
4>2 | Kunst Filip | - | LI YE | 6:2, 6:2 |
2>1 | Eversfield Thomas | - | Kunst Filip | 6:2, 6:3 |
získané body: 20 b. |
27.01.2024, dorostTO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kunst Filip | - | Mráz Jakub | 6:7, 6:2, 6:4 |
16>8 | Burián Marek | - | Kunst Filip | 6:1, 6:4 |
získané body: 17 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Kučírek, Černovický | - | Kunst, Minx | 6:1, 6:4 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, TO Bohemians YONEXTO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Mohamed Rahman | - | Kunst Filip | 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, TO Bohemians YONEXTO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.03.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kunst Filip | - | Soukup Daniel | 6:3, 3:3, scr. |
16>8 | Hofman Tadeáš | - | Kunst Filip | 7:6, 7:5 |
získané body: 9 b. |
02.03.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Mohamed, Köhler | - | Hofman, Kunst | 4:6, 7:6, 1:0 (11) |
získané body: 0 b. |
08.12.2023, A2LTC Houštka (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Svoboda Josef | - | Kunst Filip | 7:6 (4), 7:5 |
získané body: 0 b. |
08.12.2023, A2LTC Houštka (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Prokeš, Kralik | - | Kunst, Minx | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, DorostSK Satalice (C - 600), K: -/5 | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
23.03.2024, DorostSK Satalice (C - 600), K: -/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Kunst, Černovický | - | Krejčík, LI | 6:0, 6:3 |
4>2 | Andr, Zedek | - | Kunst, Černovický | 6:0, 6:4 |
získané body: 9 b. |