Český tenisový svaz

Kozel Aleš

Datum narození:
28.11.2008
Platnost reg. do:
01.12.2020
Klub:
TK Hlinsko
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Hlinsko
612 (9)
 
 
 
2020
TK Hlinsko
246 (15)
862 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 5/4

10
2
13.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

7
3
21.12.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 5/5

0
4
04.01.2020

TK Hlinsko (C - 500), K: 4/4

15
5
11.01.2020, HIT CUP

Tenisový klub Eden (C - 500), K: 4/4

30
6
01.02.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

0
7
07.02.2020, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

0
8
15.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 5/5

0
9
22.02.2020, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

7
10
29.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 5/5

10
11
29.05.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 5/5

0
12
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

0
13
29.06.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/5

0
14
01.07.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 10/9

0
15
04.07.2020

TK Česká Třebová, z.s. (C - 300), K: 4/-

10
16
09.07.2020

TK Pelhřimov (B - 400), K: 9/9

0
17
11.07.2020, TK Česká Skalice

TK Česká Skalice (C - 300), K: 4/4

15
18
18.07.2020, Turnaj staršího žactva

TK Dolní Dobrouč (C - 300), K: 4/4

15
19
21.07.2020, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

0
20
25.07.2020, TATRA CUP

TK Hlinsko (C - 300), K: 4/4

10
21
30.07.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

7
22
01.08.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
136/22

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 5/4

5
2
13.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

5
3
21.12.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 5/5

7
4
04.01.2020

TK Hlinsko (C - 500), K: 4/4

7
5
11.01.2020, HIT CUP

Tenisový klub Eden (C - 500), K: 4/4

15
6
01.02.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

7
7
07.02.2020, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

7
8
15.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 5/5

10
9
22.02.2020, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

7
10
29.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 5/5

0
11
29.05.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 5/5

0
12
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

16
13
29.06.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/5

10
14
01.07.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 10/9

0
15
04.07.2020

TK Česká Třebová, z.s. (C - 300), K: 4/-

-
16
09.07.2020

TK Pelhřimov (B - 400), K: 9/9

0
17
11.07.2020, TK Česká Skalice

TK Česká Skalice (C - 300), K: 4/4

7
18
18.07.2020, Turnaj staršího žactva

TK Dolní Dobrouč (C - 300), K: 4/4

10
19
21.07.2020, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

15
20
25.07.2020, TATRA CUP

TK Hlinsko (C - 300), K: 4/4

7
21
30.07.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

0
22
01.08.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
150/21
04.01.2020

TK Hlinsko (C - 500), K: 4/4

8>4 Kastner, Kozel - Šulc, Lelek 6:1, 6:2
4>2 Drápela, Vašek - Kastner, Kozel 6:2, 6:2
získané body: 7 b.
11.01.2020, HIT CUP

Tenisový klub Eden (C - 500), K: 4/4

4>2 Čapek, Kozel - Rampír, Sláma 7:5, 1:6, 1:0 (6)
2>1 Čapek, Kozel - Martinec, Doskočil 6:4, 6:3
získané body: 15 b.
09.07.2020

TK Pelhřimov (B - 400), K: 9/9

32>16 Kylsán, Malý - Flídr, Kozel 1:6, 6:4, 1:0 (2)
získané body: 0 b.
25.07.2020, TATRA CUP

TK Hlinsko (C - 300), K: 4/4

8>4 Kozel, Sirotek - Různar, Makovský 6:1, 2:6 (8)
4>2 Herman, Mareš - Kozel, Sirotek 6:0, 6:0
získané body: 7 b.
01.08.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

4>2 Valenta, Kozel - Spěvák, Mutl 6:3, 6:7 (5), 1:0 (7)
2>1 Valenta, Kozel - Kučera, Halamíček 6:3, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 15 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
6.6.2020, TO SK Žamberk A (1) - TK Hlinsko A (7)
4
2.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TK Ústí n. Orlicí A (4) - TK Hlinsko A (7)
0
3.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Hlinsko A (7) - TK Pernštýn 1897 Pardubice (3)
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
6.6.2020, TO SK Žamberk A (1) - TK Hlinsko A (7)
1
2.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TK Ústí n. Orlicí A (4) - TK Hlinsko A (7)
8
3.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Hlinsko A (7) - TK Pernštýn 1897 Pardubice (3)
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TC Dvůr Králové, z.s. A (3) - Tenisový klub Eden A (7)
0
2.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, Lokomotiva Trutnov A (6) - Tenisový klub Eden A (7)
0
3.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, Tenisový klub Eden A (7) - LTC Pardubice (8)
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TC Dvůr Králové, z.s. A (3) - Tenisový klub Eden A (7)
0
2.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, Lokomotiva Trutnov A (6) - Tenisový klub Eden A (7)
0
3.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, Tenisový klub Eden A (7) - LTC Pardubice (8)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0