Český tenisový svaz

PALME PROKOP

Datum narození:
18.10.2008
Platnost reg. do:
09.10.2019
Klub:
Sokol Letovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Kunštát
691 (6)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA AS
27.4.2019, Sokol Bedřichov - Sokol Letovice
1
2.
III.TŘÍDA AS
25.5.2019, Sokol Letovice - TJ Žďár nad Sázavou B
1
3.
III.TŘÍDA AS
8.6.2019, Sokol Čebín - Sokol Letovice
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA AS
27.4.2019, Sokol Bedřichov - Sokol Letovice
1
2.
III.TŘÍDA AS
25.5.2019, Sokol Letovice - TJ Žďár nad Sázavou B
1
3.
III.TŘÍDA AS
8.6.2019, Sokol Čebín - Sokol Letovice
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
8.6.2019, III.TŘÍDA AS
Sokol Čebín - Sokol Letovice
team NAVRÁTIL, CEBÁK - Lebiš, PALME 1:6, 6:2, 6:3
získané body: 0 b.
02.03.2019

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

8>4 Merta, Kučera - PALME, Svoboda 7:6 (8), 2:6, 1:0 (10)
získané body: 0 b.
29.06.2019

Sokol Letovice (C - 200), K: 5/5

8>4 Přikryl, Kuba - Hromek, PALME 3:6, 6:4, 1:0 (9)
získané body: 0 b.
10.07.2019

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

4>2 Kuba, Přikryl - PALME, Vymazal 4:6, 6:4, 7:6
získané body: 0 b.
10.08.2019

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

8>4 PALME, Kuba - Pulkrabek, Kašparovský 6:2, 6:1
4>2 Němec, Veselý - PALME, Kuba 6:1, 6:1
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA AM
28.4.2019, BLTC Brno - Sokol Letovice
1
2.
II.TŔÍDA AM
5.5.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava C
1
3.
II.TŔÍDA AM
12.5.2019, TK TILIA Brno - Sokol Letovice
1
4.
II.TŔÍDA AM
26.5.2019, Sokol Letovice - TK Znojmo B
0
5.
II.TŔÍDA AM
9.6.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava B
0
6.
II.TŔÍDA AM
16.6.2019, Start Brno - Sokol Letovice
0
7.
II.TŔÍDA AM
23.6.2019, Sokol Letovice - LTC Velen Boskovice
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA AM
28.4.2019, BLTC Brno - Sokol Letovice
2
2.
II.TŔÍDA AM
5.5.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava C
1
3.
II.TŔÍDA AM
12.5.2019, TK TILIA Brno - Sokol Letovice
3
4.
II.TŔÍDA AM
26.5.2019, Sokol Letovice - TK Znojmo B
1
5.
II.TŔÍDA AM
9.6.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava B
0
6.
II.TŔÍDA AM
16.6.2019, Start Brno - Sokol Letovice
0
7.
II.TŔÍDA AM
23.6.2019, Sokol Letovice - LTC Velen Boskovice
2
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11