Český tenisový svaz

Hotař David

Datum narození:
11.06.2006
Platnost reg. do:
23.11.2018
Klub:
LTC Velen Boskovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Velen Boskovice
1045 (4)
 
 
 
2018
LTC Velen Boskovice
646 (6)
675 (4)
 
 
2019
LTC Velen Boskovice
330 (1)
616 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
21.07.2018

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

8>4 Nagy, Hotař - Koryťák, Cvingráf 7:6, 7:6
4>2 Makovský, Král - Nagy, Hotař 6:2, 6:4
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA DS
28.4.2018, TK Tuřany - LTC Velen Boskovice
1
2.
III.TŘÍDA DS
5.5.2018, LTC Velen Boskovice - BTK Ingstav Brno
1
3.
III.TŘÍDA DS
26.5.2018, TK Kunštát - LTC Velen Boskovice
0
4.
III.TŘÍDA DS
9.6.2018, LTC Velen Boskovice - ŽLTC Brno E
0
5.
III.TŘÍDA DS
16.6.2018, TK Brno Bosonohy,z.s. - LTC Velen Boskovice
1
6.
III.TŘÍDA DS
23.6.2018, LTC Velen Boskovice - Sokol Brno Žabovřesky
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA DS
28.4.2018, TK Tuřany - LTC Velen Boskovice
0
2.
III.TŘÍDA DS
5.5.2018, LTC Velen Boskovice - BTK Ingstav Brno
1
3.
III.TŘÍDA DS
26.5.2018, TK Kunštát - LTC Velen Boskovice
3
4.
III.TŘÍDA DS
9.6.2018, LTC Velen Boskovice - ŽLTC Brno E
0
5.
III.TŘÍDA DS
16.6.2018, TK Brno Bosonohy,z.s. - LTC Velen Boskovice
1
6.
III.TŘÍDA DS
23.6.2018, LTC Velen Boskovice - Sokol Brno Žabovřesky
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
10.07.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

8>4 Hotař David- Různar Kryštof6:7 (5), 6:4, 1:0 (5)
4>2 Brusenbauch Karel- Hotař David7:5, 2:6, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
18.07.2018

TK Kunštát (C - 200), K: 4/4

8>4 Hotař, Hromek - Rymarczyk, Sama scr.
4>2 Hotař, Hromek - Votřel, Rocher 7:5, 7:6 (2)
2>1 Bubla, Halamíček - Hotař, Hromek 6:1, 6:2
získané body: 10 b.
14.08.2018, tenisový turnaj

Sokol Rudice (C - 200), K: 4/4

8>4 Hrubý, Hotař - Hromek, Kuba 6:1, 6:2
4>2 Hrubý, Hotař - Homolka, Berka 7:5, 6:3
2>1 Hrubý, Hotař - Mazal, Kučera 6:1, 6:4
získané body: 15 b.
18.08.2018

Sokol Letovice (C - 200), K: 4/4

8>4 Kučera, Hotař - Blažek, Jaroš 6:0, 6:0
4>2 Kučera, Hotař - Šauer, Votřel 6:4, 6:3
2>1 Markus, Mazal - Kučera, Hotař 6:3, 6:2
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŔÍDA BM
20.5.2018, LTC Velen Boskovice - SK Tenis Tišnov B
1
2.
III.TŔÍDA BM
27.5.2018, TJ Sokol Bedřichov Jihlava - LTC Velen Boskovice
4
3.
III.TŔÍDA BM
10.6.2018, LTC Velen Boskovice - TK Bystřice n.Pernštejnem
4
4.
III.TŔÍDA BM
17.6.2018, TK Brno Bosonohy,z.s. - LTC Velen Boskovice
4
5.
III.TŔÍDA BM
24.6.2018, LTC Velen Boskovice - Sokol Čebín
6
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŔÍDA BM
20.5.2018, LTC Velen Boskovice - SK Tenis Tišnov B
1
2.
III.TŔÍDA BM
27.5.2018, TJ Sokol Bedřichov Jihlava - LTC Velen Boskovice
1
3.
III.TŔÍDA BM
10.6.2018, LTC Velen Boskovice - TK Bystřice n.Pernštejnem
3
4.
III.TŔÍDA BM
17.6.2018, TK Brno Bosonohy,z.s. - LTC Velen Boskovice
4
5.
III.TŔÍDA BM
24.6.2018, LTC Velen Boskovice - Sokol Čebín
5
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31