Český tenisový svaz

Ploc Matouš

Datum narození:
14.11.2008
Platnost reg. do:
23.10.2020
Klub:
TK Česká Třebová, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Česká Třebová, z.s.
234 (15)
 
 
 
2020
TK Česká Třebová, z.s.
131 (25)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
4.5., TK Pernštýn 1897 Pardubice - TK Česká Třebová, z.s. A
1
2.
33 - Pardubický krajský přebor
15.6., TK Letohrad - TK Česká Třebová, z.s. A
3
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
4.5., TK Pernštýn 1897 Pardubice - TK Česká Třebová, z.s. A
1
2.
33 - Pardubický krajský přebor
15.6., TK Letohrad - TK Česká Třebová, z.s. A
2
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 6/6

27
2
08.12.2018

TK Choceň (C - 400), K: 5/5

40
3
27.12.2018, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

27
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 9/-

27
5
12.01.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 400), K: 5/5

40
6
16.02.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 5/5

20
7
02.03.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 7/6

35
8
09.03.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/6

27
9
16.03.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

20
10
30.03.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 7/7

25
11
20.04.2019, Meziokresní přebor Pardubického kraje

TK Česká Třebová, z.s. (P - 200), K: 5/5

40
12
06.07.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 200), K: 5/5

20
13
13.07.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 6/6

27
14
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

0
15
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

0
16
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

24
17
26.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/-

0
18
31.08.2019, VLABO CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

30
19
07.09.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/-

30
20
14.09.2019, Svitavy Cup 2019

TO TJ Svitavy (C - 200), K: 4/4

30
21
28.09.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 200), K: 4/4

30
22
21.09.2019, TC Chrudim B9 Cup - U12

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: -/9

-
 Jednotlivci celkem
519/21
01.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 6/6

8>4 Schleiss, Ploc - Gebel, PALME 6:2, 6:0
4>2 Schleiss, Ploc - Baderle, Matoušek 6:3, 6:2
2>1 Lebiš, Hloušek - Schleiss, Ploc 6:7 (4), 6:3, 1:0 (4)
získané body: 20 b.
08.12.2018

TK Choceň (C - 400), K: 5/5

8>4 Krotký, Ploc - Chadima, Šmejc scr.
4>2 Krotký, Ploc - Čermák, Dostál 6:3, 6:1
2>1 Jandík, Rampír - Krotký, Ploc 7:5 (4), 6:4
získané body: 15 b.
12.01.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 400), K: 5/5

4>2 Jandík, Ploc - Hamerník, Krsička 6:1, 6:1
2>1 Jandík, Ploc - Matoušek, Baderle 6:1, 5:7, 1:0 (4)
získané body: 20 b.
16.02.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 5/5

8>4 Jandík, Ploc - Krotký, Šuda 6:2, 6:1
4>2 Jandík, Ploc - Kinkor, VAVERKA 6:0, 6:4
2>1 Vojtíšek, Klíma - Jandík, Ploc 5:7, 7:5, 1:0 (9)
získané body: 15 b.
02.03.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 7/6

32>16 Ploc Matouš- Starý Jan6:1, 6:0
16>8 Ploc Matouš- Marek Patrik6:2, 6:1
8>4 Ploc Matouš- Majera Denis1:6, 6:4, 1:0 (3)
4>2 El Gazzar Tarek- Ploc Matouš6:4, 2:6, 1:0 (7)
získané body: 35 b.
02.03.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 7/6

8>4 Ploc, Schleiss - Motal, Vágner 6:3, 6:2
4>2 Jandík, Dymák - Ploc, Schleiss 6:7 (6), 6:4, 1:0 (8)
získané body: 14 b.
06.07.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 200), K: 5/5

4>2 Hep, Ploc - Loučka, Salivar scr.
2>1 Rampír, Jandík - Hep, Ploc 3:6, 7:6 (5), 1:0 (9)
získané body: 0 b.
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

16>8 Hep, El Gazzar - Ploc, Dymák 6:0, 6:1
získané body: 0 b.
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

16>8 Kusý, Ladman - Ploc, Dymák 6:0, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
14.09.2019, Svitavy Cup 2019

TO TJ Svitavy (C - 200), K: 4/4

4>2 Ploc, Chadima - VAVERKA, Pilný 6:3, 6:2
2>1 Různar, Gebel - Ploc, Chadima 2:6, 6:3, 1:0 (4)
získané body: 10 b.