Český tenisový svaz

Fencl Tomáš

Datum narození:
23.07.2009
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
LTC České Budějovice,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
LTC České Budějovice,z.s.
133 (20)
934 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/4

0
2
08.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/-

27
3
15.12.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

0
4
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/7

25
5
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 7/6

25
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

22
7
12.01.2019

LTC České Budějovice,z.s. (C - 400), K: 6/6

0
8
25.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

30
9
02.02.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 6/6

14
10
09.02.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 7/7

18
11
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

0
12
09.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

40
13
16.03.2019, HIGHLANDSPORT CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 6/-

20
14
18.05.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/8

22
15
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

0
16
11.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

30
17
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/-

0
18
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

0
19
27.07.2019

Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C - 200), K: 4/4

30
20
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

30
21
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

19
22
17.08.2019, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 5/5

10
23
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

16
24
24.08.2019

Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C - 200), K: 5/5

40
25
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

45
26
07.09.2019

LTC České Budějovice,z.s. (C - 200), K: 5/5

40
27
21.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 10/9

0
28
28.09.2019, TKMH Open 2019 b

TK Mnichovo Hradiště (B - 300), K: 8/9

30
29
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

0
30
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

30
31
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

0
32
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
563/32

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/4

0
2
08.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/-

-
3
15.12.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

0
4
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/7

0
5
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 7/6

0
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

0
7
12.01.2019

LTC České Budějovice,z.s. (C - 400), K: 6/6

14
8
25.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
9
02.02.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 6/6

0
10
09.02.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 7/7

0
11
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

0
12
09.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

0
13
16.03.2019, HIGHLANDSPORT CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 6/-

-
14
18.05.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/8

16
15
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

0
16
11.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
17
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/-

-
18
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

0
19
27.07.2019

Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C - 200), K: 4/4

15
20
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

7
21
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

0
22
17.08.2019, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 5/5

15
23
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

16
24
24.08.2019

Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C - 200), K: 5/5

15
25
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
26
07.09.2019

LTC České Budějovice,z.s. (C - 200), K: 5/5

10
27
21.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 10/9

19
28
28.09.2019, TKMH Open 2019 b

TK Mnichovo Hradiště (B - 300), K: 8/9

19
29
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

-
30
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

-
31
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

-
32
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
153/25
15.12.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

8>4 Trkovský, Faktor - Fencl, Bohoněk 6:3, 2:6, 1:0 (3)
získané body: 0 b.
12.01.2019

LTC České Budějovice,z.s. (C - 400), K: 6/6

8>4 Fencl, Žahour - Řádek, Chalupa 6:1, 6:1
4>2 Mallát, Wölfl - Fencl, Žahour 2:6, 6:4, 1:0 (9)
získané body: 14 b.
02.02.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 6/6

8>4 Vilt, Čížek - Fencl, Bohoněk 6:0, 6:3
získané body: 0 b.
09.02.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 7/7

8>4 Zeman, Žahour - Fencl, Krška 6:2, 6:3
získané body: 0 b.
18.05.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/8

16>8 Fencl, Bohoněk - Hašek, Hašek 3:6, 6:1, 1:0 (8)
8>4 Matoušek, Novák - Fencl, Bohoněk 6:2, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 16 b.
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

32>16 Šidlík, Majera - Fencl, Linhart 6:2, 6:3
získané body: 0 b.
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

16>8 Kilian, Doležal - Fencl, Merta 6:4, 6:0
získané body: 0 b.
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

32>16 Škrlík, Kusý - Fencl, Mutl 6:1, 6:3
získané body: 0 b.