Český tenisový svaz

Bartoš Adrian

Datum narození:
13.08.2006
Platnost reg. do:
10.12.2020
Klub:
Tenisový klub Studénka z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Kubáň Ostrava
1045 (4)
 
 
 
2018
TK Kubáň Ostrava
264 (15)
 
 
 
2019
TK Kubáň Ostrava
64 (1)
366 (9)
 
 
2020
TJ MSV Studénka, z.s.
 
122 (15)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
07.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s.(4) - TK Milo Olomouc C(6)
1
2.
Oblastní soutěž skupina D
21.06.2020, TK Milo Olomouc B(2) - Tenisový klub Studénka z.s.(4)
0
3.
Oblastní soutěž skupina D
28.06.2020, Tenisový klub Šternberk, z.s.(3) - Tenisový klub Studénka z.s.(4)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
07.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s.(4) - TK Milo Olomouc C(6)
1
2.
Oblastní soutěž skupina D
21.06.2020, TK Milo Olomouc B(2) - Tenisový klub Studénka z.s.(4)
1
3.
Oblastní soutěž skupina D
28.06.2020, Tenisový klub Šternberk, z.s.(3) - Tenisový klub Studénka z.s.(4)
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
13.06.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

32>16 Bartoš, Fiala - Jányš, Křistek 6:0, 6:1
16>8 Bartoš, Fiala - Jendřejek, MOLDRZYK 6:3, 6:0
8>4 Klimas, Knesl - Bartoš, Fiala 6:1, 6:7 (3), 1:0 (7)
získané body: 19 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
06.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. A(1) - TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.(5)
1
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
20.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. A(1) - SLOVAN HRANICE, z.s.(3)
1
3.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
27.06.2020, Sokol Zábřeh(2) - Tenisový klub Studénka z.s. A(1)
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
06.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. A(1) - TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.(5)
1
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
20.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. A(1) - SLOVAN HRANICE, z.s.(3)
1
3.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
27.06.2020, Sokol Zábřeh(2) - Tenisový klub Studénka z.s. A(1)
8
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12