Český tenisový svaz

VAVERKA DAN

Datum narození:
30.01.2009
Platnost reg. do:
08.10.2019
Klub:
LTC Pardubice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
37 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
11.5., TO TJ Tesla Pardubice B - LTC Pardubice B
0
2.
37 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
25.5., LTC Pardubice B - TK Hlinsko
1
3.
37 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
8.6., TC Chrudim B - LTC Pardubice B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
37 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
11.5., TO TJ Tesla Pardubice B - LTC Pardubice B
0
2.
37 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
25.5., LTC Pardubice B - TK Hlinsko
1
3.
37 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
8.6., TC Chrudim B - LTC Pardubice B
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 6/6

20
2
08.12.2018

TK Hlinsko (C - 400), K: 4/4

0
3
15.12.2018, Meziokresní halový přebor pardubického kraje

TK Letohrad (P - 400), K: 5/-

20
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 9/-

0
5
12.01.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 7/7

0
6
26.01.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 5/5

15
7
16.02.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 5/5

15
8
23.02.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 400), K: 5/5

15
9
02.03.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 7/6

0
10
09.03.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/6

0
11
30.03.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 7/7

0
12
20.04.2019, Meziokresní přebor Pardubického kraje

TK Česká Třebová, z.s. (P - 200), K: 5/5

15
13
18.05.2019, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/9

16
14
01.06.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 200), K: 5/4

10
15
29.06.2019

Sokol Letovice (C - 200), K: 5/5

15
16
06.07.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 200), K: 5/5

15
17
13.07.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 6/6

20
18
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

0
19
03.08.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 4/4

10
20
10.08.2019

TK Choceň (C - 200), K: 4/4

7
21
17.08.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 200), K: 4/4

0
22
31.08.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

20
23
07.09.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/-

10
24
14.09.2019, Svitavy Cup 2019

TO TJ Svitavy (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
233/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
2
08.12.2018

TK Hlinsko (C - 400), K: 4/4

0
3
15.12.2018, Meziokresní halový přebor pardubického kraje

TK Letohrad (P - 400), K: 5/-

-
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 9/-

-
5
12.01.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 7/7

13
6
26.01.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
7
16.02.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 5/5

10
8
23.02.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 400), K: 5/5

0
9
02.03.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 7/6

10
10
09.03.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/6

10
11
30.03.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 7/7

0
12
20.04.2019, Meziokresní přebor Pardubického kraje

TK Česká Třebová, z.s. (P - 200), K: 5/5

0
13
18.05.2019, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/9

10
14
01.06.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 200), K: 5/4

7
15
29.06.2019

Sokol Letovice (C - 200), K: 5/5

10
16
06.07.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 200), K: 5/5

10
17
13.07.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 6/6

10
18
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

0
19
03.08.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 4/4

7
20
10.08.2019

TK Choceň (C - 200), K: 4/4

7
21
17.08.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 200), K: 4/4

0
22
31.08.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

0
23
07.09.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/-

-
24
14.09.2019, Svitavy Cup 2019

TO TJ Svitavy (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
104/21
02.03.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 7/6

16>8 VAVERKA, Starý - Dvořák, Kazík 6:2, 3:6, 1:0 (3)
8>4 Lebiš, Mazal - VAVERKA, Starý 6:2, 6:2
získané body: 10 b.
29.06.2019

Sokol Letovice (C - 200), K: 5/5

16>8 VAVERKA DAN- Rocher Lukas0:6, 6:4, 6:0
8>4 Gebel Jáchym- VAVERKA DAN6:4, 6:1
získané body: 15 b.
29.06.2019

Sokol Letovice (C - 200), K: 5/5

8>4 Kohoutek, VAVERKA - Rocher, Rocher 5:7, 6:1, 1:0 (7)
4>2 Gebel, Různar - Kohoutek, VAVERKA 6:3, 6:3
získané body: 10 b.
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

32>16 Záhornický, Holub - Starý, VAVERKA 6:7 (4), 6:3, 1:0 (9)
získané body: 0 b.
31.08.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

32>16 VAVERKA DAN- Pagač Petr6:1, 6:0
16>8 VAVERKA DAN- Pilný Patrik6:2, 6:2
8>4 VAVERKA DAN- Staněk jiří6:3, 6:3
4>2 VAVERKA DAN- Fric Adam7:5, 7:5
2>1 Furlet Roman- VAVERKA DAN6:2, 6:1
získané body: 20 b.
31.08.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

8>4 Mráz, Furlet - Pilný, VAVERKA 3:6, 6:2, 1:0 (6)
získané body: 0 b.